مبل بادی از کجا بخرم را می توان یکی از رایج ترین سوالاتی می باشد که بسیاری از مشتریان به دنبال پاسخ آن هستند . مبل های بادی لوازمی هستند که بسیاری از آن برای استراحت های روزمره خود از آن ها استفاده می نمایند . طراحی مبل های بادی به گونه ای می باشند که مناسب برای استفاده در منزل و یا محل کار نیز می باشد . ابعاد استاندارد مبل های بادی سبب این خواهند شد تا بتوانید از این محصولات در دفتر کار خود برای استراحت های روزمره و یا خواب های کوتاه مدت خود استفاده نمایید و استراحت لذت بخشی را تجربه نمایید . 

مبل های بادی دارای انواع مختلفی می باشند که انواع مدل های این محصولات را می توانید از فروشگاه معتبر اینتکس تهران نمایندگی محصولات بادی خریداری نمایید . این فروشگاه یکی از قدیمی ترین نمایندگی های محصولات بادی در ایران می باشد که به کمک پشتیبانی قوی و تنوع جنس بالا توانسته است به یکی از محبوب ترین فروشگاه های محصولات بادی اینتکس تهران در ایران تبدیل شود . مکان فروش مبل بادی در تهران در قسمت غرب تهران واقع در بلوار مرزداران میباشد. تلفن ۰۲۱۴۴۳۸۴۰۸۰

مبل های بادی را می توان به سه دسته یک نفره ، دو نفره و سه نفره تقسیم نمود که به این سبب دارای ابعاد متفاوتی بوده و می توانید نسبت به نیاز و فضای خود اقدام به انتخاب محصول مورد نظر خود نمایید . البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که همه این نمونه ها دارای ابعاد متفاوتی نیز می باشند که بسته به فضای خود می توانید یک مبل یک نفره در ابعاد مختلف در اختیار داشته باشید . مبل های بادی عموما دارای بدنه هایی از جنس پی وی سی می باشند که به این سبب می تواند یک مبل راحتی ایده آل و مقاوم در اختیار داشته باشید . رویه این مبل های بادی از پی وی سی مخملی تهیه می شوند تا بتوانند خاصیت ضد تعریق بودن را در اختیار شما قرار دهند و بتوانید ساعات طولانی بر روی این مبل های بادی به استراحت بپردازید و بدن شما دچار تعریق و یا خستگی نخواهد شد . 

بخش های کناری و بخش های کف این مبل های بادی اکثرا از جنس های پی وی سی دولایه تهیه می شوند تا بتوانند استحکام بالایی در برابر فشار و وزن های بالای را داشته باشند . مبل های بادی دارای مدل های گرد و پشتی دار می باشند که برخی از آنها نیز قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب را در خود دارند که به کمک این قابلیت می توانید از آن برای خواب و استراحت های طولانی مدت خود نیز استفاده نمایید .