لوازم شنا و حلقه و تیوپ بادی استخر

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

لوازم شنا و حلقه و تیوپ بادی استخر

لوازم شنا از جمله وسایل مهم در شنا کردن می باشند که به شما حس خوبی در هنگام استفاده دست خواهد داد . همچنین محصولاتی مانند سرسره بادی کودک نیز در این دسته بندی قرار می گیرند که مناسب برای استفاده کودکان و تفریح می باشد . 

انتخاب حلقه شنا بادی

این مسئله بسیار مهم است که یک حلقه شنای بادی باید دارای چه ویژگی هایی باشد. در واقع این محصولات با توجه به مدل های گوناگون و تنوع بالایی که دارا هستند باعث شده تا مشتری در هنگام خرید هم با دست باز بتواند انتخاب دقیقی را انجام داده و هم امکان سردرگمی او وجود خواهد داشت. در واقع تنوع بسیار زیادی که این دسته از محصولات بادی دارا هستند هم دارای مزایا و هم دارای معایب می باشد. با توجه به این موارد در نظر داریم تا در این مطلب به بهترین و کامل ترین شکل ممکن خصوصیات فوق العاده ای را در خصوص این حلقه های شنا در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید خریدی هوشمندانه را انجام داده و از در اختیار داشتن یک حلقه شنا بادی با کیفیت و زیبا لذت ببرید.

حلقه شنا بادی کودک

اولین بحث از این مطلب را به بررسی مدل های مختلف حلقه شنا بادی کودک اختصاص داده ایم. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که این محصولات هم تنوع بسیار زیادی دارند و هم مدل های جذابی را از این دسته محصولات در بازار می توانید مشاهده کنید که باعث شده تا به بهترین شکل ممکن بتوانید برای فرزند خود خرید این دسته از محصولات را در اولویت قرار دهید. در همین راستا باید در ابتدا به این مسئله اشاره کنیم که محصولاتی که مناسب برای سنین کودکان هستند عموما از نظر شیوه طراحی دارای ساختار هایی هستند که خانواده ها بتوانند با در نظر گرفتن سلیقه کودک خود نیز اقدام به تهیه این محصولات کنند. شما می توانید مشاهده کنید که عموما حلقه های شنا بادی دارای ساختاری گرد هستند که این ساختار گرد در بیشتر محصولات به چشم خواهد خورد و ممکن است که محصول مورد نظر شما این ساختار گرد را دارا نباشد.

برای مثال شما می توانید مشاهده کنید که اکثر حلقه های شنا که در اختیار کودکان قرار می گیرد با بهره مندی از طرح های مختلف در بازار وجود دارد. حلقه های شنا با طرح های مرد عنکبوتی ، باب اسفنجی ، میکی موس ، انگری بردز و ... نیز از محبوب ترین طرح هایی هستند که شما می توانید بر روی این تیوپ های بادی شنا کودکان آن ها را به راحتی مشاهده کنید. هم چنین این محصولات ممکن است که دارای ساختار های جذاب دیگری هم باشند. در واقع ممکن است یک حلقه شنا بادی کودک تنها دارای یک ساختار گرد ساده نباشد و طرح های دیگری را دارا باشند. برای مثال شما می توانید حلقه های شنا با طرح میوه آناناس و ... را هم مشاهده کنید که شرکت های تولید کننده این محصولات نیز سعی کرده اند تا با یک طراحی شیک محصول را از ساختار گرد و ساده خارج کنند.

هم چنین از نظر ابعاد نیز شما می توانید مشاهده کنید که به طور میانگین این محصولات دارای قطر های 90 تا 100 سانتی متری هستند. این مقدار و اندازه ها حال ممکن است مقداری بیشتر و یا کمتر باشد که بستگی به سنین مورد استفاده آن تیوپ بادی استخر دارد. هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که از نظر ارتفاع هم این حلقه های شنا بادی دارای ارتفاع های 20 سانتی متری به طور میانگین هستند که مقداری استاندارد خواهد بود. هم چنین از نظر وزن هم این محصولات به دلیل این که مناسب برای سنین کودکان هستند دارای وزن های کمی می باشند و عموما کمتر از یک کیلو گرم وزن دارند که این نکته باعث شده تا به ساده ترین حالت حتی خود کودک هم بتواند اقدام به حمل و نقل این محصولات کرده و از محصول در شرایط مورد نظر به راحتی استفاده کند.

مسئله مهم دیگر در این محصولات بهره مندی از طناب نجات و همین طور دستگیره هایی بر روی این دسته از حلقه های شنا بادی می باشد که کودک شما قادر است به ساده ترین شکل ممکن از این موارد نیز در جهت حفظ ایمنی و سلامت خود هم استفاده کرده و لذت ببرد. مسئله دیگری هم که می توان در خصوص این حلقه های شنا و طراحی صورت گرفته در آن ها عنوان کنیم بحث محصولاتی است که با ساختار های شورتی طراحی شده اند. در این دسته از محصولات نیز کودک قادر است به راحتی در داخل فضای ایده آل این محصولات قرار گرفته و تنها پای کودک در داخل آب قرار داشته باشد که قطعا ایمنی را دو چندان بیشتر از بقیه محصولات خواهد کرد و عموما این محصولات برای سنین کمتر از سه سال استفاده می شود که نوع دیگری از محصولات محبوب در میان خانواده ها خواهد بود.

