تخت بادی برای خودرو

تخت بادی برای خودرو های بسیاری تولید شده است تا لذت و راحتی در سفر را برای شما دو چندان کند . تخت بادی خودرو را به اسم های بسیاری همچون تشک بادی ماشین و تشک بادی صندلی عقب ماشین نیز می شناسند که هر کدام از این اسم ها توسط مردم گذاشته شده اند و به اندازی هم در خرید این محصولات در بازار شناخته می شوند . این محصولات با آناتومی خاصی که دارند صندلی عقب ماشین را به تخت خواب خانگی تبدیل می کنند تا حتی در حین حرکت ماشین به راحتی بتوانید بر روی این تخت ها خوابیده و از سفر خود لذت ببرید . به هر حال در این مقاله قصد داریم تا اقدام به بررسی این محصولات نماییم و بهترین تخت بادی خودرو را به شما معرفی کنیم تا در هنگام خرید تشک بادی ماشین بهترین گزینه را برگزینید . 

تخت بادی خودرو از دو بخش اصلی تشکیل شده است که می توان آن ها را به عنوان ستون زیرین و تشک بادی اصلی نام برد . این دو بخش ذکر شده دارای دریچه های بادی می باشند که قابلیت اتصال به انواع پمپ باد را دارند و مدت زمان راه اندازی این محصولات به صورت تقریبی دو الی سه دقیقه می باشد . با باد شدن ستون های تشکیل دهنده تخت بادی ، ستون ها در میان فضای خالی صندلی عقب و جلو جای می گیرند و در واقع بخش عقبی ماشین را به سطحی یکدست تبدیل می کنند . حل تشک بادی اصلی به میان می آید و بر روی فضای یک دست عقب ماشین جای می گیرد که می تواند محیطی به همانند تخت خواب های بادی خانگی به وجود آورد . این تخت خواب در ماشین های امروزی می تواند یک نعمت بزرگ باشد و باعث شود تا خوابی راحت در فضای کوچک ماشین داشته باشید که تا قبل از خرید تخت بادی خودرو برای شما به هیچ عنوان قابل تصور نبود .

این محصولات یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در مسافرت ها و طی مسافت های طولانی می باشد که قابلیت تحمل وزن خوبی دارد و بزرگسالان نیز به راحتی می توانند به صورت تک نفره و یا دو نفره از آن استفاده کنند . همچنین در فضای داخل شهر به هنگامی که با ماشین کار می کنید و ظهر ها نیاز به استراحت دارید می توانید کنار جاده ایستاده و برای مدت یک ساعت بخوابید تا خستگی شرایط کاری رفع شود و سپس به ادامه مسیر ادامه دهید . به صورت کلی این محصول در جهت استراحت درون ماشین های امروزی تولید شده است و با توجه به اینکه بسیاری از نیازهای افراد را برطرف کرده است توانسته به فروش فوق العاده ای دست پیدا کند و جای خود را در میان مردم باز کرده است .

بهترین تخت بادی خودرو

با توجه به بازخوردهایی که از فروش محصولات بادی و به ویژه تخت بادی خودرو گرفته ایم می توانید به شما برخی از جوانب این محصولات را پیشنهاد دهیم تا به خوبی بتوانید بهترین تشک بادی ماشین را انتخاب کنید . ابتدای این مسئله باید به سراغ جنس بدنه این محصولات برویم که یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید می باشد . بهترین جنس بدنه برای تخت بادی خودرو ، بدنه ای با ساختار رویه جیر یا همان مخمل می باشد که برای انواع پوست های بدن مناسب می باشد و در واقع این نوع پارچه رویه برای انواع پوست های بدن با حساسیت نیز بهینه سازی شده است و مشکلی برای بیماران پوستی و همچنین پوست بدن لطیف کودکان ایجاد نمی کند . در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که به همراه تشک بادی خریداری شده کوسن های بادی نیز وجود داشته باشد تا شما را از به همراه داشتن بالش های سنتی در مسافرت ها و در مجموع به همراه داشتن بار اضافی بی نیاز کند و بتوانید سفری سبک تر را داشته باشید .

