استخر بادی مسافرتی

استخر بادی مسافرتی محصولی منحصر به فرد است که اغلب برای گروه سنی کودکان کاربرد دارد. این محصول به دلیل وجود بدنه بادی و تاشو که گنجایش کمی را به خود اختصاص می دهد می تواند فضای کمی را اشغال کند و در نتیجه به راحتی جا به جا و حمل شود. محصول مورد نظر را می توان بدون مشکل با خود به همراه داشت و در فرصت مناسب از داشتن آن لذت برد. وجود استخر بادی مسافرتی در انواع مسافرت هایی که در فصول گرم سال صورت می گیرد لازم و ضروری است و سبب ایجاد تفریحی مهیج برای کودکان می شود. از این رو می توان با خیالی آسوده یکی از نمونه های پر استفاده و محبوب را انتخاب کرد و در نتیجه از وجود آن بهره مند شد.

استخر بادی مسافرتی از آن جایی که برای گروه سنی کودک ساخته شده است دارای طراحی فانتزی و زیبا می باشد و طیف وسیعی از رنگ های شاد را در بر می گیرد. از این رو می تواند به راحتی موجب خرسندی و توجه کودکان قرار گیرد و سبب استفاده زیاد از این محصول بادی شود. استخر بادی بدنه ای بادی و تو خالی دارد که به راحتی می توان با خیالی آسوده آن را مورد استفاده قرار داد و از داشتن آن لذت برد. این محصول می تواند با وجود بدنه تو خالی قابلیت هایی را به دست آورد که در نهایت بتوان نسبت به داشتن آن اقدام کرد. استخر بادی مسافرتی در انواع مختلف ساخته شده است و می تواند بهترین و خاص ترین محصولی باشد که امروزه به دلیل استقبال زیاد علاقه مندان قادر به بهره مندی از آن بوده اند و جزو پر فروش ترین محصول مسافرتی شده است. راحتی حمل و نقل و داشتن وزن کم در این محصول مورد اهمیت می باشد و افراد را به سمت خود جذب می کند. با این وجود است که بسیاری از مزیت ها ایجاد شده است و می توان نسبت به داشتن آن اقدام نمود. برخی از خصوصیات منحصر به فرد این محصول به شرح زیر می باشد.


راحتی استفاده در هر محیط : به دلیل بادی بودن بدنه و تاشو بدن آن افراد می توانند به راحتی محصول را حمل و نقل کنند و به آسانی نیز در موقعیت دلخواه مورد استفاده قرار دهند. این استخر بادی برای استفاده در مسافرت کاربرد بیش تری دارد و می توان آن را به راحتی در سفر با خود به همراه داشت. امکان نصب آسان در این محصول وجود دارد که علاقه مندان با این وجود تمایل به خرید محصول دارند. از این رو کسانی که به دنبال بهترین و منحصر به فرد ترین نمونه از این محصول می باشند می توانند آن را خریداری کرده و از داشتن آن لذت ببرند. استخر بادی مسافرتی فضای کمی را برای به همراه داشتن اشغال می کند و در واقع در کنار ساک وسایل مسافرتی نیز قرار خواهد گرفت و مشکلی را برای به همراه داشتن وسایل ضروری ایجاد نمی کند.  این محصول از به روز ترین ساختار ها پیروی می کند و وزن کم بدنه نیز ناشی از جنس وینیل می باشد که بدنه را تشکیل داده است. از این رو می توان با خیالی آسوده آن را حمل و نقل کرد و کودکان نیز قادر به این حمل و نقل آسان خواهند بود. با در دست داشتن یک پمپ باد افراد می توانند به آسانی محصول را نصب و راه اندازی کنند و در نتیجه به راحتی نیز در موقعیت های مختلف راه اندازی آن را انجام دهند. بدنه برای باد شدن دارای محفظه ورود باد می باشد که در واقع پمپ باد به آن متصل می شود. برای راه اندازی استخر بادی مسافرتی داشتن پمپ باد دستی نیز کفایت می کند و قادر به راه اندازی در مدت زمان کوتاه می باشد. این پمپ به دریچه ورود باد متصل می شود و می تواند به راحتی بدنه محصول را به سرعت راه اندازی کند. این محصول بی نظیر دارای بهترین کیفیت می باشد که در نتیجه با ورود باد اضافه به داخل خود مقابله می کند. در نتیجه می توان با خیالی آسوده نسبت به داشتن این محصول بی نظیر پرداخت و از بدنه ای با کیفیت برخوردار شد.

