کاربرد استخر بادی

در روز های گرم تابستان بوده که آب بازی کردن به یکی از محبوب ترین تفریحات کودکانه تبدیل شده زیرا معمولا کودکان در طول روز و در عین تفریحات و بازی های خود دچار تعریق شده و با در نظر گرفتن گرمای هوا بوده که تمایل به اب بازی و تفریحات آبی در این رده سنی افزایش می یابد. با در نظر گرفتن گسترش آپارتمان نشینی و همچنین کاهش ابعاد فضای منازل بوده که نیاز به یک وسیله پرتابل وجود داشته تا کودک بتواند به راحتی به تفریح خود بپردازد. استخر بادی با تنوع گسترده ای که طراحی و تولید شده و با در نظر گرفتن کیفیت بالایی که داشته می تواند پاسخگوی نیاز شما به طور کامل باشد. البته در نظر داشته باشید که استفاده از استخر بادی منتهی به رده سنی خاصی نبوده زیرا نیاز به تفریحات ابی برای تمامی سنین لذت بخش بوده و افراد می خواهند تا در روز های طولانی تابستان و با در نظر گرفتن تابش نور خورشید نهایت استفاده را از اوقات فراغت خود ببرند. توجه داشته باشید استخر بادی علاوه بر مصارفی که در زمینه تفریحی داشته یک گزینه مناسب برای موارد آموزشی نیز به شمار می رود. شما می توانید برای آموزش حفظ تعادل بر روی سطح اب و همچنین سایر آموزش های شنا از این محصول برای کودکان خود استفاده کرده تا تمامی پروسه اموزشی فرزند خود را با نظارت کافی دنبال کنید.

در گذشته معمولا خانه های دایره یک حوض بزرگ در قسمت حیاط بودند تا کودکان و سایر افراد خانواده بتوانند در این بخش به تفریحات مهیج و آبی خود در روز های تابستان بپردازند. در این حوض های قدیمی بزرگسالان نیز می توانند بعد از یک روز کاری به استحمام پرداخته تا خستگی آن ها به طور کامل رفع شود. امروزه با تغییر سبک زندگی و همچنین ایجاد تحول اساسی در زمینه طراحی منازل بوده که استفاده از استخر بادی به یک نیاز اساسی در تمامی سنین تبدیل شده تا روحیات افراد به طور کامل عوض شود. البته استفاده از استخر بادی تنها محدود به اعضای خانواده نبوده و در فضاهای مختلفی مانند مهدکودک و پارک ها نیز امکان بهره برداری از آن وجود داشته ، زیرا هم کیفیت و تنوع بالایی داشته و هم از قیمت مناسبی در مقایسه با استخر های آماده و بتنی دارند.

البته لازم بوده تا به دلایل اصلی انتخاب و خرید استخر بادی نیاز در این بخش اشاره ای داشته باشیم. استخر بادی ها ساختاری پرتابل داشته به این صورت که استفاده مدوام و یا حتی دائم از آن ها موجب بروز آسیب نشده و همچنین راه اندازی و جمع اوری پیوسته آن افت کیفیتی در بدنه استخر بادی ایجاد نخواهد کرد. همچنین استخر بادی از قیمتی مناسب برخوردار بوده که با در نظر گرفتن تنوع بالایی که داشته هر فردی با هر میزان توان مالی می تواند یک نمونه از این گروه محصولات را برای خرید در نظر بگیرد. از سوی دیگر بدنه استخر بادی بر خلاف سایر نمونه های استخر از نرمی قابل ملاحظه ای برخوردار بوده پس اگر شما حتی با شدت نیز با بدنه این محصولات برخورد داشته باشید مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. توجه داشته باشید استخر بادی به راحتی جمع اوری شده و در زمان جمع اوری شدن فضای کمی را اشغال کرده و همچنین وزن بسیار کمی دارد. به همین دلیل بوده که شما می توانید استخر بادی خود را به راحتی در زمان سفر نیز به همراه برده و لذت ببرید. در پروسه انتخاب و خرید استخر بادی نیاز به آشنایی با انواع متنوع این گروه از محصولات اشنا شده و تکنیک های اصلی مورد نیاز استخر بادی را در پروسه راه اندازی و جمع اوری و همچنین مراقبت و نگهداری فرا بگیرید. پس توصیه می کنیم اگر قصد خرید استخر بادی اصل را دارید در ادامه این مطلب نیز با ما همراه شوید.

