مبل بادی راحتی از سری محصولات مبل های بادی می باشد که بهترین جایگزین برای مبل های چوبی و فلزی می باشد . 

مبل های بادی ساخته شده برای تماشای تلویزیون و استراحت های روزمره می باشند . مبل های بادی دارای طرح و رنگ بندی متنوع و زیبا تولید شده اند که مناسب با سلیقه همگان می باشد .

 برخی از این مبل ها دارای بدنه ای از جنس PVC سه لایه می باشند که از مقاومت بالایی برخوردار می باشند و کاملا ضد آب می باشند به همین جهت این محصولات مناسب برای سنین مختلف می باشد و قابل استفاده در فضا باز می باشند و همچنین مبل های تولید شده اند از جنس مخمل جیر می باشند که کاملا ضد تعریق می باشند به همین جهت شما می توانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده نمایید بدون اینکه عرق کند . مبل های بادی را شما می توانید به کمک یک پمپ باد برقی و یا دستی در کمترین زمان ممکن باد کرده و از آن استفاده نمایید .

 از مهمترین ویژگی مبل ها که می توان به آن اشاره کرد ابعاد و وزن مناسب آن می باشند که برای شما این امکان را فراهم می کند که آن را به راحتی با خود حمل کرده و در مکان های مختلف از آن استفاده نمایید . رویه های این محصول اغلب از جنس مخمل جیر می باشند که کاملا ضد تعریق می باشند و همچنین رویه این محصولات معمولا مواج می باشند که باعث طبی شدن آن می شوند و مناسب برای کسانی که بیماری عضلانی و استخوانی دارند می باشد . 

در برخی از مبل های بادی زیرپایه تعبیه شده که به راحتی آن افزوده است . زیرپای های این محصولات به صورت گرد می باشند که شما می توانید پاهایتان را بروی آن قرار داده و راحتی بیشتری را تجربه نمایید . این محصولات دارای طرح و رنگ بندی بسیار زیبا می باشد که برای شما این شرایط را فراهم می کند که از آن در مکان های مختلف مانند منزل و محل کار به عنوان دکوراسیون استفاده نمایید و زیبایی خاصی به آن محیط بدهید . مبل های راحتی معمولا توسط شرکت معتبر اینتکس با کیفیت بالا تولید شده اند که تواسته خواسته هایی که از یک مبل بادی دارید براورده کند . شرکت اینتکس برای راحتی کودکان نیز مبل هایی تولید کرده است که مورد توجه بسیاری از کودکان قرار گرفته است . 

مبل بادی راحتی را شما می توانید از نمایندگی اینتکس با قیمتی ارزان و مناسب خریداری نمایید . بدنه این محصولات بسیار مقاوم در برابرضرب و وزن بالا می باشند اما برای افزایش طول عمر آن ها می باسیت از پرش و جامپینگ بروی آن خودداری کرده و از باد کردن بیش از حد جلوگیری نمایید و همچنین از اشیا نوک تیز دور نگهداری کنید تا صدمه ای به آن وارد نشود . کف این محصولات از جنس پی وی سی سه لایه می باشد که در زمان استفاده از آن سر نخواهد خورد . 

مبل بادی راحتی از سری محصولات مبل های بادی می باشد که بهترین جایگزین برای مبل های چوبی و فلزی می باشد . مبل های بادی ساخته شده برای تماشای تلویزیون و استراحت های روزمره می باشند . مبل های بادی دارای طرح و رنگ بندی متنوع و زیبا تولید شده اند که مناسب با سلیقه همگان می باشد . برخی از این مبل ها دارای بدنه ای از جنس PVC سه لایه می باشند که از مقاومت بالایی برخوردار می باشند و کاملا ضد آب می باشند به همین جهت این محصولات مناسب برای سنین مختلف می باشد و قابل استفاده در فضا باز می باشند و همچنین مبل های تولید شده اند از جنس مخمل جیر می باشند که کاملا ضد تعریق می باشند به همین جهت شما می توانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده نمایید بدون اینکه عرق کند . مبل های بادی را شما می توانید به کمک یک پمپ باد برقی و یا دستی در کمترین زمان ممکن باد کرده و از آن استفاده نمایید . از مهمترین ویزگی مبل ها که می توان به آن اشاره کرد ابعاد و وزن مناسب آن می باشند که برای شما این امکان را فراهم می کند که آن را به راحتی با خود حمل کرده و در مکان های مختلف از آن استفاده نمایید . 

رویه های این محصول اغلب از جنس مخمل جیر می باشند که کاملا ضد تعریق می باشند و همچنین رویه این محصولات معمولا مواج می باشند که باعث طبی شدن آن می شوند و مناسب برای کسانی که بیماری عضلانی و استخوانی دارند می باشد . در برخی از مبل های بادی زیرپایه تعبیه شده که به راحتی آن افزوده است . زیرپای های این محصولات به صورت گرد می باشند که شما می توانید پاهایتان را بروی آن قرار داده و راحتی بیشتری را تجربه نمایید . این محصولات دارای طرح و رنگ بندی بسیار زیبا می باشد که برای شما این شرایط را فراهم می کند که از آن در مکان های مختلف مانند منزل و محل کار به عنوان دکوراسیون استفاده نمایید و زیبایی خاصی به آن محیط بدهید . مبل های راحتی معمولا توسط شرکت معتبر اینتکس با کیفیت بالا تولید شده اند که تواسته خواسته هایی که از یک مبل بادی دارید براورده کند . شرکت اینتکس برای راحتی کودکان نیز مبل هایی تولید کرده است که مورد توجه بسیاری از کودکان قرار گرفته است . مبل بادی راحتی را شما می توانید از نمایندگی اینتکس با قیمتی ارزان و مناسب خریداری نمایید . بدنه این محصولات بسیار مقاوم در برابرضرب و وزن بالا می باشند اما برای افزایش طول عمر آن ها می باسیت از پرش و جامپینگ بروی آن خودداری کرده و از باد کردن بیش از حد جلوگیری نمایید و همچنین از اشیا نوک تیز دور نگهداری کنید تا صدمه ای به آن وارد نشود . کف این محصولات از جنس پی وی سی سه لایه می باشد که در زمان استفاده از آن سر نخواهد خورد .