تعمیرات قلعه بادی

قلعه بادی یکی از دوست داشتنی ترین لوازم برای بازی ها و تفریحات دوست داشتنی کودکان می باشد که می توانند با استفاده از آن به بازی و تفریح پرداخته و حتی ورزش کنند . این محصولات دوست داشتنی در ابعاد مختلفی ساخته شده اند و به همین دلیل نیز ممکن است برای رده سنی خاصی مورد استفاده قرار بگیرد . در این میان نیز هستند مدل های بسیار بزرگی که بایستی از آن ها در فضای باز استفاده کرد و همچنین برخی از قلعه های بادی نیز برای کودکان سنین بسیار پایین ساخته شده است که در خانه نیز قابل استفاده هستند . 

همانطور که از نام این محصولات مشخص است ، ساختار آن ها بادی بوده و این طراحی بادی با استفاده از لایه های انعطاف پذیر و نوع طراحی متفاوتی که دارد ، می تواند ساختاری فنری را داشته باشد تا اینچنین کودکان بتوانند بر روی قلعه بادی بپرند و بازی کنند . عمدتا قلعه های بادی علاوه بر اینکه یک فضایی را به عنوان خانه یا قلعه در اختیار کودکان قرار می دهد ، می تواند با توجه با ساختار تشکی که در کف آن استفاده شده است ، حرکات جامپ زده و بتوانند بر روی قلعه بادی بپرند و اینچنین تحرک داشته باشند . 

اگر چه این محصولات کیفیت ساخت بسیار خوبی را دارند ولی ممکن است گاهی نیز آسیب ببینند ، با قابلیت بسیار خوب این محصولات بادی یعنی تعمیر پذیری آن ها باعث شده است تا بتوانید در صورت بروز مشکل نیز با تعمیرات قلعه بادی دوباره از محصول استفاده کنید . هدف از ارائه این مطلب نیز از سوی فروشگاه تهران اینتکس این موضوع است که شما را با نحوه تعمیرات قلعه بادی آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید بدون نیاز به کمک و راهنمایی دیگری به راحتی قلعه بادی کودک خود را تعمیر و آن را پنچرگیری کنید تا کودک دوباره بتواند از محصول استفاده کند . 

ممکن است وسعت آسیب دیدگی ها در قلعه های بادی متفاوت باشد و برخی از آن ها در حد یک سوراخ ریز باشند و یا ممکن است قلعه بادی دچار پارگی بسیار وسیع باشد که ممکن است برخی از این آسیب ها غیر قابل تعمیر باشند ، ولی توجه داشته باشید که قلعه های بادی که دارای پارگی های جزئی و سوراخ های ریز هستند ، به راحتی قابل تعمیر بوده و شما می توانید آن را تعمیر کنید . ولی اگر قلعه بادی شما آسیب جدی دیده باشد ، بهتر است قبل از اقدام به تعمیرات قلعه بادی خود ، با فروشگاه اینتکس مشورت کنید و در صورت نیاز عکس از محصول تهیه کرده و برای مشاورین ارسال کنید تا امکان و چگونگی تعمیرات قلعه بادی را به شما عزیزان بگویند . 

توجه داشته باشید که در صورت آسیب دیدن محصول بادی ، بهتر است تا بعد از تعمیر شدن محصول ، از آن استفاده نشود ، زیرا وارد شدن فشار بیشتر می تواند بدنه را تحت فشار قرار داده و درز ایجاد شده و پارگی را وسیع تر کند ، بنابراین بهتر است که پس از تعمیرات از محصول بادی استفاده کنید . برای تعمیر قلعه بادی دو راه وجود دارد که یکی از راه ها این است که خود شما تعمیرات را انجام دهید که برای اینکار نیاز به بسته تعمیراتی دارید ، راه دیگر که راهی آسان تر بوده و شاید کمی هزینه برای شما داشته باشد ، تعمیرات قلعه بادی توسط فروشگاه اینتکس می باشد ، زیرا فروشگاه تهران اینتکس خدمات پس از فروشی را برای محصولات بادی خود اعم از قلعه بادی را بر عهده گرفته است و این خدمات را به مشتریان خود ارائه داده است تا در صورت نیاز به راهنمایی و یا تعمیرات تخصصی تر قلعه بادی بتوانند تعمیرات قلعه بادی خود را به فروشگاه اینتکس بپسارند تا با تجربه ای کافی به بهترین شکل محصول بادی شما تعمیر و سپس ارسال شود .

