عنوان مقاله : تخت بادی کمپینگ

تخت بادی کمپینگ یکی از لوازمی که به همراه داشتن آن در مسافرت ها و کمپینگ ها می تواند خوابی راحت و لذت بخش را برای بازیابی بدنی و ادامه فعالیت به شما هدیه دهد . اگر اهل سفر و کمپینگ باشید به اهمیت خواب درست در زمان سفر بسیار ایمان دارید و می دانید که برای این امر و هنگامی که در شرایط مطلوب خانه خود نیستید کار کمی سخت تر است و باید با استفاده از لوازم جانبی استاندارد این شرایط را برای خود فراهم آورید . یکی از بهترین گزینه ها برای به همراه داشتن در کمپینگ ها می تواند تخت خواب بادی و یا تشک بادی سفری باشد که محیطی نرم و منعطف را متناسب با استاندارد های جهانی برای خواب شما فراهم می آورد تا روز بعد خود را در کمپینگ ها پر انرژی اغاز کنید . تخت های بادی مزیت های بسیاری دارند که در این بخش به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم و همچنین نکاتی که باید در هنگام خرید تخت بادی کمپینگ مدنظر داشته باشید را برای شما بازگو می کنید تا خریدی آگاهانه و مطابق با نیازهای تان انجام دهید .

یکی از مهمترین مزیت های تخت بادی کمپینگ را می توان منعطف بودن بدنه به علت استفاده از متریال نرم و درجه یک می باشد که این موضوع باعث می شود تا به راحتی بتوانید این محصولات را در حجم های کوچک تر در اختیار داشته باشید . حجم کم وسایل در هنگام سفر مزیت بسیار بزرگی به حساب می آید و این امر باعث می شود که بتوانید لوازم بیشتری را به همراه خود داشته باشید . یکی دیگر از مزیت های تخت های بادی کمپینگ ، سبک بودن آن ها می باشد ، سبک بودن لوازم مخصوصا در کمپینگ هایی که نیاز به پیاده روی در مسافت های طولانی دارید می تواند نقش بسیار بسزایی در بقای شما داشته باشد که این ویژگی نیز در مورد تخت های بادی کمپینگ صدق می کند و بسیاری کاربردی است . از دیگر مزیت هایی که کافیست تا فقط اشاره ای به آن داشته باشیم ، سهولت در راه اندازی و همچنین جمع آوری این محصولات است که در مدت زمان تقریبی سه تا چهار دقیقه ای توسط انواع پمپ باد دستی و یا برقی راه اندازی می شوند .

انواع تخت بادی کمپینگ

تخت های بادی کمپینگ دارای نمونه های بسیاری چه از نظر مدل ، چه از نظر ظرفیت تعداد نفراتی که می توانند از آن ها استفاده کنند و چه از نظر ساختار بدنه هستند که در این بخش اشاره کوتاهی به این موارد ذکر شده خواهیم داشت . از نظر مدلی تخت های بادی کمپینگ را می توان به دو دسته تخت بادی کمپینگ معمولی و تخت بادی کمپینگ الیاف دار طبی تقسیم کرد . تخت های بادی طبی دارای پل های الیاف دار داخلی می باشند که در واقع مطابق با استانداردهای جهانی ساخته شده اند و باعث می شود تا اندام بدن به هنگام استفاده در بهترین حالت قرار بگیرد و در استفاده های طولانی مدت دچار بدن درد نشوید . البته باید گفت که در مسافرت ها و کمپینگ ها که شاید نهایتا یک هفته به طول بیانجامد این مورد زیاد نباید مورد توجه قرار بگیرد و تخت های بادی طبی بیشتر برای استفاده های طولانی مدت در محیط های خانگی خریداری می شوند .

