تشک بادی

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

تشک بادی

قیمت تشک بادی اینتکس airmattress فروشگاه اینترنتی تشک بادی ارزان و نمایندگی تشک بادی دو نفره طبی و انواع تشک بادی یک نفره intex, فروش تشک بادی برای مسافرت نیز مناسب بوده بهترین قیمت تشکهای بادی اینتکس و بروز ترین و همچنین ارزان ترین را از شرکت اینتکس تهران بخواهید . تشک بادی طبی بوده و از طرف پزشکان توصیه شده است. محصولات اینتکس بهترین جایگزین تشک های سنتی است که به دلیل حجم کم و حمل ساده و راحتی زیاد قابلیت استفاده در تمامی شرایط را دارند. شرکت اینتکس معتبر ترین برند تولید تشک بادی در اروپا و آمریکا می باشد و کالا های کمپانی اینتکس در سراسر دنیا به فروش می رسد. اینتکس تهران نیز به عنوان نمایندگی رسمی شرکت اینتکس و امکان خرید تشک بادی و مشاهده تمامی مدل های شرکت را به صورت حضوری و اینترنتی به مشتریان داده است.. پیشنهاد می شود پیش از این کار حتما زیر تشک بادی را با جارو پاکسازی کنید تا اشیاء تیز موجب سوراخ شدن بدنه آن نشوند. پس از باد کردن تشک بادی این محصول می تواند خواب شب راحتی در منزل و مسافرت را برایتان فراهم کند. تشک بادی برای بیمار نیز مناسب بوده و بیمارانی که مشکلات فیزیکی دارند و تشک بادی برای دیسک کمر نیز مناسب است.  در هنگام استفاده از تشک نیز به هیچ عنوان بر روی آن پرش نکنید. در میان محصولات تشک بادی 5 کاره هم موجود است که می توان آن را در چند حالت مختلف استفاده کرد. کالا های کمپانی intex تشک بادی کودکان و تشک بادی بزرگسالان هم وجود دارد. در صورتی که هر گونه سوالی در مورد تشک بادی از اینتکس دارید می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و بهترین تشک بادی برای خود را بیابید. راهنمای خرید تشک بادی و اطلاعات تشک های بادی

یکی از محصولاتی که این روز ها فروش بالایی را به خود اختصاص داده است و مردم روی به سمت خرید این دسته از محصولات آورده اند ، تشک بادی می باشد. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که تشک بادی چه خصوصیاتی دارد که باعث شده تا مردم از تشک های قدیمی دست کشیده و انتخاب این محصولات را ترجیح دهند؟ در پاسخ به این سوال و همین طور سوالات متعدد دیگری که قطعا در ذهن شما وجود دارد تصمیم بر ان گرفتیم تا در این مقاله به صورت کامل جزئیات فوق العاده ای را از انواع تشک های بادی و خصوصیات و ویژگی های این محصولات در کنار نقاط ضعف آن ها برای شما بازگو کنیم که قطعا این مقاله را پیشنهاد میکنیم تا انتها دنبال نمایید....

در ابتدا باید به این مسئله اشاره کنیم که تشک های بادی در دو نوع تک نفره و دو نفره تولید و عرضه شده اند. این تشک ها نیز خود دارای خصوصیات خاصی هستند که ممکن است بسته به ظرفیت آن ها با هم متفاوت باشد. در ابتدا به بررسی تشک بادی یک نفره می پردازیم:

تشک بادی یک نفره

این تشک همان طور که از نامش پیداست برای استفاده یک نفر تولید و عرضه شده است. از خصوصیات مهم این محصولات می توان به تحمل وزن تشک بادی یک نفره اشاره کرد که این عامل در بین تشک های مختلف متفاوت خواهد بود. برای مثال یک سری از این تشک ها دارای تحمل وزن 120 کیلو گرم می باشند ، عده ای دیگر نیز دارای تحمل وزن 150 کیلو گرم هستند. در این بین تعداد کمی از تولید کننده های تشک های بادی تک نفره نیز تحمل وزن 180 کیلو گرم را برای محصولات خود در نظر گرفته اند که قطعا نکته ای مهم و حیاتی خصوصا برای افراد سنگین وزن به شمار می رود.

