امروزه شاید به وفور اسم مبل های شنی ، بین بگ ها و هپی چیر ها را شنیده باشید و یا در خانه های خود و سایر اقوام موارد استفاده از مبل های شنی را دیده باشید و توجه شما را جلب کرده باشد که اقدام به خرید مبل شنی کنید . این محصولات دارای اشکال ظاهری بسیار متنوع به همراه جنس های بدنه مختلف در ابعاد کودک و بزرگسال می باشند و از این رو به راحتی می توانید از آن ها در محیط های خانگی برای پذیرایی و یا استراحت و همچنین در اتاق های خواب استفاده نمایید . این محصولات امروزه در داخل کشور نیز تولید می شوند و با توجه به کیفیت فوق العاده محصولات داخلی دیگر کمتر شخصی به سراغ مدل های خارجی این محصولات می رود و به همین دلیل خدمات پس از فروش از جمله تعمیرات مبل شنی و بین بگ و هپی چیر در کشور توسط فروشگاه های معتبر و با سابقه صورت می گیرد و به گونه ای خیال شما را پس از خرید به طور کلی راحت می کند تا در صورت بروز مشکل در بدنه و بخش های داخلی مبل شنی به خود دغدغه ای راه ندید و به راحتی بتوانید با سپردن کار به کاردان ، اقدام به رفع مشکل نمایید و دوباره از محصول در محیط های مورد نظرتان استفاده کنید . در ادامه این مقاله همراه ما باشید زیرا به طور کلی می خواهیم نحوه تعمیر مبل شنی را برای شما توضیح بدهیم تا به راحتی بتوانید اقدام به رفع مشکل نمایید .

ابتدا باید با بخش های مختلف مبل شنی آشنا شوید تا بدانید که مشکل به وجود آمده برای کدام بخش از مبل شنی شما است و آیا آسیب به بخش های داخلی نیز وارد شده است و نیاز به تعمیر بخش های دیگر می باشد یا خیر . مبل های شنی به طور کلی از سه بخش رویه بیرونی که شما آن را به راحتی مشاهده می کنید ، بخش آستر داخلی که لایه میانی بین بخش بیرونی و فوم مخصوص داخلی هستند و در داخلی ترین بخش فوم های مخصوص خرد شده می باشد تشکیل شده است . هر کدام از این بخش ها ویژگی های مخصوص خود را دارند و این ساختار بی نقض باعث شده است تا مقاومت این محصولات در برابر فشار و ضربه به خوبی افزایش پیدا کند . اما به دور از مزایای استفاده از مبل های شنی باید توجه داشته باشیم که این محصولات نیز به مانند تمامی محصولات موجود در خانه به دلیل عدم استفاده صحیح ممکن است دچار مشکل و یا آسیب شوند که در این رابطه باید به سرعت اقدام به رفع آسیب دیدگی بخش های مورد نظر شود تا به قسمت های دیگر سرایت نکند . یکی از مشکلات عمده ای که برای مبل های شنی ممکن است پیش بیاید ، پاره شدن بخش رویه این محصولات به دلیل برخورد اجسام تیز می باشد و همچنین حرارت بیش از حد نیز می تواند باعث آسیب رسیدن به رویه محصول شود که در این صورت باید دید مقدار آسیب دیدگی به چه حد می باشد . اگر رویه مبل شنی شما به صورت پارچه ای باشد و بخش آسیب دیده کوچک باشد ، می توانید آن را با استفاده از چرخ خیاطی بدوزید و مشکل چندانی خاصی نیست اما اگر این آسیب دیدگی به گونه ای باشد که مواد داخلی مبل شنی در هنگام استفاده به بیرون هدایت شود ، 


