تشک جامپینگ بادی

انتخاب یک وسیله تفریحی بازی برای کودکان مسئله ای بسیار مهم می باشد. خیلی از افراد با آگاهی از این مسئله همواره در تلاش بوده اند تا یک محیط جذاب را برای کودک خود خلق کنند. در همین راستا نیز سعی کرده اند تا وسایل بازی متفاوتی را خریداری نموده و کودک با آن ها مشغول به بازی شود. امروز سعی داریم تا شما را با یکی از همین محصولات آشنا کنیم. تشک جامپینگ بادی یک محصول فوق العاده است که با توجه به بهره مندی از ساختار استانداردی که دارد و هم چنین تنوع در طراحی سبب شده تا کودکان بتوانند به بهترین شکل ممکن با این وسیله بازی به بهترین شکل مشغول شده و به تفریح بپردازند. در همین راستا این مطلب به بررسی تخصصی این محصول اشاره دارد که اگر شما هم قصد خرید دارید حتما این مطلب را دنبال کنید....

شیوه طراحی و ساختار تشک جامپینگ بادی

در بخش نخست از این مطلب باید به این مسئله اشاره کنیم که این محصولات دارای تنوع ساختاری بسیار زیادی هستند. در واقع شما می توانید مشاهده نمایید که این دسته از محصولات دارای ساختار هایی هستند که کودک می تواند بسته به سلیقه خود به بهترین شکل ممکن اقدام به خرید این محصولات کند. در همین راستا باید عنوان کنیم که ساختار های گرد و مربعی این تشک های جامپینگ محبوب ترین و پر طرفدار ترین مدل ها در میان خانواده ها می باشد که سعی شده تا به بهترین شکل ممکن طراحی و تولید شود.

اگر نگاهی دقیق به این محصولات بیندازید محصولاتی که عموما دارای ساختار گرد هستند بیشتر از نمونه های دیگر تولید شده اند. در حالت کلی هم اگر بخواهیم به بررسی ظاهر این محصولات و همین طور ساختار اصلی آن ها اشاره کنیم باید به چند نکته مهم بپردازیم. شما در بسیاری از این تشک های جامپینگ می توانید یک بدنه ضخیم و در عین حال با ارتفاع بلند را مشاهده کنید که سبب شده تا کودک بتواند با خیالی راحت و با ایمنی کامل در درون این محصولات جای گیرد. در واقع این ساختار جذاب و نوع طراحی صورت گرفته در این محصولات سبب شده تا فرد پس از قرار گیری در درون این محصولات بتواند با خیالی راحت به بازی و تفریح بپردازد. این بدنه و ساختارها نیز عمدتا به صورت سه لایه طراحی می شند به این صورت که سه لایه گرد روی هم قرار گرفته شده را شما میتوانید به بهترین شکل ممکن بر روی این محصولات مشاهده کنید.

مسئله دیگر و نکته مهم در خصوص این تشک های جامپینگ بادی بحث ناحیه زیرین این محصولات و در اصطلاح کف این کالا ها می باشد. در واقع شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن مشاهده نمایید که این تشک های جامپینگ بادی دارای ساختار هایی پر حجم و ضخیم هستند که این مسئله باعث می شود تا بدون نگرانی از بابت آسیب دیدن و همین طور تحمل وزن کودک قادر باشید تا از این محصولات در جهت ایجاد یک بستر مناسب برای تفریح کودک خود استفاده نمایید. مسئله مهم دیگر نیز بحث رنگ بندی و طراحی این دسته از محصولات می باشد. شما قادر خواهید بود تا تنوع رنگی بسیار زیاد و در عین حال جذابی را بر روی این تشک های جامپینگ بادی مشاهده کنید که این نیز یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول به شمار خواهدرفت.

در واقع شما این مزیت را در اختیار خواهید داشت که با توجه به سلیقه شخصی خود به بهترین شکل ممکن یک تشک جامپینگ را در اختیار داشته باشید که این نکته نیز یکی دیگر از خصوصیات خوب این محصول به شمار می رود. ممکن است در کنار این موارد شما دست بر روی محصولی بگذارید که دارا طرح و نقش جذابی باشد و یا حتی با بهره گیری از طرح انیمیشن های محبوب کودکان طراحی و تولید شده باشد که این مورد هم مزیت دیگر این محصولات است.

نوع دیگری از این محصولات نیز در بازار وجود دارد که دارای درب ورودی هستند. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که بر روی بدنه اصلی این محصولات و در بخش های جلویی آن ها به ساده ترین شکل ممکن یک عدد درب ورود قرار گرفته است که این مسئله نیز یکی دیگر از مزایای این محصولات به شمار می رود. در واقع این مدل ها بیشتر در تشک های جامپینگ مربعی دیده می شود که دور تا دور این محصولات نیز به صورت توری حفاظ بندی شده و قطعا یک شرایط کاملا ایمن را برای کودک به ارمغان می آورد. هم چنین بهره مندی از ستون های مقاوم در بخش های کناری محصولات بزرگ و مربعی نیز باعث شده تا ساختار و نوع طراحی این محصولات هم به بهترین شکل ممکن صورت گرفته و یک محصول کاملا مهیج را در اختیار داشته باشید که مزیت مهم این دسته از محصولات بادی می باشد.

