تشک بادی صندلی عقب ماشین دست دوم از سری محصولاتی می باشد که در سال های گذشته به شدت مورد توجه بسیاری از افرادی قرار گرفته است که مدت زمان زیادی را درون ماشین سپری می کنند . همچنین بسیاری از افراد که قصد سفر و یا کمپینگ با ماشین های سواری خود را دارند به دنبال خرید تشک بادی صندلی عقب ماشین هستند تا بتوانند سفری لذت بخش تر و البته راحت تر را تجربه کنند . تشک بادی صندلی عقب ماشین که با نام های دیگری همچون تشک بادی ماشین و تخت بادی ماشین شناخته می شود دارای ساختارهایی است که باعث می شود تا بتوانید درون ماشین به صورت خوابیده و یا درازکش اقدام به استراحت نمایید و در نهایت سفری بدون خستگی را تجربه کنید .

این محصولات دارای ساختارهایی مهندسی شده هستند که از چند بخش مجزا از هم ساخته شده اند . ساختار این محصولات به گونه ای است که دارای دو ستون بادی در بخش زیرین خود می باشند و به این صورت پس از باد کردن ستون ها و قرار دادن در فاصله میانی صندلی ها ، قسمت عقب ماشین شما را به صورت یکدست در می آورند و در نهایت با قرار دادن بخش اصلی این محصولات یعنی تشک بادی که درون بسته بندی قرار دارد در بخش عقبی ماشین خود صاحب یک تخت بادی استاندارد برای استراحت هستید . اغلب این تشک های بادی ماشین دارای رویه هایی مواج می باشند که به صورت شیارهای استاندارد ساخته شده است تا از لیز خوردن شما به هنگام حرکت ماشین هنگام که خوابیده اید جلوگیری کند و این موضوع باعث می شود تا به راحتی بتوانید در هنگام حرکت ماشین با سرعت های بالا نیز در عقب ماشین خوابیده و به استراحت بپردازید .


یکی از بزرگ ترین مزیت های یک محصول می تواند این باشد که درون ماشین بتواند محیطی استاندارد را برای خواب و استراحت به وجود آورد تا پس از خوابی راحت بتوانید از ادامه سفر خود با انرژی مضاعف لذت ببرید ، تشک های بادی داخل ماشین به خوبی این امکان را برای شما فراهم می آورند و در این امر شما را یاری می کنند . اما بسیاری از افراد سوال دارند که برای راه اندازی این محصولات به چه مدت زمانی نیاز داریم و چطور باید آن ها را راه اندازی و نصب کنیم ؟ در این خصوص باید بگوییم که تشک های بادی داخل ماشین در بدنه خود دارای دریچه های بادی می باشند که به صورت دو کاره عمل می کنند ، یعنی علاوه بر باد کردن با سرعت بالا در جهت خالی کردن باد نیز می توانید از آن ها استفاده کنید . برای راه اندازی این محصولات نیاز به پمپ باد دستی و یا برقی دارید ، بهترین نوع پمپ بادی که می توانید برای باد کردن این محصولات استفاده کنید ، پمپ باد برقی با قابلیت اتصال به فندکی ماشین است زیرا در بسیاری از مسافرت ها دسترسی به برق شهری امکان پذیر نیست و اگر پمپ باد شما قابلیت اتصال به فندکی ماشین را داشته باشید بدون نیاز به برق شهری می توانید آن را باد کرده و اقدام به استفاده از آن نمایید .

یکی دیگر از مزیت های این محصولات را می توان موارد استفاده آن در خارج از ماشین دانست . به این گونه که بخش های این محصول به صورت مجزا از هم ساخته شده اند و به همین خاطر از تشک بادی رویه آن می توانید برای استفاده در محیط های بیرونی ماشین همچون درون چادر مسافرتی استفاده کنید . جنس بدنه اغلب تشک های بادی داخل ماشین ساخته شده از متریالی نرم و ضد حساسیت می باشد تا به راحتی بتواند مورد استفاده بسیاری از افراد قرار بگیرد . بهترین جنس بدنه برای تشک های بادی صندلی عقب ماشین ، استفاده از پی وی سی جیر یا همان مخمل در بخش رویه است که در تماس با بدن به هنگام استفاده می باشد ، اما بهتر است برای استحکام هر چه بیشتر در بخش کف و ستون های نگهدارنده این محصولات از پی وی سی چرمی دو لایه استفاده شود .