بهتر است که به طور کلی اقدام به تعویض رویه مبل شنی خود نمایید . یکی از مزایای مبل های شنی قابلیت تعویض ساختار های تشکیل دهنده به صورت جداگانه می باشد که رویه مبل شنی نیز از این قاعده مستثنی نیست و در صورت نیاز می توانید اقدام به تعویض رویه نمایید . فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که آستر داخلی نیز در صورت پاره شدن به طور کلی تعویض شود زیرا فوم های ریز مخصوص را درون خود جای می دهد و به هنگام فشار بیش از حد و زیاد بودن پارگی مواد داخلی به صورت یکجا به بیرون می ریزد . اما اگر مبل شنی شما دارای رویه چرم مصنوعی یا طبیعی می باشد کار کمی سخت تر است و با دوختن نمی شود به طور کلی اقدام به رفع مشکل نمایید . در این خصوص بهتر است تا ابتدا بررسی کنید مقدار آسیب دیدگی به چه حد است و در صورت ایجاد مشکل جدی در صورت استفاده می توانید به صورت مستقیم آن را برای کارشناسان ما در دفتر نمایندگی بفرستید تا در صورت امکان تعمیر شود و در صورت عدم امکان تعمیر این موضوع از طریق مشاورین ما به شما انتقال داده می شود . بهتر است قبل از خرید مبل شنی اقدام به بررسی دقیق انواع رویه مبل شنی نمایید و سپس محصول مورد نظر را انتخاب کنید تا در صورت بروز آسیب دیدگی برای تعمیر آن راه حل های موجود را بررسی نمایید .

از دیگر مواردی که ممکن است برای مبل های شنی پیش بیایید و نیاز به تعمیر آن چنانی ندارد ، بحث فشرده شدن و از دست دادن حالت اولیه مبل های شنی می باشد که این امر به جهت استفاده بیش از حد صورت می گیرد و امکان دارد مواد داخلی حالت اولیه خود را در صورت استفاده ناصحیح از دست دهند . در این خصوص باید توجه داشته باشید که به صورت کلی مواد داخلی یعنی همان فوم های مخصوص خرد شده بخش داخلی مبل شنی ، به صورت جداگانه درون بسته بندی های مخصوص قابل خریداری هستند و خودتان می توانید اقدام به شارژ مجدد محصولات نمایید . این امر یعنی شارژ مبل های شنی با استفاده از فوم های داخلی امرزی پیچیده نیست و به راحتی توسط خود مصرف کنندگان قابل اجرا می باشد . در بخش انتهایی تمامی مبل های شنی یک عدد زیپ بلند تعبیه شده است که دسترسی به مواد داخلی را امکان پذیر می کند ، توسط این زیپ به راحتی می توانید مواد داخلی را خارج کرده و مواد خریداری شده جدید را به طور کامل در بخش داخلی مبل شنی جایگزین کنید . پس از این عمل مبل شنی حالت نشیمنگاه مشخصی ندارد اما در صورت استفاده چندین باره به صورت کامل فرم کلی را به خود می گیرد و به راحتی می توانید از آن در به روال سابق استفاده کنید .

فروشگاه اینتکس ایران به عنوان عرضه کننده و تولیدی متنوع ترین و با کیفیت ترین مبل شنی ، بین بگ و هپی چیر در ایران با سابقه بلند بالایی که دارد اقدام به ارائه خدمات تعمیر انواع محصولات شنی از جمله مبل شنی کرده است و همچنین مواد داخلی این محصولات را می توانید به صورت جداگانه خریداری نمایید . بدین منظور می توانید با دفتر نمایندگی تماس گرفته و مشاوره لازم را در خصوص اقدام برای تعمیر مبل شنی توسط نمایندگی اینتکس ایران تهران بگیرید و اقدام به ارسال محصول به دفتر و تعمیر و سپس بازپس گیری کنید . توجه داشته باشید که برای ساکنین استان تهران نیز مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی وجود دارد و با هماهنگی قبلی می توانید به دفتر مراجعه نمایید 