دیگر خصوصیتی که می توان در خصوص این محصولات و در بخش طراحی به آن ها اشاره کنیم بحث ناحیه کف این محصولات است که عمدتا دارای یک ساختار مواج بوده و این مواج بودن و شیار دار بودن محصولات سبب شده تا به بهترین شکل ممکن بتوانید کودک را در یک فضای نرم و راحت قرار داده و متوجه عدم یکنواخت بودن این محصولات نیز شوید. با توجه به این موارد شما حال با خیالی راحت و با آگاهی کامل نسبت به تمام خصوصیات طراحی این محصولات می توانید خرید خود را انجام دهید.

امکانات تشک جامپینگ بادی

امکانات یک محصول بادی و خصوصا یک تشک جامپینگ بادی مسئله مهمی است که باید توجه خاص و ویژه ای به آن گردد. در واقع باید به این مسئله کاملا توجه داشته باشید که هر چه امکانات و ویژگی های یک محصول بیشتر باشد قطعا کودک می تواند محیطی شاد و خلاقانه را به بهترین شکل ممکن تجربه کند. در همین رابطه در این بخش سعی داریم تا به بررسی دقیق و با جزئیات این دسته از محصولات بپردازیم.

در بخش نخست باید عنوان کنیم که یک تشک جامپینگ می تواند یک سری ویژگی بسیار مهم داشته باشد که در اختیار داشتن این موارد سبب می شود تا راحتی استفاده از این محصولات برای شما زبان زد شود. برای مثال بخش کف این محصولات همان طور که در بخش قبلی عنوان کنیم باید عموما به صورت مواج و شیار دار طراحی شده باشد که کودک با هر بار پریدن بر روی این محصولات یک سطح جذاب را تجربه کند و این محصول برای او یکنواخت نباشد. هم چنین عموما بخش های مرکزی داخلی این محصولات دارای این خصوصیت جامپینگ هستند که این مسئله نیز باعث می شود تا فرد بتواند فضای بزرگ و عظیمی را برای پریدن در اختیار داشته باشد.

مسئله دیگر در خصوص این محصولات بحث بهره مندی از درب ورود و خروج است. این درب ها عموما ممکن است بر روی محصول موجود نباشد. در واقع اگر محصول شما یک ساختار ساده را در اختیار داشته باشد شما هیچ گونه درب ورودی را بر روی آن ها نمی توانید مشاهده کنید اما اگر ساختاری ایمن و دارای حفاظ را در اختیار داشته باشد عمدتا باید یک عدد درب ورود و خروج را هم بر روی این محصولات مشاهده کنید که این عامل نیز سبب می شود تا کودک به بهترین شکل ممکن به داخل این محصولات برود. هم چنین یک سری از این تشک های جامپینگ تنها با همین هدف طراحی نشده اند و دارای وسایل بازی دیگری هم بر روی خود می باشند.

برای مثال ممکن است شما بر روی این دسته از محصولات سبد و یا تور بسکتبال را هم در کنار توپ های بادی مشاهده کنید. در واقع این مزیت باعث می شود تا کودک پس از قرار گیری در داخل این محصولات بتواند به بهترین شکل ممکن با استفاده از این توپ و همین طور سبد بسکتبال به بهترین شکل ممکن به بازی بپردازد که مسئله ای مهم و اساسی خواهد بود. هم چنین یک سری از این محصولات دارای سرسره های بادی هم می باشند. این سرسره ها نیز در انواع مختلف و در ابعاد گوناگونی به چشم می خورد که کودک می تواند به ساده ترین شکل ممکن بالای این سرسره ها قرار گرفته و به بازی و تفریح بپردازد.

هم چنین ممکن است که محصول انتخابی شما به قدری بزرگ باشد که فضای کناری این محصول نیز در اختیار فرزند شما قرار گیرد. برای مثال یک سری از این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که کودک می تواند از بخش های بیرونی این محصولات هم در جهت بازی خود استفاده کند که این نکته باعث می شود تا یک فضای بسیار بزرگ و ایده آل را برای بازی و تفریح در اختیار داشته باشد که قطعا مسئله ای مهم خواهد بود.

شیوه راه اندازی تشک جامپینگ بادی

تشک های جامپینگ بادی عمدتا با توجه به ساختار های بادی که دارند به راحت ترین و سریع ترین شیوه ممکن راه اندازی می شوند. این دسته از محصولات معمولا دارای یک سری دریچه و محفظه باد هستند که این مسئله باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی هر چه تمام تر اقدام به راه اندازی و باد کردن این محصولات کنید. در واقع شما قادر خواهید بود که با در اختیار داشتن یک عدد پمپ باد به سریع ترین شکل ممکن این محصولات را راه اندازی نموده و از آن ها استفاده کنید.