ولی اگر شما راه اول را انتخاب کرده اید و دوست دارید که خودتان تعمیرات قلعه بادی را انجام دهید ، ما نیز قصد داریم تا در این مقاله به شما عزیزان نحوه تعمیر قلعه بادی را آموزش دهیم تا دیگر نیاز نباشد که محصول را برای فروشگاه ارسال کنید . شما برای تعمیرات قلعه بادی خود در منزل نیاز به برچسب تعمیرات دارید ، در کنار بسیاری از قلعه های بادی توسط شرکت سازنده ، برچسب های تعمیراتی قرار می گیرد که می توانید با استفاده از آن ها تعمیرات خود را انجام دهید ، ولی اگر نیاز بیشتری به برچسب تعمیرات داشتید و یا در داخل محصول برچسب تعمیرات وجود نداشت ، شما می توانید به راحتی برچسب تعمیرات خود را از فروشگاه تهران اینتکس تهیه کنید . 

پس از تهیه برچسب تعمیر ، به سراغ قلعه بادی آسیب دیده خود رفته و محل آسیب دیده را پیدا کرده و آن را علامت بزنید . اگر آسیب دیدگی قلعه بادی بسیار جزئی بوده و در حد سوراخ شدگی باشد ، به طوریکه یافتن آن با چشم دشوار است ، می توانید از کف صابون و همچنین لگن آب استفاده کنید ، به طوریکه قلعه بادی نیمه باد شده را به داخل لگن آب فرو کرده و یا محل هایی که شک دارید ، آغشته به کف صابون کنید و محل آسیب دیده را یافته و آن را علامت بزنید . زیرا ممکن است دوباره محل آسیب دیده را گم کنید . 

توجه داشته باشید که در هنگام پنچرگیری قلعه بادی ، اصلا نباید بدنه محصول خیس باشد ، خیس بودن و یا رطوبت داشتن حتی در مقدار جزئی می تواند از تعمیرات بهتر شما جلوگیری کند ، چرا که چسب به خوبی به بدنه محصول چسبیده و می تواند تعمیرات بهتری رقم بزند . بهترین روش برای خشک شدن نیز این است که قلعه بادی را در یک هوای آزاد قرار دهید تا خشک شود و تنها با دستمال کشیدن سعی کنید که آب اضافی را بگیرید . پس از این مرحله مقداری از برچسب را برش داده و چسب مایع را برداشته و بر روی برچسب یا همان لیبل بچسبانید . توجه کنید که میزان چسب بسیار مهم است .

اگر چسبی که بر روی لیبل زده می شود ، خیلی زیاد از حد باشد ، ممکن است ایجاد برجستگی کند و همچنین اگر چسب کم باشد ، بدون شک تعمیرات به درستی صورت نگرفته و برچسب به خوبی به بدنه قلعه بادی نخواهد چسبید . بهتر است که برچسب را کمی پهن در نظر بگیرید که مساحتی بیشتر از بخش آسیب دیده را در بر گیرد تا اصلا باد از آن درز خارج نشود . پس از اتمام این مرحله نیاز است تا بخش آسیب دیده را برای مدت 24 ساعت و یا بیشتر تحت فشار قرار بدهید که حدالامکان توصیه ما همان بیست و چهار ساعت می باشد . 

برای اینکار می توانید از انواع وزنه ها استفاده کنید و یا در صورتی که وزنه ندارید ، می توانید از یک تکه سنگ نسبتا بزرگ و سنگین استفاده کنید و آن را بر روی محل چسب قرار داد شده بگذارید تا اینچنین برای مدت طولانی تحت فشار قرار گیرد . پس از اتمام این مراحل ، روز بعد ، قلعه بادی تعمیر شده را برداشته و آن را باد کنید ، سپس بدنه را تا حدودی فشار دهید و محل تعمیر شده را معاینه کنید تا از صحت تعمیرات خود اطمینان حاصل فرمایید . شاید نیاز باشد که برای تست ، باز هم از کف صابون و یا یک تشت آب استفاده کنید تا مطمئن تر شوید .