نکته دیگر در خصوص این تشک های بادی یک نفره به طول و عرض آن ها تعلق می گیرد. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که برای تشک های بادی یک نفره عرض های گوناگونی را در نظر گرفته اند. عده ای از این تشک ها در عرض های کم و 67 سانتی متری تولید شده اند که این محصولات را شما می توانید به سادگی در کمپینگ ها ، مسافرت ها و حتی در کوهپیمایی استفاده نموده و نگران اشغال فضای زیاد توسط آن ها نباشید. هم چنین عده ای دیگر از این تشک ها هم وجود دارد که در عرض های بزرگ تر تولید شده است که شاید بیشترین و استاندارد ترین عرض برای محصولات تک نفره عرض 99 سانتی متر خواهد بود. هم چنین در رابطه با طول این تشک ها هم باید عنوان کنیم که به طور میانگین شرکت های تولید کننده محصولات بادی عرض 191 را برای تشک تک نفره در نظر می گیرند امت در این بین ممکن است که یک محصول دارای عرض کمتر از این حد و یا حتی بیشتر از این باشد که خب بسته به ویژگی ها و معیار های آن شرکت و آن محصول متفاوت خواهد بود.

تشک بادی دو نفره

دیگر محصولی که باید در این مطلب به آن بپردازیم بحث تشک بادی دو نفره می باشد که این محصول هم شاید از نظر دارا بودن برخی امکانات و خصوصا از نظر ظاهر بسیار شبیه به محصولات یک نفره خواهد بود که این عامل باز هم بستگی به نوع محصول و هدف تولید آن دارد. در اولین بخش از این مقاله باید عنوان کنیم که این محصولات معمولا تحمل وزن بالایی را از خود به نمایش گذاشته اند که دو نفر بزرگسال بتوانند از آن به راحتی استفاده نموده و در بهترین شرایط ممکن به استراحت بپردازند. در همین خصوص باید عنوان کنیم که میانگین تحمل وزن برای این محصولات را معمولا 220 کیلو گرم در نظر گرفته اند که خب در این بین باز هم شرکت های بزرگ تولید کننده تشک بادی در رقابت با یکدیگر گاهی اوقات این تحمل وزن را تا 280 کیلو گرم نیز بالا می برند که خب محصولی پر توان و پرقدرت را به بازار ارئه کرده باشند.

نکته دیگر در خصوص این محصولات بحث ابعاد و اندازه های این محصولات است که خب با یکدیگر متفاوت خواهد بود. برای مثال طول این تشک ها نیز معمولا همانند تشک های تک نفره به طور میانگین 191 سانتی متر می باشد اما عرض این محصولات معمولا از 137 سانتی متر شروع می شود که یک اندازه استاندارد و معمول برای محصولات دو نفره خواهد بود. تا به این جای کار شما با تشک های بادی یک نفره و دو نفره و همین طور میانگین ابعاد و تحمل وزن این دو مدل آشنا شده اید. حال قصد داریم تا یک سری خصوصیات دیگر از این محصولات را برای شما بازگو کنیم که بیشتر وجه اشتراک این محصولات را در این بخش در نظر گرفته ایم.

وزن تشک بادی

بحث وزن تشک های بادی هم مسئله مهم دیگری می باشد که این عامل هم در انتخاب یک محصول بسیار اثرگذار می باشد. به طور میانگین اگر بخواهیم وزن یک تشک را بدون تجهیزات همراه آن محصول محاسبه کنیم باید عنوان کرد که این وزن را شرکت های سازنده بین 3 تا 5 کیلو گرم برای یک محصول دو نفره و 2 تا 3 کیلو گرم را برای محصولات یک نفره در نظر می گیرند. حال با توجه به دارا بودن یک سری امکانات نظیر همراه داشتن ساک حمل ، پمپ باد و ... این وزن ممکن است بیش از پیش افزایش داشته باشد که خب دیگر این مقدار به خود تشک مربوط نخواهد شد.

پمپ باد تشک بادی

در بخش قبلی اشاره کوچکی به دارا بودن پمپ باد یک سری از تشک های بادی کرده ایم. حال باید در این بخش نیز این نکته را به صورت کامل برای شما بازگو کنیم. در همین خصوص نیز باید عنوان کنیم که خیلی از تشک های بادی دارای پمپ باد نمی باشند که خب شاید یکی از ضعف های این دسته از کالاهای بادی به شمار رود. برای مثال اکثر تولیدات این محصولات بدون پمپ باد به بازار عرضه می شود که تنها دارای یک دریچه باد مجزا در بخشی از تشک بوده و با استفاده از آن شما می توانید  به وسیله یک پمپ باد محصول خود را باد کنید. این پمپ باد را هم معمولا به صورت جداگانه و با توجه به نیاز خود می توانید تهیه کنید. برای مثال پمپ باد های بادی ، شارژی ، فندکی ، پدالی و برقی در بازار موجود می باشد که باد کردن محصولات بادی را به وسیله این پمپ ها به شیوه های مختلف می توانید انجام دهید.