اما از نظر ظرفیت نفرات استفاده کننده از تخت های بادی کمپینگ باید بگوییم که همانند سایر مدل های تخت بادی در دو ظرفیت یک نفره و دو نفره تولید می شوند . این محصولات دارای دو مدل برای راه اندازی هستند ، تخت بادی کمپینگ با پمپ باد مجزا و تخت بادی کمپینگ با پمپ باد سرخود . در مورد اول پمپ باد به صورت مجزا باید تهیه شود و برای راه اندازی تخت بادی خود می توانید بسته به دریچه ای که در بدنه آن تعبیه شده است از انواع پمپ باد دستی و یا برقی استفاده کنید که به صورت جداگانه از نمایندگی اینتکس تهران قابل خریداری هستند . اما در خصوص راه اندازی تخت بادی کمپینگ با پمپ باد سرخود باید بگوییم که پمپ باد مخصوص درون بدنه این محصولات تعبیه شده است و برای باد کردن و همچنین خالی کردن باد کافیست تا پمپ را به برق شهری متصل کرده و با زدن دکمه تعبیه شده بر روی بدنه ، باد شدن و یا خالی کردن باد تخت را مشاهده کنید . البته گفتنی است که این پمپ ها در نمونه های مختلف تولید می شوند و برخی قابلیت اتصال به برق شهری را دارند و برخی دیگر توسط باتری های قلمی و یا نیم قلم تغذیه می شوند .


تخت بادی کمپینگ اینتکس

اگر حتی یک بار هم تجربه خرید محصولات بادی را داشته باشید بدون شک نام برند اینتکس به چشم تان خورده است . اینتکس از اولین و برترین برندهای تولید کننده محصولات بادی در دسته بندی های مختلف می باشد که در حوزه تخت بادی کمپینگ نیز فعالیت به سزایی داشته است . اگر قصد خرید تخت بادی کمپینگ در مدل های متنوع را با قیمت های نسبتا ارزان دارید ، مدل های این برند را حتما مورد بررسی قرار دهید و می توانید بگوییم که به احتمال بسیار زیاد دست خالی از نمایندگی فروش محصولات اینتکس خارج نخواهید شد . از اصلی ترین فاکتورهای محصولات این برند می توان به کیفیت ساخت بسیار بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه اشاره داشت که خریدی لذت بخش را برای شما به وجود می آورد .

قیمت تخت بادی کمپینگ

تخت های بادی کمپینگ دارای تنوع بسیار بالایی در مدل می باشند که هر کدام از این مدل ها چه از نظر ساختاری و چه از نظر لوازمی که بر روی آن ها تجهیز می شود همچون پمپ های بادی مجزا و یا سرخود دارای ویژگی های خاصی هستند . همچنین همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم این محصولات در ظرفیت های یک نفره و دو نفره ساخته و روانه بازار می شوند که با توجه به این گفته ها نمی توان قیمت دقیقی را برای این محصولات در نظر گرفت . اما اگر بخواهیم به صورت حدودی قیمت را برای تهیه تخت بادی کمپینگ بگوییم می توان گفت که این محصولات در بازه قیمتی 500.000 تومان تا 1.500.000 تومان در بازار عرضه می شوند که می توانید آن ها را  فروشگاه های معتبر و نمایندگی های مجاز تهیه کنید .

خرید تخت بادی کمپینگ

خرید تخت بادی کمپینگ باید از مراکز معتبر و نمایندگی های اصلی محصولات بادی صورت بگیرد تا علاوه بر کیفیت بالای ساخت بتوانید پس از خرید این محصولات از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید . فروشگاه اینتکس تهران به عنوان اولین نمایندگی عرضه کننده محصولات بادی اینتکس و بست وی در ایران اقدام به عرضه جدیدترین تخت های بادی کمپینگ از برترین برندهای جهانی کرده است که با پیشنهاد قیمت های بسیار ارزان تر از بازار می تواند خریدی لذت بخش را برای شما رقم بزند . این فروشگاه علاوه بر امکان خرید اینترنتی محصولات ، امکان خرید حضوری را نیز با برپایی دفاتر فروش در استان تهران و مازندران فراهم کرده است . شما عزیزان می توانید برای بررسی مدل های موجود و یا استعلام قیمت های به روز جدیدترین تخت های بادی کمپینگ به دسته بندی مربوطه از طریق موی همین وب سایت مراجعه نمایید .