استخر های پیش ساخته توکار و پرتابل

  • 1
  • 1

استخر پیش ساخته به رویای شما رنگ واقعیت می دهد!

داشتن خانه ای دارای استخر رویای هر کسی است. داشتن استخر هم فضا می خواهد برای ساخت آن و هم خیلی پر هزینه است. اما استخر پیش ساخته را می توان در همه جا نصب و استفاده کرد. مزیت عمده  استخر پیش ساخته این است که می توانید آنها را به راحتی در فضاهای بسته به کار ببرید.  نصب استخر پیش ساخته سریع و آسان است و  نیاز به گودبرداری و ساخت و ساز ندارد. به طوریکه می توانید آن را به راحتی و با کمک DVD آموزش نصب  در یک روز نصب کنید. علاوه بر آن پنج برابر ارزانتر از ساختن استخر تمام می شود. استخر پیش ساخته قابل جابجایی است و می توانید آن را در همه جا (بالکن ، حیاط، پشت بام، زیر زمین ) مورد استفاده قرار دهید. این ویژگی استفاده از آن را در زمستان هم ممکن می سازد. استخر پیش ساخته برای نصب در ویلاهای شما در شمال و اطراف تهران بسیار مناسب است. این استخر دارای پمپ تصفیه آب و امکانات اضافه است. به علت نرم بودن بدنه آن ایمنی بالایی دارد و در صورت برخورد، هیچ آسیبی برای شما بوجود نمی آید. در واقع دیواره استخر پیش ساخته از سه لایه مجزا  ساخته شده. استخر پیش ساخته فریمی اینتکس زيرانداز مخصوص، نردبان، روکش استخر، اسکيمر و تور والیبال هم دارد.

مزایا و قابلیت های استخر پیش ساخته اینتکس :

*نصب سریع و آسان استخر پیش ساخته بدون نیاز به گود برداری
*پنج برابر ارزانتر تمام شدن استخر پیش ساخته از ساختن استخر
*قابلیت جابجایی و استفاده فضای از استخر پیش ساخته در زمستان
* دارا بودن پمپ تصفیه آب و امکانات اضافه استخر پیش ساخته
* قابلیت نصب استخر پیش ساخته در همه جا (بالکن ، حیاط، پشت بام، زیر زمین )
*مناسب بودن استخر پیش ساخته برای نصب در ویلاهای شمال و اطراف تهران
* ایمنی بالای استخر پیش ساخته (به علت نرم بودن بدنه در صورت برخورد، هیچ آسیبی بوجود نمی آید.)
*نصب و راه اندازی آسان استخر پیش ساخته در یک روز
* دیواره استخر پیش ساخته ساخته شده از سه لایه مجزا
*دی وی دی آموزش نصب استخر پیش ساخته
*دارا بودن زيرانداز مخصوص، نردبان، روکش استخر، اسکيمر و تور والیبال

استخری در پشت بام منزلتان

ورزش های آبی همیشه برای انسان لذت بخش بوده اند.با این وجود انجام این ورزش ها به طور بهداشتی و کنترل شده یکی از دغدغه های خانواده ها محسوب می شود. کی استخر پیش ساخته راه حلی مناسب برای این مسئله به نظر می آید. استخر پیش ساخته، هزینه های احداث و نگهداری استخر و مواردی همچون اشغال کردن فضا و تغییرات برای محلی که استخر در آن تعبیه میشود را ندارد. استخر پیش ساخته علاوه بر هزینه های بسیار کمی که نسبت به سایر استخرها دارد, قابلیت جابه جایی نیز دارد.
شرکت INTEX امریکا یکی از معروفترین شرکت هایی است که در زمینه تولید و فروش استخر پیش ساخته فعالیت میکند. این شرکت در زمینه تولید استخر پیش ساخته بادی و استخر پیش ساخته فریم دار سابقه چندین ساله دارد و در حقیقت اولین شرکتی است که در زمینه تولید این محصولات فعالیت خود را در امریکا شروع کرده و به دلیل رقابت در قیمت تمام شده محصول، چند سالی است که فعالیت خود را تحت لیسانس امریکا در کشور پهناور چین ادامه می‌دهد.

 

نکاتی درباره نگهداری انواع استخر پیش ساخته

  اولین نکته این است که استخر پیش ساخته را حتما روی سطح صاف و هموار نصب کنید (شیب جزئی عیبی ندارد).
    اگر استخر پیش ساخته شما جزء استخرهای بزرگ فریم دار اینتکس است، پیشنهاد می‌شود برای نصب اول از تجربیات نصاب استفاده نمایید.
    برای تمیز نگه داشتن استخر پیش ساخته حتما از قرص کلر و سبد کلر و پمپ تصفیه استفاده کنید.
    اگر نیاز به جمع کردن استخر پیش ساخته خود دارید, حتما استخر پیش ساخته را با شامپو شسته و پس از آبگرفتن کامل کف و دیواره ها آنرا خشک کنید و در جایی که رطوبت ندارد نگهداری کنید.
    اگر استخر پیش ساخته در محیط خشک و روبازی مورد استفاده قرار می‌گرفته, حتما پس از خشک شدن با یک دستمال مرطوب که آغشته به پارافین است تمام استخر را بکشید تا از شکنندگی استخر جلوگیری شود.
    برای جمع کردن استخر پیش ساخته از تاهای شکننده استفاده نکنید. آخرین نکته هم این است که هیچ لوازمی را پس از تا کردن روی استخر پیش ساخته نگذارید.

آیا استخر های پیش ساخته برای داخل زمین و توی کار مناسب هستند ؟

 

اینگونه استخر های پیش ساخته را در هر جایی میتوان قرار داد داخل زمین ، توکار ، روی زمین ، بالای بام منزل (در صورت مقاوم بودن ساختمان ) ویلا ، حیاط منزل ، پارکینگ ، زیر زمین ، و ... اما اگر قصد خرید استخر برای داخل زمین را دارید باید ابعاد آن را قبلا" با مشاوران ما در میان بگذارید و ابعاد مناسب با استخر را حفاری کنید و پس از طی مراحل زیر سازی آن ، انرا نصب کنید.

استخر پیش ساخته متحرک:

استخر پیش ساخته متحرک و قابل حمل از سری استخر های است که میتوان آنرا در هر مکانی استفاده کرد استخر های پرتابل و قابل حمل اینتکس این خصوصیات را دارد که در هنگام نقل مکان بتوانید استخر تان را نیز به همراه خود داشته باشید ، استخر های ساختمانی و بتونی و یا سنتی این امکان را ندارند و بعد از راه اندازی آنها بطور ثابت در فضای اشغال شده باقی خواند ماند اما استخر های پیش ساخته بصورت متحرک هستند و براحتی در کمتر از 1 ساعت میتوانید حتی بزرگترین سایز آنها را نیز در یک پکیج کوچک حمل و نقل کرد.

 

پرفروش ترین ها

پربازدیدترین ها