مشخصات مبل بادی و انواع مبل بادی طبی و کودک و بزرگسال . برخی از انواع مبل های بادی عبارتست از مبل های بادی رنگی، مبل بادی ورزشی، مبل بادی جیر، مبل های بادی هندسی و شیشه ای و ... انواع مبل بادی برای بزرگسالان مهم ترین خصوصیت یک مبل بادی برخلاف مبل های سنتی کم حجم و قابل حمل بودن آن است. 

علاوه بر آن مبل بادی  پی وی سی قابل شستشو است و دارای بر چسب تعمیر می باشد (با قبلیت تعمیرات مثل سوراخ شدگی و پارگی).. اگر شما گودی کمر دارید و یا از پا درد و کمردرد رنج می برید، مبل بادی اینتکس بهترین پیشنهاد برایتان است.

 این مبل ها که محصول شرکت اینتکس هستند با طرح ها و رنگ های مختلف و تنوعی که دارند می توانند هر نوع سلیقه ای را راضی کنند. انواع مبل بادی بزرگسالان :1-مبل بادی پی وی سی این مبل بادی از پلاستیک فشرده شده تشکیل شده و وزنی در حدود 2 کیلوگرم دارد و با تمامی پمپهای بادی محصولات اینتکس باد میشود. ولی بدلیل حجم کم مبل های بادی پیشنهاد همان پمپ دستی برای این مبل ها داده شده است.

 2-مبل بادی جیر یا همان مخملی این مدل مبل بادی دارای بدنه اولیه پی وی سی است که روی این بدنه را از موادی مخصوص که بسیار نرم میباشد که در حقیقت نوعی جیر مصنوعی است پوشانده میشود. این مبل بادی دارای وزنی در حدود 3 الی 4 کیلوگرم است. مبل بادی جیر در دونوع یکنفره و دو نفره تولید میشود که هر دو مدل این مبل ها را میتوان با تمامی پمپهای باد intex باد کرد

.3- مبل های بادی پی وی سی-جیر این مدل مبل بادی از دو جنس ساخته شده است. در حقیقت همان مدل از مبل بادی پی وی سی است که در بعضی از نقاط آن لایه های جیر پرس شده است و دارای وزنی در حدود 3.5 کیلوگرم میباشد. این مبل بادی در دو مدل یکنفره و دو نفره تولید میشود وبا تمامی مدل پمپ های بادی محصولات اینتکس قابل باد شدن میباشد. 

4- مبل بادی برزنتی این مدل مبل بادی دارای جنسی ضخیم تر از سایر مدل های دیگر میباشد که تقریبا به برزنت نزدیک است. وزن بسته بندی این مبل بادی در حدود 3 کیلوگرم میباشد و با سایر پمپ های بادی قابل باد کردن میباشد آیامی دانید دلیل استقبال زیاد از این مبل های بادی چیست؟

 آیا ویژگی های یک مبل بادی را می شناسید؟  در واقع مهم ترین مزیتی که این مبل ها دارند این است که ببرخلاف مبل های سنتی و جدید بسیار مقرون به صرفه هستند و همچنین کم حجم و قابل حمل هستند، حمل و نقل آنها به راحتی و بدون هزینه های حمل و نقل انجام می گیرند. علاوه بر آن مبل های بادی پی وی سی اینتکس قابل شستشو هستند و دارای بر چسب تعمیر می باشند (با قابلیت تعمیرات مثل سوراخ شدگی و پارگی).

 مبل های بادی جدید، چند ورودی باد داشته که ازهمین دریچه ها هم نیز تخلیه می شوند. اگر شما گودی کمر دارید و یا از پا درد و کمردرد رنج می بری، مبل بادی اینتکس بهترین پیشنهاد برایتان است. 

این مبل ها که محصول شرکت اینتکس هستند با طرح ها و رنگ های مختلف و تنوعی که دارند می توانند هر نوع سلیقه ای و هر نوع چیدمان منزلی را راضی کنند. فراموش نکنید که این مبل ها دارای قابلیت تحمل زیادی هستند و حتی تا 150 کیلوگرم را می توانند تحمل کنند، بنابراین برای مهمانهای سنگین وزن شما هم مناسب می باشد.به راحتی می توانید در سفر و ویلا و خوابگاه دانشوجی از آن استفاده کنید.