عنوان مقاله : تشک بادی مسافرتی ماشین

تشک بادی مسافرتی ماشین

تشک بادی مسافرتی ماشین یکی از برترین گزینه هایی می باشد که بهتر است تا در هنگام سفر با ماشین شخصی خود به همراه داشته باشید تا لحظاتی شاداب تر و راحت تر را در سفر تجربه کنید . تشک بادی مسافرتی ماشین که با نام های تشک بادی صندلی عقب ماشین و تشک بادی داخل ماشین نیز شناخته می شود ، جدیدترین مدل تشک های بادی می باشد که توسط برندهای تولید کننده محصولات بادی تولید شده است و کاربردهای بسیاری دارد . این نوع از تشک ها مزیت ها و معایب بسیاری دارد که می تواند بسته به ماهیت استفاده ای که از آن انتظار دارید ، مورد علاقه تان قرار بگیرد یا به کارتان نیاید . در این مقاله سعی شده است تا این محصولات محبوب را از جهات مختلف مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید قبل از خرید تشک بادی مسافرتی ماشین ، با آگاهی کامل ، انتخابی شایسته داشته باشید .

اولین مزیتی که در هنگام مشاهده تشک های بادی مسافرتی ماشین و بررسی های ابتدایی به آن می رسید ، قابلیت استفاده چه در داخل ماشین و چه خارج از ماشین می باشد ؛ به همین خاطر در واقع با خرید این محصولات می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و علاوه بر استفاده درون ماشین ، در محیط های بیرونی ماشین چه بر روی زمین و چه درون چادرهای مسافرتی و کمپینگ از آن استفاده کنید . شاید حال برای شما سوال پیش آمده باشد که چطور این امر محقق می شود و امکان پذیر است ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این محصولات دارای ساختار مختلف خود می باشند که از سایر تشک های بادی مسطحی که تا به اینجای کار به شما معرفی کرده ایم فرق دارند . این محصولات دارای دو بخش می باشند ، تشک بادی مسطح رویه و ستون های نگهدارنده زیرین که تشک بادی اصلی را بر روی خود نگه می دارند .

حال با دانستن ساختار اصلی تشکیل دهنده بدنه این محصولات به این نتیجه دست پیدا می کنیم که می توانید از تشک بادی مسطح این محصول می توانید در کمپینگ ها و مسافرت های خود به هنگام خواب بر روی زمین و یا درون چادر مسافرتی استفاده کنید و در واقع با وجود سفت و سخت بودن زمین ، بر روی محیطی نرم به استراحت بپردازید . درون ماشین نیز ساختار این محصولات با ستون های زیرینی که دارند ، فضای خالی میان صندلی عقب و جلوی ماشین را پر می کنند و با قرارگیری تشک بادی مسطح اصلی بر روی ستون ها و صندلی عقب ماشین ، محیطی همچون تخت خواب برای استراحت شما در قسمت عقبی ماشین مهیا می شود . حداکثر وزن استفاده از تشک بادی مسافرتی ماشین بسته به متریال و مواد اولیه ای که در ساخت این محصولات به کار گرفته شده است ، بالغ بر 150 تا 200 کیلو گرم است .


انواع تشک بادی مسافرتی ماشین

تشک های بادی مسافرتی ماشین خوشبختانه دارای مدل های بسیاری می باشند و برای تمامی ماشین های داخلی و خارجی بسته به مدل ماشین قابل استفاده هستند . این امر خودش نشان دهنده این است که دست خالی از خرید تشک های بادی مسافرتی ماشین خارج نخواهید شد و قطعا مدل مد نظر خود را پیدا خواهید کرد . اما از نظر ساختاری نیز باید بگوییم که در سال جدید میلادی نمونه ای از تشک های بادی مسافرتی ماشین تولید شد که برای ماشین های شاسی بلند که دارای صندوق های بزرگ تر هستند می باشد . 