بدنه به دلیل این که دارای قابلیت جلوگیری از ورود باد اضافه به داخل خود می باشد می تواند از بروز خرابی و ترکیدن بدنه نیز جلوگیری کند و در نتیجه بهترین شرایط را برای استفاده علاقه مندان به وجود می آورد. امکان نصب در هر محیطی وجود دارد و افراد تنها با داشتن پمپ باد می توانند به سرعت بدنه را برای استفاده آماده سازند. از این رو مورد توجه عده زیادی از علاقه مندان قرار گرفته است و تمایل به خرید آن پیدا کرده اند. در نتیجه می توانند به راحتی بدنه محصول را نصب و راه اندازی کنند و از داشتن آن لذت ببرند.

سازگار با محیط

بهترین خصوصیاتی که در این استخر بادی مسافرتی به وجود امده است سازگار بودن محصول با محیط بیرون از خانه می باشد. این سازگاری به دلیل آن است که بدنه ضخیم می باشد و در بخش کف نیز دارای لایه های بیش تر بوده است. بنابراین می توان با خیالی آسوده بدنه را بر روی سطوح مختلف راه اندازی نمود. این محصول می تواند با پوست کودکان نیز سازگاری داشته باشد. به دلیل آن که محصول از مواد غیر سمی تشکیل شده است که سازگار با پوست کودکان است والدین تمایل زیادی به خرید این محصول دارند و می توانند این استخر بادی را برای انواع مسافرت های خود تهیه کنند. از این رو پر استفاده و منحصر به فرد است و می تواند در بسیاری از موارد بهترین گزینه به حساب بیاید.

استخر بادی سفری محصولی زیبا و جذاب است که دارای امکان نصب در هر محیطی می باشد. بدنه تو خالی بوده است و فضای داخلی آن را باد پر کرده است. سازگاری استخر با محیط بیرون از خانه به گونه ای است که می توان برای مدت زمان طولانی فشار باد داخل بدنه را ثابت نگه داشت تا از ترکیدن آن در زمان استفاده طولانی مدت در آفتاب جلوگیری کرد. از این رو با خیالی آسوده افراد قادر به استفاده از این محصول در محیط خارج از خانه می باشند و می توانند در فصول گرم سال نیز از داشتن آن لذت ببرند. استخر بادی مسافرتی برای استفاده در فصل تابستان در نظر گرفته شده است و عده زیادی از علاقه مندان و کودکان را مشتاق به داشتن امکان آبتنی و آب بازی می کند. این محصول می تواند در فضایی ایمن و استاندارد بهترین موقعیت را برای رده سنی کودک و نوجوان مهیا سازد تا آن ها از تمامی امکانات مربوط به ایمنی در زمان تفریحات آبی برخوردار باشند.


جمع آوری آسان محصول و نصب مجدد آن : بدنه به گونه ای ساخته شده است که می تواند برای مدت زمان طولانی در هر فضایی مقدار باد مشخصی را در داخل خود داشته باشد و از بیرون رفتن باد جلوگیری کند. این محصول بی نظیر قادر به مهیا کردن بهترین شرایط برای علاقه مندان است که می توان با خیالی آسوده نسبت به داشتن آن اقدام نمود. بدنه در هر شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به راحتی جمع آوری شده و برای نصب به محلی دیگر هدایت شود. این محصول دارای دریچه خروج باد نیز می باشد که به راحتی میزان باد داخل آن تخلیه خواهد شد. از این رو می توان این استخر بادی مسافرتی را در موقعیت های خارج از خانه نصب کرد و بعد از اتمام بازی و سرگرمی بدنه را تخلیه نمود و سپس به صورت تاشو برای انتقال به محیطی دیگر هدایت کرد. 

