وب سایت : اینتکس تهران

معرفی مبل های شنی :


مبل شنی دو نفره اینتکس

یکی از نمونه های پرطرفدار مبل شنی ، مبل شنی دو نفره می باشد که توسط برند اینتکس نیز به تولید رسیده است . مبل های شنی دو نفره اغلب در محیط های کاری وهمچنین پذیرایی خانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و لذت استراحت پس از یک روز خسته کننده کاری را برای شما دو چندان می کند . ابعاد این مبل ها بزرگ می باشد و می تواند مورد استفاده دو نفر بزرگسال قرار بگیرد و از نظر قابلیت تحمل وزن نیز حرف های بسیاری برای گفتن دارد . قابلیت تحمل وزن مبل شنی دو نفره اینتکس به 280 الی 300 کیلو گرم می رسد و در واقع فراتر از استانداردهای جهانی نیز می باشد و این بالا بودن تحمل وزن به دلیل استفاده از یونولیت های مخصوص خرد شده است که فشار های بالا را به راحتی مهار می کنند . خرید مبل شنی دو نفره اینتکس از نظر قیمتی نیز می تواند بسیار مقرون به صرفه تر باشد و قیمت آن کمی بالاتر از مدل های یک نفره این محصول است . در این جا باید اشاره داشته باشیم که مدل های سه نفره و حتی چهار نفره مبل های شنی نیز در کمپانی های مطرح تولید می شوند که البته کمی کمیاب هستند و به سفارش های مخصوص می توانید آن ها را خریداری کنید .

مبل شنی لاکچری اینتکس

مبل های شنی لاکچری امروزه دارای طرفداران بسیاری در سطح ایران می باشند و برای خانه های مدرن تر به کار گرفته می شوند . جوانان در میان دوست داران این مدل از مبل شنی بیشتر به چشم می خورند و این محصولات می توانند بهترین کاربرد را برای اتاق های آن ها به منظور پذیرایی و یا استراحت داشته باشند . ظاهر این مبل ها به صورت اسپرت می باشد و با توجه به ابعادی متنوع کوچک ، متوسط و بزرگی که دارند حتی این قابلیت را برای شما فراهم می آورند که بتوانید به صورت خوابیده از آن ها استفاده کنید . قیمت این مبل ها به در رده های قیمتی مختلفی وجود دارد و یکی از نکات حائز اهمیت این می باشد که این نوع مبل شنی در داخل ایران توسط تولیدی مبل شنی اینتکس تهران عرضه می شود و این فروشگاه قابلیت سفارشی سازی مبل های شنی را برای شما به وجود آورده است . به این صورت که شما می توانید رنگبندی مبل شنی خود را مشخص کنید و همچنین از میان جنس های بدنه چرمی ، مخمل و یا پارچه ای یکی از برگزینید و ظرفیت یک نفره و دو نفره را انتخاب کنید و به این صورت مبل شنی دلخواه خود را داشته باشید . قیمت این محصولات سفارشی شده تقریبا به همانند قیمت مبل های شنی معمولی می باشد و در واقع این قابلیت سفارشی بودن به دلیل دسترسی شما با تولیدی اصلی است و برای این امر می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در بخش ابتدایی و انتهایی همین وب سایت با مشاورین ما تماس بگیرید .

مبل شنی اینتکس ارزان

در خصوص مبل های شنی ارزان با توجه به سابقه فعالیتی که در این زمینه داریم باید بگوییم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و می تواند ریشه در بسیاری از مسائل داشته باشد مگر اینکه به طور مستقیم با تولیدی این محصولات در ارتباط باشید و به این صورت بتوانید با حذف واسطه ها محصول را با قیمت های پایین تر از تولید کننده خریداری کنید . هر کدام از دلیل های دیگر شاید برای شما در طولانی مدت دردسر ساز باشد ، زیرا تولید کنندگان مجبور هستند برای ارزان تر شدن قیمت از متریال های بی کیفیت و درجه دو استفاده کننده تا قیمت نهایی را کاهش دهند و به همین خاطر طول عمر پایین و کیفیتی که از مبل های شنی اینتکس انتظار دارید را نمی بینید . توصیه می شود برای جلوگیری از خرید محصولات درجه دو سعی در این داشته باشید تا مبل شنی را از مراکز معتبر و نمایندگی های شناخته شده تهیه نمایید .

قیمت خرید مبل شنی اینتکس

همانطور که در بخش های گذشته عرض کردیم مبل های شنی دارای ظرفیت های یک تا سه نفره ، جنس بدنه مختلف و مدل های متنوعی می باشد که همه این مسائل در کنار یکدیگر باعث شده است تا نتوان قیمتی یکسان را برای همه مدل ها در نظر گرفت . در این مقاله به بررسی جامع مبل های شنی اینتکس می پردازیم و هدف یک مبل شنی خاص نیست که بتوانیم قیمت دقیق را برای آن اعلام نماییم به همین خاطر پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت دقیق مبل های شنی اینتکس به دسته بندی مبل شنی در همین وب سایت مراجعه کرده و قیمت دقیق را به همراه اطلاعات تکمیلی و تصاویر محصول مشاهده کنید . فروشگاه اینتکس تهران به عنوان نمایندگی اینتکس در ایران اقدام به عرضه مبل شنی اینتکس در جدیدترین مدل ها کرده است که این مدل ها با ارزان ترین قیمت به دست مشتریان می رسد . در پایان نیز برای برخورداری از هر گونه مشاوره پیش از خرید می توانید با مشاورین ما در دفتر نمایندگی تماس بگیرید .