حلقه شنا بادی بزرگسال

در بخش قبل در خصوص حلقه های شنا بادی مناسب برای سنین بزرگسال صحبت کردیم. حال در این بخش باید به این مسئله نیز اشاره کنیم که این حلقه های شنا بادی برای سنین برگسال هم طراحی و تولید شده اند و این امر باعث شده تا افراد بزرگسال هم بتوانند از این دسته از محصولات استفاده کنند. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که یک سری از این محصولات هم در ساختار های ساده و هم در موارد طرح دار برای سنین بزرگسال هم در بازار وجود دارد که از نکات مثبت این محصولات به شمار خواهد رفت.

اگر بخواهیم به صورت دقیق تری به این محصولات هم اشاره کنیم باید عنوان کنیم که محصولات به چند دسته تقسیم می شوند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارا خواهد بود. برای مثال شما یک سری حلقه شنا بادی ساده را می توانید در بازار مشاهده کنید که تنها دارای رنگ های یکدست نظیر طلایی ، نقره ای و ... هستند که این نکته باعث شده تا بتوانید بدون نگرانی از بابت طرح دار بودن محصول از یک حلقه شنا بادی برای خودتان هم استفاده کنید. هم چنین ممکن است که محصول مورد نظر شما از نظر طراحی دارای یک طیف رنگی خاص باشد که این مسئله نیز جذابیت های این محصولات را افزایش خواهد داد.

در کنار این نکات شما می توانید مشاهده کنید که شرکت های تولید کننده محصولات بادی و خصوصا حلقه های شنا سعی کرده اند تا خلاقیت به خرج داده و تنها محصولات گرد را در سنین بزرگسال تولید نکنند. برای مثال شما می توانید مشاهده کنید که یک سری حلقه شنا با ساختار های چند ضلعی و با طرح هایی نظیر ستاره و ... هم تولید شده است که باعث شده تا شما بتوانید از محصولات خلاقانه اینچنینی هم استفاده کرده و لذت ببرید. در کنار این موارد شما می توانید مشاهده کنید که یک سری امکانات هیجان انگیز نیز بر روی این محصولات در سنین  بزرگسال به چشم می خورد. برای مثال ممکن است که حلقه شنا شما دارای تکیه گاه باشد. در واقع وجود این تکیه گاه در بخش های انتهایی این محصولات باعث می شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن پس از قرار گیری بر روی آب به این ناحیه نیز تکیه داده و از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

هم چنین ممکن است که محصول مورد نظر شما همانند محصولاتی که برای سنین کودکان هم تولید می شود دارای دستگیره حمل و نقل و همین طور طناب نجات هم باشد که این مزیت هم در این محصولات به چشم می خورد. این موارد نیز همگی از خصوصیات فوق العاده ای است که یم حلقه شنا بادی بزرگسال می تواند در اختیار شما قرار دهد. هم چنین از نظر ابعاد نیز باید به چند نکته در خصوص این محصولات اشاره کنیم. محصولات سنین بزرگسال از نظر ابعاد عموما از ابعاد کودکان دارای اختلاف ابعاد هستند و شما در این محصولات می توانید ابعاد و اندازه های 120 سانتی متری به بالا را مشاهده کنید که باعث می شود به بهترین شکل ممکن بتوانید از این حلقه های شنا استفاده کنید.

هم چنین ممکن است قطر این محصولات تا 190 و 200 سانتی متر نیز ممکن است افزایش داشته باشد که از نکات مهم این دسته از محصولات به شمار خواهد رفت. مسئله دیگر بحث ارتفاع این حلقه های شنا بزرگسال می باشد. این محصولات از ارتفاع های 110 تا 180 سانتی متری بهره می برند که با توجه به نوع محصول و همین طور ساختار و شکل و شمایل ان حلقه شنا بادی ممکن است این ابعاد بزرگ و یا کوچک تر شود. از نظر وزن نیز سنگین ترین حلقه شنا بادی نهایت دو کیلو گرم وزن دارد و کلا این دسته از محصولات سبک وزن بوده و به راحت ترین شکل ممکن امکان جا به جایی و حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهند که مسئله ای بسیار مهم خواهد بود. تحمل وزن یک حلقه شنا بادی نیز عموما بین 70 تا 100 کیلو گرم برای سنین بزرگسال خواهد بود که مقداری استاندارد به شمار می رود و افرادی که بسیار سنگین وزن نباشند قادر به استفاده راحت ازاین حلقه های شنا بادی هستند.