استخر بادی مسافرتی محصولی بی نظیر و کاربردی می باشد که در نتیجه می توان نسبت به داشتن آن اقدام کرد و برای کودکان خود محصول را مورد استفاده قرار داد. ابعاد متنوع استخر بادی مسافرتی به دلیل وجود امکانات مختلف برای افراد می توان از وجود ابعاد مختلف محصول نیز استقبال کرد. به طور مثال کسانی که دارای فضای بزرگ و جادار می باشند می توانند از این محصول با ابعاد بزرگ استفاده کنند و کسانی که فضای کم را دارند از ابعاد کوچک استخر بادی مسافرتی بهره مند خواهند بود. این محصول بی نظیر دارای انواع مختلفی است که انواع ساده و حرفه ای را شامل می شود. می توان با خیالی آسوده هر یک از این نمونه های را انتخاب کرد و به راحتی مورد استفاده قرار داد تا در شرایط مختلف کودکان بتوانند از وجود یک وسیله کاربردی و مهیج بهره مند باشند. خرید استخر بادی مسافرتی : با توجه به بیان مطالب فوق و کسب اطلاعات در خصوص این محصول می توانید بهترین نمونه از استخر بادی مسافرتی را با توجه به امکانات و نیاز خود خریداری کنید و سپس از داشتن آن لذت ببرید. این محصول دلخواه در دسته بندی مربوط به استخر بادی قرار دارد و می تواند به راحتی موجب آسایش و آرامش و ایجاد امکان انواع تفریحات آبی برای کودکان شود. از این رو می توان به خرید آن از طریق نمایندگی رسمی اینتکس اقدام کرد و در نتیجه محیطی منحصر به فرد را برای داشتن این تفریحات به دست آورد.

عنوان مقاله : استخر بادی مسافرتی کودک

وب سایت : اینتکس تهران

یکی از هیجان انگیزترین تفریحات برای کودکان می تواند آب تنی کردن به خصوص در فصول گرم سال باشد. انرژی و شادابی که پس از آب تنی کردن به انسان ها دست می دهد باعث می شود تا لحظات و خاطرات فراموش نشدنی را رقم بزنند؛ به همین خاطر بسیاری از خانواده ها نیز در پی آن هستند تا شرایط آب تنی را برای کودکان خود حتی در مسافرت ها فراهم آورند. به همین خاطر در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را در زمینه خرید استخر بادی کودک راهنمایی کنیم و همانطور که شاید شما هم تا به اینجای کار حس زده باشید می خواهیم تا در مورد استخر بادی مسافرتی کودک صحبت های مفیدی داشته باشیم و پیشنهاد می کنیم تا در ادامه این راه همراه ما باشید.

استخرهای بادی یکی از پرفروش ترین دسته بندی های محصولات بادی می باشند که از این رو به خوبی نیز مورد توجه برندهای سازنده محصولات بادی قرار گرفته اند و در نتیجه با مدل های بسیار متنوعی در این زمینه رو به رو هستیم. مدل هایی که می تواند توجه هر کودکی را به سمت خود جلب کند و باعث شود تا کودکان، چه دختر و چه پسر دست خالی از فروشگاه استخر بادی خارج نشوند. استخرهای بادی امروزه در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و می توانید از آن ها در حیاط خانه ، پشت بام و یا حتی پارکینگ های خانگی و یا داخل خانه استفاده کنید و بهترین عملکرد را شاهد باشید.

ابعاد این محصولات از چند سانتی متر تا چند متر به صورت متنوع وجود دارد که بسته به سلیقه ای که دارید می توانید یکی ابعادی که متناسب با نیازهای تان است را خریداری کنید. همچنین استخرهای بادی کودک در شکل های ظاهری گرد ، مربعی و مستطیلی نیز وجود دارد و در واقع همانطور که گفتیم در خرید این محصولات دستتان باز است و تنوع مدل های مختلف به خوبی به چشم می آید. اما در این بخش قصد داریم تا بازگو کنیم که چرا استخرهای بادی کودک را می توانید در مسافرت ها نیز استفاده کنید؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که استخرهای بادی کودک ساخته شده از متریالی به نام پی وی سی یا همان وینیل هستند.