انواع استخر بادی

برای آشنایی با انواع متنوع و گسترده استخر بادی نیاز بوده در ابتدا چند پارامتر را در نظر بگیرید. استخر های بادی ایعاد مختلفی در زمینه بدنه ظاهری داشته که با توجه به این نکته مخزن اصلی آن ها از میزان گنجایش داخلی آب بهره مند خواهد شد. پس در ابتدا نیاز بوده تا شما میزان فضایی که در اختیار داشته در نظر گرفته و همچنین با میزان اب مورد نیاز جهت پر کردن استخر بادی مورد نظر خود اشنا شوید. از سوی دیگر نیاز بوده تا به رده سنی مصرف کننده استخر بادی نیز توجه بالایی شده تا متناسب با آن ابعاد بدنه استخر بادی را مورد نظر قرار دهید. یکی دیگر از مواردی که نیاز بوده به ان توجه شود بدون شک مربوط به فضایی بوده که قصد راه اندازی و استفاده از استخر بادی خود دارید. استخر های بادی با توجه به کیفیت بدنه بالایی که داشته امکان استفاده در فضاهای باز و سرپوشیده را داشته اما برخی از موارد استخر بادی برای استفاده در فضای باز مخصوصا در زمان استفاده کودکان امکانات مناسبی از خود نشان می دهند. شما با در نظر گرفتن این موارد اساسی بوده که می توانید یک استخر بادی ایده آل را در میان انبوهی از تولیدات این گروه محصول برای خرید در نظر بگیرید. این بخش می توانید به صورت کامل با انواع محصولات در زمینه استخر بادی اشنا شوید تا انتخابی ساده تر را تجربه نمایید.

استخر بادی بزرگسال

یکی از محبوب ترین انواع استخر بادی که در طول سال نیز فروش بالایی داشته و همچنین برای استفاده خانوادگی نیز یک گزینه مناسب به شمار رفته ، استخر بادی بزرگسال به شمار می رود. این گروه از محصولات ابعاد بزرگی داشته و معمولا از طراحی بدنه ساده ای نیز برخوردار بوده تا تمامی سلیقه ها بتوانند از این استخر بادی بزرگسال استفاده کنند. استخر بادی بزرگسال به دلیل فضای بزرگی که اشغال کرده و همچنین میزان گنجایش داخلی آبی که داشته یک انتخاب مناسب برای استفاده همزمان اعضای خانواده مناسب بوده زیرا معمولا این گروه از محصولات گنجایش حداقل سه نفر همزمان را در بخش داخلی خود دارند.

استخر بادی عمیق

استخر بادی عمیق یکی دیگر از این گروه محصولات به شمار رفته که تنوع بالایی داشته تا کودکان و بزرگسالان می توانند این نوع استخر بادی را برای خرید در نظر بگیرید. توجه داشته باشید معمولا استخر های بادی موجود ارتفاع کمی داشته اما این نوع محصول خاص با در نظر گرفتن ارتفاع بلندی که داشته مورد استقبال تمامی سنین قرار گرفته است. این گروه از استخر های بادی برای کودکان در واقع موارد آموزشی داشته و می توانید برای آموزش اولیه شنا به فرزند خود از این نوع استخر بادی استفاده کنید.