شیوه راه اندازی حلقه شنا بادی

راه اندازی یک حلقه شنا بادی نیز کاری ساده خواهد بود که قطعا نیاز به آموزش خاصی ندارد. در واقع شاید شما به این مسئله برخورد کرده باشید که برای راه اندازی این محصولات نیاز به هیچ گونه وسیله خاصی ندارید. در کنار اکثر حلقه های شنا بادی و در داخل بسته بندی این محصولات ممکن است که شما یک عدد دفترچه راهنما را هم مشاهده کنید که این امر باعث می شود تا در جهت راه اندازی محصول به شما کمک کنید و بتوانید یک سری نکات مهم را هم از داخل این دفترچه مطالعه نموده و به بهترین شکل ممکن اقدام به راه اندازی محصول خود کنید.

حال در حالت کلی شما باید به این مسئله دقت داشته باشید که هر محصول بادی خصوصا یک حلقه شنا بادی عموما از یک عدد دریچه باد بهره مند می باشد. این دریچه باد به گونه ای شکل گرفته است که شما در نگاه اول قادر به تشخیص آن و محل قرار گیریاین دریچه بر روی محصول خواهید بود که این امر باعث می شود تا به راحتی بتوانید با در اختیار داشتن یک عدد پمپ باد در سریع ترین حالت ممکن سعی در باد کردن و راه اندازی محصول کنید. حال با توجه به بهره مندی از یک عدد پمپ باد با کیفیت و با در اختیار داشتن یک پمپ باد برقی فرآیند باد کردن و راه اندازی این محصول نیز سرعت بیشتری خواهد گرفت و سریع تر می توانید این محصول را باد کنید.

در آخر نیز شما تنها می بایست با توجه به نوع محصول دریچه باد موجود بر روی آن حلقه شنا را به بهترین شکل ممکن ببندید تا باد داخلی این محصول از داخل این دریچه خارج نشود و بتوانید به بهترین شکل ممکن بر روی آب از این حلقه های شنا زیبا و جذاب در آرمانی ترین حالت ممکن بهره مند شوید.

مراقبت و نگهداری از حلقه شنا بادی

در ارتباط با نحوه مراقبت و نگهداری از این محصولات باید به یک سری نکات مهم اشاره کنیم. همان طور که می دانید این حلقه های شنا همگی دارای ساختاری بادی هستند و این بادی بودن محصولات باعث شده تا نیاز به یک سری مراقبت خاص داشته باشید تا بتوانید بدون نگرانی از این محصولات سالیان سال استفاده کنید. در تکمیل این جمله نیز باید به یک سری نکات در خصوص مراقبت از این حلقه های بادی شنا اشاره کنیم تا بتوانید با علم در خصوص شیوه مراقبت از این محصولات به بهترین شکل ممکن صحیح و سالم این دسته از محصولات را در اختیار داشته باشید.

در گام نخست شما باید سعی کنید تا در زمان باد کردن این محصولات به اندازه کافی و در حد نرمال باد را به داخل این محصولات هدایت کنید. در واقع این مسئله بسیار مهم می باشد که کمتر و یا بیشتر از حد اقدام به باد کردن این محصولات نکنید و سعی کنید تا به اندازه کافی حلقه شنا را باد کنید. باد کردن کمتر از حد معمول باعث افت و تغییر ساختار این محصول شده و باد کردن زیاد از حد این محصولات نیز باعث می شود تا این محصول بیش از پیش در معرض خطر باشد. هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که دیگر مسئله مهمی که باید در مراقبت از این محصولات مورد توجه قرار دهید بحث عدم ضربه زدن به این حلقه های شنا می باشد. اگر شما هر گونه وسیله سنگین را بر روی این حلقه های شنا قرار دهید و این وسیله بیش از تحمل وزن این محصولات باشد قطعا باعث می شود تا محصولی که در اختیار دارید در معرض خطر زیادی باشد که باید به این نکته هم دقت کنید.

هم چنین باید توجه داشته باشید که هر گونه وسیله نوک تیز نیز می تواند باعث سوراخ شدن بدنه اصلی این محصولات شود. در واقع با توجه به این که فضای داخلی این محصولات از باد شکل گرفته است و ضخامت لایه های این محصولات نیز به گونه ای است که با وارد کردن اشیا نوک تیز امکان آسیب دیدن ان وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم هر گونه وسیله نوک تیز و استفاده از این محصول در مناطقی که شاخ و برگ درختان در ان جا قرار دارد را از این محصول دور نگه دارید تا ساختار اصلی بدنه این حلقه های شنا دچار آسیب و سوراخ شدن نشود.

جمع بندی

در این مطلب به بهترین و کامل ترین شکل ممکن سعی کردیم تا خصوصیات این دسته از حلقه های بادی شنا را در اختیار شما قرار دهیم. حال با توجه به این موارد اگر شما جزو افرادی هستید که با مطالعه کامل این مقاله خصوصیات این محصولات را به صورت کامل درک کرده اید و قصد خرید یک حلقه شنا بادی را دارید ، می توانید با توجه به تعداد بالای این محصولات ، مدل های مختلفی از این حلقه های بادی شنا را در رده های مختلف سنی و همین طور با طراحی های گوناگون از طریق سایت فروشگاه مرکزی محصولات اینتکس در ایران مشاهده کرده و با قیمت ارزان و تخفیفات فوق العاده ای که این فروشگاه برای مشتریان خود فراهم کرده است اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

دسته‌بندی