این تشک ها دارای ابعاد بزرگ تر هستند با قرارگیری در عقب ماشین می توانند شرایط را برای استراحت فراهم کنند . ساختار بادی و نرم این محصولات در کنار استحکام فوق العاده ای که دارند و وزن یک الی دو نفر بزرگسال را به صورت همزمان می توانند فراهم کنند باعث می شود تا در هنگام حرکت ماشین نیز بتوانید به استراحت بپردازید و با روحیه ای شاداب تر از ادامه سفر خود پس از رسیدن به مقصد لذت ببرید .

بهترین تشک بادی مسافرتی ماشین

در ابتدای این بخش باید بگوییم که تشک های بادی مسافرتی ماشین برای راه اندازی احتیاج به پمپ باد دارند ، اگر بتوانید پمپ باد برقی با قابلیت اتصال به فندکی ماشین را برای خود تامین کنید ، کاری بسیار راحت تر برای راه اندازی خواهید داشت . زیرا در شرایط سفر دسترسی به برق شهری شاید کمی دشوار باشد و در صورت داشتن پمپ باد برقی با قابلیت اتصال به فندکی ماشین دیگر با دغدغه ای برای تامین برق رو به رو نیستید . همچنین بهترین جنس بدنه برای این مدل از تشک های بادی وینیل یا همان پی وی سی جیر در بخش رویه که در تماس با بدن است و وینیل چرمی در بخش های زیرین و ستون های نگهدارنده می باشد تا حداکثر وزن مورد نیاز را بتواند بر روی خود مهار کند . با این ترکیب استانداردی که برای تشک های بادی مسافرتی ماشین عنوان شد ، وزن نهایی محصول نیز در اثر استفاده از متریال درجه یک و مرغوب به خوبی کاهش پیدا می کند و وزناستاندارد این محصولات را می توان پنج الی شش کیلو گرم دانست . همچنین این متریال بسیار انعطاف پذیری می باشد و باعث می شود تا حجم تشک بادی شما در هنگام جمع شدن بسیار کوچک تر باشد و بتوانید به راحتی آن را در مسافرت ها به همراه داشته باشید و با کمبود فضا رو به رو نشوید .

قیمت تشک بادی مسافرتی ماشین

تشک های بادی داخل ماشین همانطور که در بخش های بالاتر اشاره داشتیم ، چه از نظر ساختاری و چه از نظر مواد اولیه ای که برای ساخت بدنه آن ها مورد استفاده قرار می گیرد ، دارای مدل های بسیار متنوعی می باشند به همین خاطر قیمت های متفاوتی را شامل می شوند . علاوه بر آن وجود لوازم جانبی درون بسته بندی این محصولات می تواند بر روی قیمت نهایی تاثیرگذاری داشته باشد ، به همین خاطر اعلام قیمت دقیق در این مقاله که به صورت جامع اقدام به بررسی این محصولات می کند امکان پذیر نیست و می توانیم قیمت حدودی تشک بادی مسافرتی ماشین را بین 700.000 تومان تا 1.000.000 تومان در نظر بگیریم .

خرید تشک بادی مسافرتی ماشین

تشک های بادی داخل ماشین دارای نمونه های بسیار متنوعی می باشند که از متریال های مختلفی ساخته شده اند ، پس از انتخاب مدل مد نظر و همچنین بهترین متریالی که برای ساخت آن ها استفاده شده است ، بهتر است تا به دنبال فروشگاهی مطمئن باشید تا خریدی لذت بخش را تجربه کنید . فروشگاه اینتکس تهران به عنوان واردکننده عمده تشک های بادی مسافرتی ماشین در ایران ، علاوه بر پیشنهاد ارزان ترین قیمت برای این محصولات ، ضمانت اصل بودن آن ها را به شما می دهد تا خریدی با کیفیت و رضایت بخش داشته باشید . شما عزیزان می توانید برای بررسی هر چه دقیق تر این محصولات به صورت مجزا و مشاهده جدیدترین مدل های تشک بادی مسافرتی از برترین برندهای جهانی ، به دسته بندی مربوطه از طریق منوی همین سایت مراجعه نمایید . همچنین برای مشاوره تخصصی در مورد خرید تشک بادی مسافرتی ماشین ، همین حالا می توانید با شماره تلفن های موجود در بخش های مختلف سایت تماس بگیرید .