تولیدی مبل شنی فروشگاه اینتکس تهران به تازگی اقدام به تولید مبل های هپی چیر و همچنین صندلی بین بگ و هپی چیر نموده است که این محصولا با بالاترین کیفیت تولید شده و می توانید با آسودگی خاطر این محصولات را سفارش داده و خرید کنید . فروشگاه اینتکس در تولید مبل های شنی از چندین نوع پارچه استفاده می کند که محبوب ترین آن ها پارچه های چرمی و یا پارچه های مخملی ضد آب می باشد که تمامی این پارچه ها به طور کامل قابل شستشو بوده و همچنین ضد آب می باشند . 

شما می توانید بسته به سلیقه خود مبل شنی و یا هپی چیر دلخواه خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان این کالا تولید شود و به دست شما برسد . رویه های پارچه ای به طور کامل قابل شستشو بوده و می توانید رویه آن را به صورت جداگانه از محصول جدا نموده و آن را به صورت جداگانه شستشو دهید و از آن استفاده کنید . همچنین به دلیل ضد آب بودن رویه این محصولات می توانید به راحتی به کمک مواد شوینده و به کمک یک دستمال رویه آن را تمیز نموده و نیازی به شستشوی آن نداشته باشید . 

هپی چیر های فروشگاه اینتکس تهران از یونولیت های درجه یک ساخته شده اند و مدت زمان بسیاری را می توانید از این محصولات استفاده کنید و دچار افت نخواهند شد . البته به کمک زیپی که در کف این محصول تعبیه شده است می توانید به راحتی این محصول را شارژ نموده و مجددا از آن استفاده کنید . 

همچنین از دیگر ویژگی های بین بگ های این فروشگاه مبل شنی می توان به این نکته نیز اشاره نمود که می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب نموده تا همکاران ما محصول دلخواه شما را با رنگ مورد پسندتان تولید کنند . در این تولیدی مبل شنی انواع بین بگ و یا صندلی شنی تولید می شود که بسته به نیاز خود می توانید ابعاد و یا رنگ و مدل خود را انتخاب کنید . شما عزیزان می توانید بروزترین قیمت مبل شنی را از نمایندگی اینتکس مشاهده نمایید .