تشک داخل ماشین طبی می تواند همان محصولی باشد که سفر را بسیار لذت بخش تر می کند و علاوه بر آن با توجه به محیطی که در ماشین شخصی شما به وجود می آورد ، باعث می شود تا با استراحت کافی به مقصد رسیده و پس از رسیدن به محل مورد نظر هیچ گونه احساس خستگی نداشته باشید . این محصولات یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده در مسافرت ها و کمپینگ ها می باشند و باید بدانید که به دلیل دو کاره بودن بسیاری کاربردی و دوست داشتنی هستند و به همین خاطر به خوبی توانسته اند در مدت زمان کوتاهی معرفی جای خود را در میان مردم به دست بیاورند . تشک بادی داخل ماشین که به اسم های تشک بادی صندلی عقب ماشین و بسیاری از اسم های دیگر شناخته می شود دارای مدل های طبی نیز می باشد و به همین خاطر برای تمامی رده های سنی حتی سالمندان نیز می توانید از این محصولات استفاده کنید . اگر قصد خرید تشک داخل ماشین طبی را دارید باید بدانید که در این مقاله قصد داریم به صورت کامل این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم و بهتر است تا انتهای این مسیر همراه ما باشید .

ساختار بدنه تشک داخل ماشین طبی

تشک های بادی داخل ماشین طبی دارای ساختارهای گوناگون هستند و توسط بسیاری از برندهای مختلف در جهان به تولید می رسند . اگر بخواهیم یکی از مرسوم ترین ساختارهای این محصولات را برای شما موشکافی کنیم باید بگوییم که بدنه تشک بادی داخل ماشین از دو بخش تشکیل شده است . بخش اول ستون های نگهدارنده این محصولات می باشند که به صورت کاملا بادی هستند و با توجه به مدل ماشینی که دارید ، ابعادی استانداردی دارند و فضای خالی صندلی جلو و عقب را پر می کنند و باعث می شود تا بخش عقب ماشین شما به محیطی یکدست تبدیل شود . این محیط یک تشک بادی کم دارد که در این موقع به سراغ بخش دوم ساختاری تشک های بادی داخل ماشین ، یعنی خود تشک بادی مسطحی که درون بسته بندی وجود دارد می رویم . این تشک نیز همانند ستون ها به صورت کاملا بادی می باشد و بر روی سطح هموار صندلی عقب تا پشت صندلی جلو باز می شود و فضای عقب ماشین را همانند تخت خواب خانگی می کند که باعث می شود با خوابیدن در آن قسمت به حسی شبیه به استراحت و خوابیدن بر روی تخت خانگی خود را داشته باشید .

بدنه این محصولات در بسیاری از مدل های طبی به صورت مواج ساخته می شود ، این مواج بودن علاوه بر جلوگیری از سر خوردن در سرعت های بالای ماشین به هنگام حرکت ، به گردش هوای میان بدن و سطح تشک نیز کمک می کند و باعث می شود تا به خوبی از تعریق بدن جلوگیری به عمل آید . ساختار اصلی این محصولات در حالت طبی بدون نقص می باشد و به خوبی فرم بدن ایده آل را برای استفاده هر چه استاندارد تر فراهم می آورد که همین امر باعث جلوگیری از خستگی بدن می شود و می توانید ساعت های از این محصول استفاده نمایید . جنس بدنه تمامی این محصولات همانند سایر محصولات بادی ساخته شده از پی وی سی می باشد که در دو نوع جیر یا همان مخمل و چرمی عرضه می شود و انتخاب هر کدام از این متریال بدنه به صورت سلیقه ای است و چندان تفاوتی با هم ندارند .