مبل هپی چیر با مبل های شنی خارجی یکی از بهترین مبل هایی هستند که می توانید از آن ها برای استراحت کردن خود در خانه استفاده کنید . مبل هپی چیر یک مبل راحتی بسیار دوست داشتنی است که وزن بسیار سبکی را دارد و از ابعاد بزرگی برخوردار بوده و برای همین شما می توانید در بهترین حالت از مبل استفاده کرده و ریلکس کنید . مبل هپی چیر ها مدل های بسیار مختلف و زیادی را در رنگبندی های مختلف دارند که می توانید آن ها را انتخاب و استفاده کنید . مبل های هپی چیر بسیار نرم و انعطاف پذیر تر از مبل های خانگی یا کلاسیک و حتی کاناپه ها می باشند . برای اینکه محتوای داخلی آن ها بیشتر یونولیتی بوده و بسیار نرم هستند . دلیل وزن سبک آن ها نیز همین موضوع بوده و شما می توانید از مبل هپی چیر ها در خانه استفاده کنید . مبل هپی چیر ها نیز مانند هر مبل دیگری ممکن است به مرور زمان و یا بر اثر اتفاقی آسیب ببینند ، برای همین توصیه شده است که حتما از مبل هپی چیر ها به خوبی استفاده کنید . ولی حتی در صورت آسیب دیدن نیز روش تعمیر مبل هپی چیر وجود دارد . 

مبل هپی چیر ها با توجه به جنس های مختلفی که دارند ، ممکن است روش نگهداری از آن ها متفاوت باشد ، ولی بیشتر آن ها به یک شکل تعمیر می شوند و برای همین قصد داریم تا روش تعمیر مبل هپی چیر را به شما عزیزان و همراهان فروشگاه اینترنتی اینتکس بگوییم تا بهتر بتوانید در صورت مواجه شدن با آسیب های مبل هپی چیر ها آن ها را تعمیر کنید . در ابتدا باید با این محصول و ساختار لایه ای آن ها آشنا شوید تا بتوانید بهترین روش را برای تعمیر کردن این مبل ها به کار بگیرید . یک مبل هپی چیر به صورت کلی ممکن است از دو بخش یا سه بخش تشکیل شده باشد . یکی از این بخش ها پوسته یا همان رویه مبل هپی چیر است که از پارچه ساخته شده است . حال ممکن است برای ساخت هر مبل هپی چیر از پارچه های مختلفی استفاده شود که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند ، ولی این را بدانید که تمامی آن ها دارای رویه پارچه ای و یا فومی خواهد بود . 

روش تعمیر خانگی مبل هپی چیر

و اما در لایه داخلی این مبل ها ، محتوای شنی وجود دارد که بیشتر از یونولیت ها تشکیل شده است . گرانول هم نوعی یونولیت است که در ساخت مبل هپی چیر نقش بسیار زیادی دارد . همانطور که اشاره شد برخی از هپی چیر ها دارای طراحی سه لایه هستند ، این مبل ها دارای یک لایه میانی به اسم آستری می باشد که محتوای شنی در داخل آن ریخته می شود تا در صورت نیاز بتوانید پارچه رویه را جدا کنید . پس از شناخت لایه های مختلف مبل هپی چیر ها ، باید برویم به سراغ انواع آسیب هایی که ممکن است یک مبل هپی چیر دچار آن شده باشد . یکی از شایع ترین آسیب هایی که ممکن است به مبل هپی چیر ها وارد  شود این است که رویه یک مبل ممکن است پاره شود و یا از دوخت جدا شود . در این مرحله شما باید نسبت به تعمیر کردن رویه مبل هپی چیر باشید . برای تعمیر کردن تنها نیاز است که رویه را از محتوای شنی جدا کنید . اگر مبل هپی چیر شما دارای آستری باشد ، به راحتی می توانید رویه را از محتوای شنی جدا کنید . ولی اگر آستری وجود نداشت ، نیاز است که محتوای شنی را در داخل یک نایلون بزرگ دیگر بریزید تا بتوانید پوسته یا همان رویه را تعمیر کنید . 