استخر بادی کودک

استخر بادی کودک یکی از محبوب ترین و در حال کاربردی ترین انواع این گروه از محصولات به شمار رفته که با تنوع گسترده و همچنین طراحی های مختلف تولید می شود. استخر بادی کودک معمولا از ارتفاع کمی برخوردار بوده تا ایمنی کودک را در زمان تفریحات ابی به خطر نیندازد. همچنین این محصولات با در نظر گرفتن روحیات این رده سنی تولید شده به همین دلیل بوده که از تنوع رنگبندی شاد با طراحی فانتزی برخوردار بوده تا مورد استقبل کودکان واقع شود.

استخر بادی سایبان دار

یکی دیگر از پرفروش ترین انواع این گروه از محصولات در واقع استخر بادی سایبان دار به شمار رفته که معمولا در میان محصولاتی که برای رده سنی کودک انتخاب شده شاهد تنوع بالاتری از این نوع محصول خواهیم بود. استخر بادی سایبان دار در واقع همان استخر بادی ساده بوده که در بخش بالایی خود از یک سقف استاندارد برخوردار بوده و تمامی بخش های اطراف آن دارای ستون های بادی هستند. از این نوع استخر بادی می توانید در فضای باز به راحتی استفاده کرده و با در نظر گرفتن سایبانی که داشته موجب بروز اسیب ناشی از تابش مستقیم نور خورشید نخواهید شد.

استخر بادی سرسره دار

استخر بادی سرسره دار در واقع یک نمونه پارک بادی آبی بوده که ابعاد مختلفی داشته و همچنین کاملا فانتزی و زیبا طراحی شده اما معمولا ابعاد بزرگی نیز دارند. از این گروه محصولات می توانید برای بازی های گروهی کودکان در روز های گرم تابستان استفاده کرده که با توجه به امکانات جانبی بالایی که داشته می تواند اوقات فراغت شادی را برای این رده سنی مهیا سازد. این نوع استخر بادی علاوه بر سرسره غالبا دارای فواره و آبپاش نیز بوده که به کارایی بالای آن ها می افزاید.

روش راه اندازی و مراقبت از استخر بادی

استخر بادی معمولا طول عمر بالایی داشته اما برای حفظ این دوام بالا نیاز بوده تا به صورت اصولی آن را راه اندازی و مورد نگهداری قرار دهید. برای راه اندازی استخر بادی نیاز بوده تا یک محیط مسطح و عاری از اجسام نوک تیز یافته و سپس استخر بادی خود را به طور کامل باز کرده و از بسته بندی خود خارج کنید. بر روی بدنه استخر بادی دریچه هایی به منطور راه اندازی ساده و سریع این گروه از محصولات تعبیه شده پس بعد از باز کردن کامل استخر بادی نیاز بوده تا از طریق این دریچه های استاندارد و با استفاده از یک عدد پمپ باد مخصوص اقدام به راه اندازی محصول کرده و سپس آب را به داخل مخزن اصلی محصول وارد کنید. برای مراقبت از استخر بادی خود توصیه می کنیم هرگز اجسام نوک تیز مانند چاقو را به بدنه آن وارد نسازید. همچنین از کشیدن محصول بر روی سطح زمین بعد از راه اندازی اجتناب کنید. در نهایت هرگز بر روی دیواره های استخر بادی خود جامپینگ نکرده و هیچ نوع ضربه و فشاری وارد ننمایید.

خرید استخر بادی

با در نظر گرفتن موارد یاد شده اگر شما قصد خرید استخر بادی را دارید می توانید بدون سفر در داخل شهر به صورت کاملا اینترنتی و ساده به فروشگاه اینتکس تهران مراجعه کرده تا با مشاهده تنوع بالای استخر بادی در این فروشگاه یک نمونه را متناسب با نیاز خود خریداری کنید. همچنین شماره تلفن های این فروشگاه رسمی به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما بوده و در صورت تمایل می توانند خرید شما را به صورت تلفنی نیز ثبت نمایند.