لوازم جانبی همراه تشک داخل ماشین طبی

باید بگوییم که لوازم جانبی همراه تشک های بادی داخل ماشین طبی اصلی ترین نقش را ایفا می کنند و در استفاده هر چه بهتر و اوصولی تر از این محصولات شما را یاری رسانی می کنند . یکی از اصلی ترین لوازم جانبی که باید پس از خرید این محصولات تهیه شود و در بسیاری از مدل ها به همراه این تشک ها و درون بسته بندی آن ها دیده می شود ، پمپ باد است . پمپ بادهایی که بهتر است برای این تشک های بادی خریداری کنید باید به صورت برقی باشند که قابلیت اتصال به فندکی ماشین را دارند زیرا در مسافرت ها بسیاری از افراد به برق دسترسی ندارند و این موضوع می تواند در مسافرت ها و کمپینگ ها برای راه اندازی هر راحت تر تشک بادی به شما کمک کننده باشد .

علاوه بر پمپ بادهای برقی بهتر است تا در صورت عدم وجود این نوع از پمپ ها ، پمپ باد دستی و یا پایی را خریداری کنید که با صرف انرژی کمی بیشتر می توانید تشک بادی را باد و قابل استفاده نمایید . علاوه بر پمپ باد درون بسیاری از بسته بندی های تشک های بادی داخل ماشین می توانید ، کوسن های بادی را مشاهده کنید که معمولا به صورت دوتایی می باشند و از آن ها به جای بالش های خانگی به هنگام خواب می توانید استفاده کنید . بالش های بادی در حالت خالی از باد همانند تشک های بادی ، فضای بسیاری کمی را اشغال می کنند و این باعث می شود تا فضای زیادی را در مسافرت ها و کمپینگ ها از شما نگیرند و علاوه بر آن دارای وزن های بسیار سبک می باشند و جا به جایی را برای شما بسیار راحت می کنند . ساک حمل نیز از دیگر لوازم همراه این محصولات می باشد که باعث می شود بتواید تشک بادی به همراه لوازم جانبی را درون یک ساک در کنار هم داشته باشید و به راحتی جا به جا کنید .

نحوه راه اندازی تشک داخل ماشین طبی

برای راه اندازی تشک ماشین طبی کار سختی پیش رو ندارید و همانطور که در بخش قبلی این مقاله گفتیم باید از انواع پمپ باد های دستی و یا برقی استفاده کنید . در بخش های مختلف بدنه این محصولات ، دریچه های انتقال باد سریع تعبیه شده است که اغلب به صورت دو طرفه می باشند ، یعنی علاوه بر باد شدن محصول می توانید در جهت خالی شدن هر چه سریع تر باد نیز از آن ها استفاده کنید . این دریچه های به گونه ای ساخته می شوند که قابلیت اتصال به انواع پمپ باد دستی و یا برقی را دارند و به همین خاطر در این خصوص محدودیتی برای باد کردن این محصولات نخواهید داشت . باید بگوییم که با توجه به تست های صورت گرفته راه اندازی و باد کردن تشک بادی داخل ماشین طبی در مدت زمان سه الی پنج دقیقه ای صورت می گیرد و این امر کار سختی نیست . یکی از مزیت های تشک های بادی داخل ماشین دو کاره بودن آن ها می باشد ، به این صورت که به صورت دو تکه ساخته شده اند و با جداسازی ستون های نگهدارنده آن ها از تشک بادی رویه ، می توانید از تشک بادی به صورت مجزا درون چادر مسافرتی خود و یا محیط های مسطح همانند سایر تشک های بادی معمولی استفاده نمایید و در واقع باید خرید تشک بادی داخل ماشین یا یک تیر دو نشان بزنید .

تشک داخل ماشین طبی ارزان قیمت

شما عزیزان می توانید ارزان ترین تشک داخل ماشین طبی را از نمایندگی مرکزی فروش محصولات بادی در ایران یعنی فروشگاه اینتکس تهران خریداری کرده و از خدمات پس از فروش این محصولات بهره مند شوید . تنوع مدل ها و رنگبندی تشک بادی داخل ماشین در این فروشگاه بسیار بالاست و با توجه به این حجم تنوع باید بگوییم که دست خالی از این فروشگاه خارج نخواهید شد . همچنین برای برخورداری از مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن های موجود در بخش های مختلف وب سایت تماس گرفته و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید .