کاناپه بادی تخت خواب شو یک و دو نفره

  • 1
  • 1

از کاناپه بادی چه می دانید؟

کاناپه بادی تختخواب شو اینتکس از خانواده محصولات بادی است. بهترین برند محصولات بادی متعلق به شرکت اینتکس می باشد. کاناپه بادی اینتکس معمولا قابلیت تخت خواب شدن دارد و دارای انواع متفاوتی است. تمامی مدل های این  کاناپه بادی را می توان در منزل، ویلا، محل کار، مسافرت و طبیعت مورد استفاده قرار داد. کاناپه بادی تختخواب شو و کاناپه بادی معمولی دو نوع از این کاناپه ها هستند. کاناپه بادی نسبت به مبل بادی وزن بیشتری را تحمل می کند. معمولا جنس کاناپه بادی تختخوابشوی اینتکس از نوع جیر است،که نرم و لطیف و ضد تعریق می باشد. کاناپه بادی را می توان برای  استراحت های کوتاه در طول شبانه روز در محل کار و منزل استفاده کرد. نکته قابل توجه اینکه نباید به هیچ عنوان روی کاناپه بادی جامپ کرده و نیروی عمود به آن وارد کنید. کاناپه بادی خود را به اندازه نرمال باد کنید و از فشار بیش از حد باد بپرهیزید چون فرم محصول خراب می شود.

نکاتی مهم برای استفاده بهتر از کاناپه بادی

1-   کاناپه بادی را به هیچ عنوان مورد شستشو قرار ندهید. برای تمیز کردن کاناپه بادی از دستمال مرطوب استفاده کنید و محصول را با کف و آب نشویید. چون رطوبت به لایه ها نفوذ می کند و باعث پوسیدگی و از بین رفتن لایه های محصول می شود.
2-    به هیچ عنوان روی کاناپه بادی جامپ نکرده و نیروی عمود به آن وارد نکنید، زیرا بعد از مدتی فرم خود را از دست می دهد.
3-   کاناپه بادی خود را به اندازه نرمال باد کنید و از فشار بیش از حد باد بپرهیزید تا فرم محصول خراب نشود.

کاناپه بادی معمولی بهترین گزینه برای نشستن راحت

حتما شماهم یک کاناپه بادی را دیده اید. آیا راحتی آن را تجربه کرده اید؟
کاناپه بادی معمولی  یک نوع از کاناپه های بادی هستند. این کاناپه بادی بسیار برای برای نشستن مناسب است. این کاناپه بادی را میتوان بدون تکیه گاه نیز استفاده کرد چرا که طراحی آن بصورت یک تکه بوده و فرم قرار گیری خود را حفظ میکنند.
بعضی از مدل های کاناپه بادی معمولی روی دسته خود، دارای جایی برای نگهداری لوازم مثل بطری، لیوان و یا کنترل تلویزیون هستند و بعضی دیگر ساده میباشند. جنس بعضی از انواع کاناپه بادی معمولی از جیر و یا همان مخملی بوده و نوع دیگر آنها از پلاستیک و یا در اصطلاح طرح چرم میباشند.اگر به دنبال کاناپه ای با قیمت مناسب و کیفیت عالی هستید ، ما به شما کاناپه های بادی اینتکس را معرفی میکنیم. این مدل از کاناپه بادی را که در دو مدل یک نفره و دو نفره تولید میشود میتوان با سایر پمپ های بادی اینتکس باد کرد ولی اگر نیاز به تخلیه راحت تر باشد پیشنهاد پمپ باد برقی میشود.

مزایا و قابلیت های کاناپه بادی

* اولین نکته مهم قیمت مناسب کاناپه های بادی است که بسیار به صرفه است.
*کاناپه بادی وسیله ای مناسب برای منازل فانتزی ، ویلاها ، محل کار ،کانکس های سیار، خانه های دانشجویی می باشد.
* نکته قابل توجه اینکه شما با خرید کاناپه های بادی چند کاره ، فقط کاناپه بادی نخریدید، بلکه شما یک  کاناپه بادی ، مبل بادی، تشک بادی یک و یا دونفره دارید.
* وسیله مناسبی برای مسافرت می باشد ، به سرعت باد می شود و آماده استفاده است .

پرفروش ترین ها

پربازدیدترین ها