قابلیت تحمل وزنی که برای این محصولات در نظر گرفته می شود و می توانید حداکثر تا این وزن ها از تشک بادی صندلی عقب ماشین استفاده کنید اغلب وزن 150 تا 200 کیلو گرم می باشد که نشان از استحکام بالای این محصولات دارد و می تواند مورد استفاده یک یا دو نفره افراد بزرگسال در بهترین حالت قرار بگیرد . همچنین انعطاف پذیری بالای بدنه این تشک های بادی باعث می شود تا به هنگام جمع آوری حجم بسیار کمی را اشغال کنند و بدون اشغال فضای زیاد بتوانید این محصولات را در مسافرت ها به همراه خود داشته باشید و بهترین و مفیدترین کارایی را از آن ها انتظار داشته باشید . اما مزیت بعدی این محصولات را می توان قیمت مقرون به صرفه آن ها و در واقع ارزان دانست . تشک های بادی داخل ماشین به نسبت کارایی که دارند بسیار ارزان قیمت تر از سایر مدل های تشک بادی می باشند و به همین خاطر نیز مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند . این محصولات دارای قیمت های حدودی هفتصد تا یک میلیون تومان می باشند که نشان از این امر دارد . البته باید گفت که به همراه این محصولات نیاز به پمپ باد نیز دارید که می توانید آن را با ارزان ترین قیمت در مدل های متنوع به همراه تشک بادی داخل ماشین از نمایندگی اینتکس تهران تهیه کنید .

برای افزایش طول عمر تشک های بادی و همچنین مشاهده بهترین کارایی در طول مدت زمان زیاد توصیه می شود تا از پریدن بر روی این محصولات خودداری کنید زیرا محصولات بادی در برابر جامپینگ ها مقاوم می باشند اما این عمل به صورت مداوم می تواند باعث کاهش طول عمر محصولات شود . همچنین از برخورد اجسام تیز همانند چاقو به این تشک های بادی خودداری کنید زیرا نه تنها تشک های بادی ، بلکه بسیاری از محصولات بادی و غیر بادی در برابر اجسام تیز بی دفاع هستند . البته در این خصوص نیز باید بگوییم که در صورت بروز خراش و یا سوراخ در بدنه محصولات بادی ، برچسب های تعمیرات مخصوص اینتکس و بست وی به خوبی می توانند کمک کننده به شما باشند و توسط آن ها از درز باد به بیرون از محصول می توانید جلوگیری کنید . تعمییر این محصولات توسط برچسب تعمیرات به راحتی صورت می گیرد و انجام این امر توسط خود شما امکان پذیر است و نیاز به دانش خاصی ندارد .

خرید و فروش این محصولات به صورت دست دوم نیز در پلتفرم های گوناگون اینترنتی دیده می شود که در این راه یکی از بهترین مراجع برای خرید تشک بادی داخل ماشین دست دوم را می توان فروشگاه اینتکس تهران دانست که در کنار فروش جدیدترین تشک های بادی داخل ماشین نو ، برخی پیشنهاد ها در خصوص تشک بادی داخل ماشین دست دوم نیز با قیمت های ارزان تر در اختیار شما قرار می دهد . البته در خصوص خرید دست دوم محصولات بادی باید حتما به مواردی همچون مهلت تست این محصولات از فروشنده و یا تست فیزیکی در هنگام خرید اهمیت بدهید تا خرید لذت بخش را تجربه کنید . اگر قصد خرید این محصولات را دارید حتما سعی کنید که خرید خود را از نمایندگی های مجاز انجام دهید تا خدمات پس از فروش شامل حال شما شود و با اطمینان خاطر برای این محصولات هزینه کنید .