در همین راستا باید در هنگام خرید به این مسئله دقت کنید که محصول مورد نظر شما دارای پمپ باد می باشد یا این مزیت بر روی محصول شما وجود ندارد؟ پس از مشاهده این مورد حال با در اختیار داشتن یک عدد پمپ باد به سادگی دریچه های باد این محصول را باز کرده و پمپ باد را در داخل آن ها قرار دهید. در گام بعد نیز به ساده ترین شکل ممکن تا حدی که محصول ه صورت کامل باد شود این فرآیند باد کردن را انجام داده و در انتها دریچه های باد موجود بر روی محصول را به راحتی ببندید. اگر محصول شما دارای وسایل بازی و تفریحی بادی دیگری هم باشد آن ها را هم به صورت جداگانه باد نموده و از این محصول حال در شرایطی کامل و ایده آل استفاده نمایید. 

طرز صحیح استفاده و مراقبت از تشک جامپینگ بادی

در رابطه با طرز صحیح استفاده از این محصولات باید به چند نکته بسیار مهم اشاره کنیم. در واقع شما باید سعی کنید تا به بهترین شکل ممکن به فرزند خود بیاموزید که به چه صورت در داخل این محصول قرار گرفته و به بازی بپردازد. در مرحله اول باید به این مسئله توجه داشته باشید که این محصولات ساختاری بادی دارند و قطعا آسیب پذیر خواهند بود. همین مسئله باعث می شود تا شما نیاز داشته باشید که به راحتی تمام وسایل نوک تیز و یا وسایل داغ را از بدنه و نزدیک این محصول دور کنید. وسایل داغ ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به این بدنه های بادی بزند و وسایل نوک تیز هم می تواند باعث سوراخ شدن و یا حتی در مواقعی پاره شدن اساسی این محصولات شود که این نکته مهم ترین مسئله در خصوص مراقبت از این محصولات به شمار می رود.

هم چنین باید به این نکته توجه کنید که هر محصول یک مقدار مشخصی تحمل وزن دارد. شما باید به این مقدار تحمل وزن توجه نموده و سعی کنید بیشتر از حد تعیین شده وزن و فشار به این محصولات وارد نکنید. برای مثال اگر بر روی این محصولات حک شده که تحمل وزن 40 کیلو گرمی را دارا هستند شما باید حداکثر از این محصولات به صورت یک نفره و یا دو نفره استفاده نمایید و نمی توانید تعداد چندین کودک را به صورت هم زمان در داخل این تشک های جامپینگ بادی قرار دهید. هم چنین باید سعی کنید تا از جا به جایی های متعدد این محصولات و هم چنین از ضربه زدن به بدنه این کالا ها نیز خودداری کنید تا این محصول صحیح و سالم باقی بماند.

تعمیرات و ترمیم تشک جامپینگ بادی

اگر محصولی که شما در اختیار دارید به هر دلیلی دچار آسیب شود حال ممکن است که این آسیب قابل جبران باشد و بتوانید اقدام به ترمیم آن کنید. در واقع باید به این مسئله توجه داشته باشید که عمق این آسیب چه مقدار است و به چه صورت می توان این آسیب را جبران کرد. در همین راستا باید اشاره کنیم که اگر محصول دچار سوراخ های ریزی شده باشد شما قادر خواهید بود که این آسیب را به ساده ترین شکل ممکن و با استفاده از برچسب تعمیراتی که در کار محصول موجود می باشد به ساده ترین شکل ممکن ترمیم کنید. حال اگر آسیب دیدگی در چند ناحیه صورت گرفته باشد شما بایستی برچسب تعمیرات بزرگ تری را به صورت جداگانه خریداری نمایید و با این طریق اقدام به ترمیم محصول کنید.

هم چنین در بعضی مواقع ممکن است شما نتوانید سوراخ ایجاد شده بر روی محصول را به راحتی مشاهده کنید. در این صورت نیاز است که محصول را به فروشگاه مرکزی اینتکس بسپارید تا تیم متخصص تعمیرات محصولات بادی به بهترین شکل ممکن تعمیر و ترمیم محصول را انجام داده و در سریع ترین زمان ممکن محصول را به صورت صحیح و سالم در اختیار شما قرار دهند.

جمع بندی

تقریبا به صورت کامل و جامع سعی کردیم تا در این بخش به بررسی تشک های جامپینگ بادی برای سنین کودکان بپردازیم. قطعا با توجه به مطالعه این مقاله می توانید با انواع این محصولات و هم چنین ویژگی ها و امکاناتی که دارند آشنا شوید. در نهایت می توانید با مراجعه به فروشگاه مرکزی اینتکس تنوع این دسته از محصولات را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود و یا کودکتان یک خرید عالی و ایده آل را انجام دهید. با توجه به ارزان بودن قیمت های فروشگاه تهران اینتکس و با در نظر گرفتن این پیشنهاد سعی کنید تا هر چه زود تر خرید خود را انجام داده و از تخفیف های فوق العاده این فروشگاه بی نصیب نشوید.