اگر شما مسلط به خیاطی هستید ، می توانید خودتان این تعمیرات را انجام دهید . ولی در صورتی که اینکار را نمی توانید انجامدهید ، می توانید دوخت و تعمیر پارچه مبل هپی چیر را به خیاطی خبره و ماهر بسپارید . البته این امکان برای شما وجود دارد که حتی بدون نیاز به تعمیر کردن رویه مبل هپی چیر ، نسبت به تعویض آن اقدام کنید . گاهی ممکن است که وسعت آسیب دیدگی رویه مبل هپی چیر زیاد بوده و در صورت تعمیر ، مبل زیبایی و رخ خود را از دست خواهد داد ، و یا در زمان هایی که رویه مبل هپی چیر شما کهنه شده است ، بهترین پیشنهاد برای شما این است که به طور کلی رویه مبل هپی چیر را تعویض کنید . شما می توانید برای تعویض رویه مبل هپی چیر از فروشگاه اینترنتی اینتکس که بزرگترین فروشگاه مبل هپی چیر در ایران است کمک بگیرید و رویه مبل هپی چیر خود را سفارش دهید . در این حالت دیگر نیازی به تعمیر نبوده و با یک رویه نو می توانید مبل هپی چیر خود را زیبا و شیک تر کنید ، گویی که آن را به تازگی خریداری کرده اید . این امکان برای آستری مبل هپی چیر ها نیز وجود دارد و حتی شما می توانید این قسمت را تعویض و یا تعمیر کنید . 

یکی دیگر از آسیب ها و اتفاق هایی که ممکن است مبل های هپی چیر دچار آن شوند ، فشردگی محتوای شنی و افت کردن مبل هپی چیر می باشد ، عمدتا به مرور زمان این اتفاق افتاده و مبل هپی چیر دچار افت می شود که یک راه حل ساده برای آن وجود دارد . شما می توانید با تهیه کردن محتوای شنی نو و تازه ، مبل هپی چیر را شارژ کنید . شما باز هم می توانید این محتوای شنی را از فروشگاه اینتکس تهیه کرده و خودتان در منزل تعمیرات مبل هپی چیر را به بهترین شکل انجام دهید . عمدتا برای دسترسی به محتوای شنی مبل هپی چیر ها ، دریچه هایی که بیشتر به صورت زیپی است در بدنه و آستری قرار گرفته می شود که با باز کردن آن ها می توانید به این محتوا دسترسی داشته باشید . شما می توانید به کل تمامی محتوا را تعویض کنید و یا تنها مبل هپی چیر را شارژ کنید . تمامی این روش ها به خود شما بستگی دارد . 

روش تعمیر مبل هپی چیر توسط شرکت

روش آسان تر و بسیار معقولانه تعمیر مبل هپی چیر این است که مبل های آسیب دیده خود را برای تعمیرات تحویل فروشگاه اینتکس دهید تا فروشگاه طبق نظر شما بهترین تعمیر را برای مبل شما انجام دهد . توجه داشته باشید که فروشگاه اینتکس بزرگترین فروشگاه مبل هپی چیر در ایران بوده که حتی تولیدی مبل هپی چیر ایرانی را داشته و علاوه بر فروش مبل هپی چیر خارجی ، مبل های ایرانی بسیار با کیفیت و با طراحی های زیبا را تولید کرده است تا شما بتوانید آن ها را با قیمت های بسیار ارزان تر خریداری کنید . لذا با توجه به افراد تجربه و تولیدی که خود فروشگاه اینتکس دارد ، شما می توانید بهترین تعمیر را از فروشگاه برای مبل هپی چیر خود انتظار داشته باشید . شما می توانید حتی هر قسمت از مبل هپی چیر خود را در صورت نیاز تعویض کنید . صفر تا صد تعمیرات این محصولات توسط شرکت انجام شده و حتی محصولات شنی جدیدی که از فروشگاه خریداری کنید ، شامل خدمات پس از فروش خواهد شد . برای کسب اطلاع از خرید مبل هپی چیر و یا تعمیر مبل هپی چیر خود می توانید با فروشگاه اینتکس تماس بگیرید .