امروزه شاید به وفور اسم مبل های شنی ، بین بگ ها و هپی چیر ها را شنیده باشید و یا در خانه های خود و سایر اقوام موارد استفاده از مبل های شنی را دیده باشید و توجه شما را جلب کرده باشد که اقدام به خرید مبل شنی کنید . این محصولات دارای اشکال ظاهری بسیار متنوع به همراه جنس های بدنه مختلف در ابعاد کودک و بزرگسال می باشند و از این رو به راحتی می توانید از آن ها در محیط های خانگی برای پذیرایی و یا استراحت و همچنین در اتاق های خواب استفاده نمایید . این محصولات امروزه در داخل کشور نیز تولید می شوند و با توجه به کیفیت فوق العاده محصولات داخلی دیگر کمتر شخصی به سراغ مدل های خارجی این محصولات می رود و به همین دلیل خدمات پس از فروش از جمله تعمیرات مبل شنی و بین بگ و هپی چیر در کشور توسط فروشگاه های معتبر و با سابقه صورت می گیرد و به گونه ای خیال شما را پس از خرید به طور کلی راحت می کند تا در صورت بروز مشکل در بدنه و بخش های داخلی مبل شنی به خود دغدغه ای راه ندید و به راحتی بتوانید با سپردن کار به کاردان ، اقدام به رفع مشکل نمایید و دوباره از محصول در محیط های مورد نظرتان استفاده کنید . در ادامه این مقاله همراه ما باشید زیرا به طور کلی می خواهیم نحوه تعمیر مبل شنی را برای شما توضیح بدهیم تا به راحتی بتوانید اقدام به رفع مشکل نمایید .

ابتدا باید با بخش های مختلف مبل شنی آشنا شوید تا بدانید که مشکل به وجود آمده برای کدام بخش از مبل شنی شما است و آیا آسیب به بخش های داخلی نیز وارد شده است و نیاز به تعمیر بخش های دیگر می باشد یا خیر . مبل های شنی به طور کلی از سه بخش رویه بیرونی که شما آن را به راحتی مشاهده می کنید ، بخش آستر داخلی که لایه میانی بین بخش بیرونی و فوم مخصوص داخلی هستند و در داخلی ترین بخش فوم های مخصوص خرد شده می باشد تشکیل شده است . هر کدام از این بخش ها ویژگی های مخصوص خود را دارند و این ساختار بی نقض باعث شده است تا مقاومت این محصولات در برابر فشار و ضربه به خوبی افزایش پیدا کند . اما به دور از مزایای استفاده از مبل های شنی باید توجه داشته باشیم که این محصولات نیز به مانند تمامی محصولات موجود در خانه به دلیل عدم استفاده صحیح ممکن است دچار مشکل و یا آسیب شوند که در این رابطه باید به سرعت اقدام به رفع آسیب دیدگی بخش های مورد نظر شود تا به قسمت های دیگر سرایت نکند . یکی از مشکلات عمده ای که برای مبل های شنی ممکن است پیش بیاید ، پاره شدن بخش رویه این محصولات به دلیل برخورد اجسام تیز می باشد و همچنین حرارت بیش از حد نیز می تواند باعث آسیب رسیدن به رویه محصول شود که در این صورت باید دید مقدار آسیب دیدگی به چه حد می باشد . اگر رویه مبل شنی شما به صورت پارچه ای باشد و بخش آسیب دیده کوچک باشد ، می توانید آن را با استفاده از چرخ خیاطی بدوزید و مشکل چندانی خاصی نیست اما اگر این آسیب دیدگی به گونه ای باشد که مواد داخلی مبل شنی در هنگام استفاده به بیرون هدایت شود ، 


بهتر است که به طور کلی اقدام به تعویض رویه مبل شنی خود نمایید . یکی از مزایای مبل های شنی قابلیت تعویض ساختار های تشکیل دهنده به صورت جداگانه می باشد که رویه مبل شنی نیز از این قاعده مستثنی نیست و در صورت نیاز می توانید اقدام به تعویض رویه نمایید . فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که آستر داخلی نیز در صورت پاره شدن به طور کلی تعویض شود زیرا فوم های ریز مخصوص را درون خود جای می دهد و به هنگام فشار بیش از حد و زیاد بودن پارگی مواد داخلی به صورت یکجا به بیرون می ریزد . اما اگر مبل شنی شما دارای رویه چرم مصنوعی یا طبیعی می باشد کار کمی سخت تر است و با دوختن نمی شود به طور کلی اقدام به رفع مشکل نمایید . در این خصوص بهتر است تا ابتدا بررسی کنید مقدار آسیب دیدگی به چه حد است و در صورت ایجاد مشکل جدی در صورت استفاده می توانید به صورت مستقیم آن را برای کارشناسان ما در دفتر نمایندگی بفرستید تا در صورت امکان تعمیر شود و در صورت عدم امکان تعمیر این موضوع از طریق مشاورین ما به شما انتقال داده می شود . بهتر است قبل از خرید مبل شنی اقدام به بررسی دقیق انواع رویه مبل شنی نمایید و سپس محصول مورد نظر را انتخاب کنید تا در صورت بروز آسیب دیدگی برای تعمیر آن راه حل های موجود را بررسی نمایید .

از دیگر مواردی که ممکن است برای مبل های شنی پیش بیایید و نیاز به تعمیر آن چنانی ندارد ، بحث فشرده شدن و از دست دادن حالت اولیه مبل های شنی می باشد که این امر به جهت استفاده بیش از حد صورت می گیرد و امکان دارد مواد داخلی حالت اولیه خود را در صورت استفاده ناصحیح از دست دهند . در این خصوص باید توجه داشته باشید که به صورت کلی مواد داخلی یعنی همان فوم های مخصوص خرد شده بخش داخلی مبل شنی ، به صورت جداگانه درون بسته بندی های مخصوص قابل خریداری هستند و خودتان می توانید اقدام به شارژ مجدد محصولات نمایید . این امر یعنی شارژ مبل های شنی با استفاده از فوم های داخلی امرزی پیچیده نیست و به راحتی توسط خود مصرف کنندگان قابل اجرا می باشد . در بخش انتهایی تمامی مبل های شنی یک عدد زیپ بلند تعبیه شده است که دسترسی به مواد داخلی را امکان پذیر می کند ، توسط این زیپ به راحتی می توانید مواد داخلی را خارج کرده و مواد خریداری شده جدید را به طور کامل در بخش داخلی مبل شنی جایگزین کنید . پس از این عمل مبل شنی حالت نشیمنگاه مشخصی ندارد اما در صورت استفاده چندین باره به صورت کامل فرم کلی را به خود می گیرد و به راحتی می توانید از آن در به روال سابق استفاده کنید .

فروشگاه اینتکس ایران به عنوان عرضه کننده و تولیدی متنوع ترین و با کیفیت ترین مبل شنی ، بین بگ و هپی چیر در ایران با سابقه بلند بالایی که دارد اقدام به ارائه خدمات تعمیر انواع محصولات شنی از جمله مبل شنی کرده است و همچنین مواد داخلی این محصولات را می توانید به صورت جداگانه خریداری نمایید . بدین منظور می توانید با دفتر نمایندگی تماس گرفته و مشاوره لازم را در خصوص اقدام برای تعمیر مبل شنی توسط نمایندگی اینتکس ایران تهران بگیرید و اقدام به ارسال محصول به دفتر و تعمیر و سپس بازپس گیری کنید . توجه داشته باشید که برای ساکنین استان تهران نیز مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی وجود دارد و با هماهنگی قبلی می توانید به دفتر مراجعه نمایید