استخر بادی اورجینال

در میان محصولات بادی می توان استخر بادی را پر فروش ترین این محصولات بدانیم چرا که با استفاده از آن ها می توان بستر های مناسبی برای تفریحات آبی برای کودکان و حتی بزرگسالان در خانه ، حیاط و ... فراهم کرد . استخر های بادی امروزه در تنوع بسیار بالایی ساخته شده اند به طوریکه می توان انواع استخر های بادی بزرگ خانوادگی و استخر های بادی کودک و نوزاد را خریداری کرد . این محصولات بادی سطح کیفی بسیار بالایی دارند و طول عمر آن ها بسیار بالاست ، اما باید در نظر داشت که در هنگام خرید استخر بادی بایستی به اصالت و اورجینال بودن محصول دقت کنید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین مدل های استخر بادی را خریداری کنید . در بازار های جهانی محصولات بادی درجه 2 و کیفیت پایین نیز وجود دارد که بعضا شناخت استخر بادی متفرقه با استخر بادی اورجینال دشوار خواهد بود به همین دلیل قصد داریم تا با بیان توصیه هایی ، راهنمای خرید استخر بادی اورجینال شما باشیم .

از مهم ترین توصیه هایی که می توان نسبت به خرید استخر بادی اورجینال و اصل گفت این است که برند های شناخته شده و معتبر در زمینه تولید و فروش استخر بادی را بشناسید تا بتوانید به درستی محصول خود را خریداری کنید . شرکت های بزرگ و معتبری در زمینه ساخت محصولات بادی و استخر بادی در سراسر دنیا هستند که محبوب ترین آن ها شرکت هایی چون : اینتکس ، بست وی ، جیلونگ می باشند ، این برند ها با کیفیت ترین و متنوع ترین استخر های بادی بازار جهانی را دارند که البته پیشگامان تولید این نوع محصولات نیز می باشند . به همین دلیل با توجه به تجربه کاری بسیار بالایی که دارند با کمک بهترین طراحان و دستگاه ها ، بهترین استخر های بادی اورجینال را طراحی کردند که از سایر محصولات بادی یک سر و گردن بالا تر هستند .

شرکت های اینتکس و بست وی هر دو از شرکت های آمریکایی تولید کننده محصولات بادی هستند که می توان آن ها را از قدیمی ترین تولید کنندگان محصولات بادی دانست ، این دو برند مطرح همواره با رقابت سالم و تنگاتنگ خود سعی کردند تا بهترین و کاربردی ترین استخر های بادی را در تنوع بسیار بالا و با سطح کیفی مناسب طراحی کنند تا بتوانند تمامی نیاز ها و سلیقه های مشتریان خود را پاسخگو باشند به همین دلیل می توان گفت بیشترین تنوع استخر های بادی را برند های اینتکس و بست وی دارند . البته تنوع در سایر محصولات بادی این برند ها نیز بسیار زیاد است که همین موضوع باعث شده است تا اینتکس و بست وی را بزرگ ترین تولید کنندگان محصولات بادی در جهان دانست .

تمامی محصولات بادی تولید شده اینتکس و بست وی پس از تولید مورد ارزیابی و تست قرار می گیرند تا صحت و سلامت محصول تایید گردد تا سپس محصول به مرحله بسته بندی برسد ، از این رو می توان گفت کمتر از 1% ممکن است که محصولات بادی این شرکت ها با مشکل مواجه شوند و یا ایرادی را در طراحی داشته باشند . با این وجود بست وی ، اینتکس و سایر شرکت های معتبر و همچنین تمامی نمایندگی های فروش مرتبط استخر های بادی را با ضمانت تعمیر به فروش می رسانند .

بسته بندی استخر های بادی کودک متفرقه با استخر بادی اورجینال نیز متفاوت است ، بسته بندی های استخر های بادی اورجینال اینتکس و بست وی دارای کد محصول بوده و می توانید از صحت و سلامت محصول مطلع شوید . همچنین شما می توانید با مقایسه تصاویر بسته بندی های استخر بادی اورجینال و تطبیق آن با محصول خود به اورجینال بودن محصول و اصالت آن پی ببرید . پس همواره به نوع بسته بندی محصول و همچنین اطلاعات درج شده بر روی آن توجه داشته باشید و آن را مطالعه کنید .

همواره در هنگام خرید استخر بادی یا دیگر محصولات بادی از پمپ بودن محصول اطمینان حاصل فرمایید چرا که محصولات بادی به صورت پلمپ به فروش می رسند و تنها در مواقعی که به فروش رفته باشد می توانید محصول را باز کنید .

شما می توانید در صورت نیاز در هنگام خرید حضوری استخر بادی خود از فروشنده بخواهید تا محصول را باز کرده و آن را راه اندازی کند تا به سلامت محصول پی ببرید ، در صورت بروز مشکل می توانید محصول را به نسبت قوانین فروشگاه تعمیر و حتی تعویض کنید . فروشگاه اینترنتی اینتکس از بزرگترین فروشگاه ها و نمایندگی فروش استخر بادی در ایران است که هموطنان گرامی می توانند با خیال راحت محصولات بادی خود به ویژه استخر بادی را به صورت اینترنتی ، حضوری و تلفنی خریداری کنند . فروشگاه اینتکس همچنین محصولات بادی را با تنوع بسیار بالا در فروشگاه خود موجود کرده است که تنها با مراجعه به دسته بندی استخر بادی فروشگاه اینتکس می توانید این تنوع را ببینید .

محصولات بادی و استخر های بادی اورجینال همچنین از بهترین اجناس ساخته شده اند و همین موضوع  باعث شده تا کیفیت محصولات اورجینال بالا تر باشد . طبق تحقیق و بررسی های انجام شده نسبت به استخر های بادی اورجینال برند های بزرگی چون اینتکس ، بست وی ، جیلونگ و ... می بینیم که 99% آن ها از اجناسی چون pvc و vinyl ساخته شده اند ، این اجناس دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار عالی می باشند که باعث شده است تا برند های مطرح از آن ها برای ساخت استخر بادی استفاده کنند . هر دو اجناس نام برده شده در برابر رطوبت مقاوم هستند و می توانند وزن های بسیار بالا را بدون اینکه پاره شوند تحمل کنند ، به همین دلیل برای ساخت دیگر محصولات بادی چون تشک و تخت خواب بادی ، قایق بادی ، جکوزی بادی پیش ساخته و ... استفاده کرده اند .

از آن جا که استخر های بادی بزرگ ممکن است در برابر اجسام تیز و برنده آسیب پذیر باشند در صورت استاده نادرست ممکن است سوراخ شوند به همین دلیل در کنار بیشتر استخر های بادی اورجینال بسته های تعمیراتی قرار دارند که در صورت آسیب دیدن محصول بادی خود می توانید با کمک لیبل و چسب های مخصوص تعمیراتی ، قسمت آسیب دیده استخر خود را ترمیم کنید . در کنار استخر های بادی بزرگ معمولا پمپ های باد دستی نیز قرار دارند که با استفاده از آن ها می توانید استخر بادی خود را به سرعت راه اندازی کنید .