این متریال انعطاف پذیری فوق العاده ای دارد و باعث می شود تا استخر به هنگام خالی شدن از باد به راحتی جمع آوری و در نهایت در فضای بسیار جمع وجوری قرار بگیرد. حجم کم استخرهای بادی کودک به اندازه ای است که به راحتی می توانید آن را درون بسته بندی مخصوص خود قرار داده و به همراه خود در مسافرت ها نیز داشته باشید. این استخرهای بادی بسته به ابعاد و متریالی که در ساختار آن ها به کار گرفته می شود وزنی از یک تا پنج الی شش کیلو گرم دارد که جا به جایی را برای شما ساده تر از آب خوردن می کند. فضای کم اشغال شده توسط استخرهای بادی کودک به همراه وزن کمی که این محصولات دارند در مجموع باعث می شود تا مشکلی برای به همراه داشتن آن ها در مسافرت نداشته باشید.

از سمت دیگر باید گفت که مراحل راه اندازی استخرهای بادی به راحتی صورت می گیرد و در این زمینه نیز کار سختی نخواهید داشت. بر روی بدنه استخرهای بادی یک دریچه باد دو کاره قرار می گیرد که قابلیت اتصال به انواع پمپ باد دستی و یا برقی را دارد. دو کاره بودن این دریچه ها به این منظور است که علاوه بر راه اندازی در جهت خالی کردن باد نیز می توانید از آن ها استفاده کنید و دغدغه ای در خصوص خالی کردن سریع باد نخواهید داشت. مدت زمان راه اندازی استخرهای بادی کودک نهایت دو الی سه دقیقه به طول می انجامد که زمان کوتاهی است و وقت زیادی را از شما صرف نمی کند. این روند آنقدری آسان است که حتی می توانید باد کردن استخر را بر عهده خود کودک بگذارید و از تماشای آب تنی آن لذت ببرید.

استخرهای بادی مسافرتی کودک دارای عمق آب کمی می باشند که از این رو برای استفاده کودکان به خوبی استانداردسازی شده اند و کاملا بی خطر هستند. فضایی که مدل های مختلف استخر بادی کودک در اختیار شما قرار می دهند می تواند برای استفاده یک تا چهار نفره مورد استانداردسازی شوند که نشان از بزرگ بودن آن ها دارد و محدودیتی در این خصوص نخواهید داشت. همچنین شکل های فانتزی که برای استخرهای بادی کودک استفاده می شود باعث شده تا به خوبی بتواند توجه کوکان پسر و دختر را به سمت خود جلب نماید و لحظات زیبایی را چه در سفر و چه در خانه برای آن ها رقم بزند.

اما یکی دیگر از سوالات افراد در زمینه قیمت استخر بادی مسافرتی کودک می باشد؛ در این خصوص باید بگوییم که استخرهای بادی کودک همانطور که اشاره داشتیم دارای مدل های بسیار زیاد و متنوعی می باشند که در این مقاله با توجه به وقت کمی که در اختیار هست نمی توان قیمت تمامی این مدل ها را عنوان نمود. همچنین قیمت استخر بادی بسته به ابعاد و ظرفیت استفاده ، متریال به کار گرفته شده در ساختار بدنه و همچنین برند سازنده متفاوت است و تغییر در هر کدام از این پارامترها می تواند هزینه نهایی را افزایش یا کاهش دهد. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم تا برای اطلاع از قیمت استخرهای بادی کودک و بزرگسال به دسته بندی استخر بادی از طریق منوی همین وب سایت مراجعه نمایید.

فروشگاه اینتکس تهران به عنوان اولین و برترین عرضه کننده محصولات بادی در ایران، بهترین انتخاب برای بررسی ، انتخاب و خرید اینترنتی و حضوری استخر بادی می باشد. همچنین در جهت مشاوره تخصصی در خصوص استخرهای بادی همین حالا می توانید با شماره تلفن های موجود در بخش های مختلف سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. برای مشاهده تصاویر ، توضیحات کارشناسی شده و قیمت استخر بادی نیز کافیست به دسته بندی استخر بادی از طریق منوی سایت مراجعه نمایید .