در این بین نیز یک سری از تشک های بادی که معمولا هم دو نفره میباشند به صورت سرخود بر روی خود دارای پمپ باد هستند. این عامل نیز باعث شده تا شما بتوانید به راحتی با اتصال این پمپ به برق و روشن کردن آن محصول را در سریع ترین زمان ممکن باد نموده و از آن استفاده کنید. این پمپ باد ها نیز معمولا طول عمر بالایی دارند و به راحتی هم آسیب نخواهند دید و برای راه اندازی آن ها هم هیچ گونه آموزش خاصی نیاز نبوده و به ساده ترین روش ممکن می توانید این کار را خودتان انجام دهید.

جنس رویه تشک بادی

عامل مشترک دیگری که در بین این تشک های بادی وجود دارد بحث جنس رویه و ساختار این محصولات است که خب با در نظر گرفتن این عامل خیلی از افراد اقدام به خرید یک کالا می کنند. در همین خصوص نیز باید عنوان کنیم که شرکت های تولید کننده تشک های بادی یکی از رویه های محبوب و پر طرفداری را که برای محصولات خود در نظر می گیرند ، رویه مخملی می باشد. در تعریف از این جنس می توان عنوان کنیم که این رویه را شما در مواقعی که تشک کثیف می شود می توانید به سادگی تمیز نموده و محصول را با یک دستمال نمناک در سریع ترین زمان ممکن پاکسازی کنید. هم چنین این رویه به گونه ای شکل گرفته است که از تعریق بیش از اندازه شما نیز جلوگیری خواهد کرد. هم چنین دیگر ویژگی این محصول نیز نرمی و لطافت فوق العاده ای است که این تشک دارا خواهد بود که باعث می شود تا شما احساس فوق العاده ای را از استراحت بر روی تشک بادی خود به دست آورید.

در کنار این جنس عده دیگری از تولید کنندگان نیز وجود دارند که محصولات خود را با جنس چرم به بازار عرضه می کنند. این چرم بودن ممکن است تمامی بخش رویه محصول را تحت الشعاع خود قرار داده و یا تنها بخش های کناری تشک را پوشش دهند. در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که چرم یکی از جنس های با دوامی است که معمولا کمتر در معرض آسیب قرار دارد و سالیان سال بدون افت کیفیت برای شما کار خواهد کرد اما قطعا در فصول گرم سال اگر رویه اصلی تشک این جنس را داشته باشد از نظر تعریق و یا حتی لیز خوردن بر روی تخت ابراز نارضایتی خواهید داشت.

تجهیزات همراه تشک بادی

در کنار تشک های بادی معمولا یکی از مهم ترین ویژگی هایی که خریداران انتظار دارند بحث دارا بودن پمپ باد می باشد. همان طور که اشاره کردیم و به طور مفصل به آن پرداختیم تشک های بادی ممکن است دارای پمپ باد باشند که خب تعداد محدودی از این ویژگی بهره مند هستند. ویژگی بعدی این محصولات نیز دارا بودن یک کیسه و یا ساک حمل می باشد که خب مزیت مهمی برای یک سری از این تشک های بادی به شمار می رود. شما با استفاده از این ساک حمل می توانید محصول خود را به ساده ترین شکل ممکن حمل کرده و آن را جا به جا نمایید. هم چنین خیلی از تشک های بادی در کنار خود و در داخل بسته بندی محصول دارای یک عدد برچسب تعمیرات میباشند که با استفاده از ان ها می توانید در سریع ترین زمان ممکن در صورت آسیب دیدن و یا سوراخ شدن محصول خود به راحتی تشک را ترمیم نموده و مجدد از ان استفاده کنید. شیوه کار این برچسب های تعمیرات هم کاملا ساده و آسان است که خودتان هم می توانید اقدام به ترمیم محصول خود کنید. هم چنین تمامی تشک های بادی دارای یک عدد دفترچه راهنما در کنار خود می باشند که با استفاده از ان ها می توانید آموزش های  لازم در خصوص شیوه های مراقبت از محصول ، نحوه صحیح راه اندازی و یا جمع آوری تشک بادی و هم چنین یک سری سوالات متداول را به صورت لاتین مشاهده نمایید که در استفاده صحیح و درست از محصول به شما کمک خواهد کرد.

در این مطلب سعی کردیم تا شما را به صورت کامل با تشک های بادی و ویژگی های این دسته از محصولات آشنا سازیم. در پایان نیز با توجه به تمامی این موارد شما اگر قصد دارید تا یک تشک بادی را خریداری کنید پیشنهاد می کنیم تا این دسته از محصولات را با هم مقایسه نموده و از نظر امکانات ، قیمت و کیفیت این محصولات را مورد بررسی قرار دهید. در انتها نیز فروشگاه اینترنتی تهران اینتکس تنها نمایندگی محصولات بادی در ایران تشک های بادی متعددی را با قیمت های عالی و ارزان از معتبر ترین تولید کنندگان محصولات بادی در اختیار مشتریان خود قرار داده است که پیشنهاد می کنیم این محصولات را حتما مشاهده کنید.