توجه داشته باشید که حجم این محصولات در حالت خالی از باد بسیار کم حجم می باشد و برای جا به جایی هر چه راحت تر درون بسته بندی آن ها در برخی مدل ها ساک حمل قرار داده می شود که می تواند شما را در امر جا به جایی راحت کند به همین خاطر تشک بادی را انتخاب کنید که دارای ساک حمل دسته دار باشد . اگر بخواهیم اشاره ای نهایی به بهترین تخت بادی خودرو داشته باشیم باید بگوییم محصولی که دارای جنس رویه جیر یا همان مخمل باشد و همراه خود کوسن های بادی برای قرار گیری سر و همچنین ساک حمل دسته دار باشد بهترین گزینه به شمار می آید . 

تخت بادی خودرو دست دوم

تخت بادی خودرو از سری محصولاتی می باشد که در صورت استفاده درست و استاندارد دارای طول عمر های بالا می باشد و برخی از افراد پس از سفر های خود و به دلایل مختلف اقدام به فروش این محصولات در پلتفرم های مختلف می کنند . خرید تخت بادی خودرو دست دوم می تواند دشواری های خود را داشته باشد و حتی الامکان به شما توصیه می کنیم تا نمونه های نو آن را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید اما اگر تصمیم بر خرید تشک بادی داخل ماشین دست دوم شد به نکات زیر توجه داشته باشید . ابتدا باید به این امر توجه داشته باشید که به هنگام بررسی تمامی بخش های این محصولات ، بدنه آن ها در حالت باد شده باشد تا اگر سوراخی در بخش های مختلف بود با بیرون زدن باد به راحتی متوجه آن شوید . یکی از مشکلات رایج دیده شده در هنگام خرید دست دوم این محصولات سوراخ های ریزی است که به یک باره باد محصول را خالی نمی کند اما باد محصول پس از چند ساعت کم می شود و باید آن ها را در طول روز دو الی سه بار برای استفاده باد کنید . پس بهتر است در هنگام خرید مهلت تست دو الی سه روزه را از فروشنده بگیرید تا با خیالی راحت اقدام به خرید کنید . به طور کلی می توانیم توصیه داشته باشید که اگر قصد خرید دست دوم این محصولات را نیز دارید این کار را از برخی فروشگاه هایی که اقدام به فروش دست دوم می کنند انجام دهید که یکی از بهترین فروشگاه های محصولات بادی در این زمینه فروشگاه اینتکس تهران می باشد .

قیمت خرید تخت بادی خودرو

قیمت تخت بادی خودرو به بسیاری از پارامترها بستگی دارد که تغییر در هر کدام از آن ها می تواند تاثیر چشم گیری در قیمت داشته باشد . از جمله مهمترین این عوامل می توان به جنس بدنه ، برند تولید کننده ، لوازم جانبی همراه تخت بادی و همچنین قیمت ارز در کشور اشاره کرد . به همین خاطر تا هنگام انتخاب دقیق مدل مورد نظر نمی توان قیمت دقیقی را برای آن مدل در نظر گرفت و این مقاله به دلیل بررسی جامعی که دارد قیمت یک محصول را نمی تواند اعلام کند . پیشنهاد ما به شما این است برای استعلام دقیق قیمت لحظه ای در همین وب سایت به دسته بندی تشک بادی داخل ماشین رفته و در میان صدها مدل تشک بادی مختلف می توانید قیمت هر محصول به همراه توضیحات تکمیلی و اطلاعات دقیق را مشاهده نمایید . فروشگاه اینتکس تهران به عنوان نمایندگی مرکزی فروش محصولات بادی در ایران با سابقه پانزده ساله اقدام به عرضه تخت بادی خودرو برای انواع ماشین های داخلی و خارجی با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت کرده است که می توانیم این تضمین را بدهیم دست خالی از میان صد ها مدل جدید تشک بادی ماشین خارج نخواهید شد .