وان حمام بادی 

وان بادی از کجا بخرم ؟ محل فروش وان های بادی حمام در تهران کجاست ؟

برای دیدن آدرس جهت خرید حضوری وان بادی به قسمت تماس با ما مراجعه کرده و به محل فروش وان بادی اینتکس مراجعه بفرمایید.

توضیحاتی در مورد وان های بادی اینتایم و اینتکس و بست وی :

استفاده از وان بادی یکی از روش هایی است که شما می توانید مشاهده کنید در سال های اخیر بسیار رایج شده است. این محصولات هم از نظر نوع ساختار و هم از نظر طراحی به گونه ای تولید شده اند که به هر شکل می توانند نیاز شما را از بابت در اختیار داشتن یک وان حمام با کیفیت برطرف سازند. حال با توجه به این پیش زمینه شایداین سوال برای شما پیش آمده باشد که یک محصول خوب و ایده آل باید دارای چه مزایایی باشد و آیا این مزایا باعث خواهد شد که شما بتوانید به بهترین شکل ممکن از آن محصول بهره مند شده و خرید ان را برای خود نهایی کنید؟ پاسخ به این سوال را در این بخش قصد داریم به بهترین شکل ممکن در اختیار شما قرار دهیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید....

وان حمام بادی از نظر ظاهر و ساختار

در ابتدای این مقاله قصد داریم تا شما را با مهم ترین نکته ای که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید آشنا کنیم. قطعا یکی از مواردی که باعث خواهد شد که به بهترین شکل ممکن خرید یک محصول را انجام دهید بحث ظاهر و همین طور نوع طراحی صورت گرفته در ساختار آن محصول می باشد. شما اگر در مغازه ها و فروشگاه های مختلف نمونه هایی از این وان های بادی را مشاهده کنید قطعا می توانید یک ساختار تقریبا یکسان را در اکثر این دسته از محصولات ببینید که همین امر نیز باعث شده تا خیلی نگران بحث ظاهری و ساختاری این محصولات نباشید.

در واقع از نظر نوع ظاهر و ساختار  نیز این محصولات به دو دسته عمده وان حمام بادی کودک و بزرگسال تبدیل می شوند. عمدتا فروش این محصولات در میان هر دو رده سنی نیز وجود دارد و نمی توان اختلاف زیادی را در این دو مشاهده کرد. در همین رابطه باید توجه داشته باشید که ظاهر یکی از مواردی است که در هر دو مدل مهم و اساسی خواهد بود. در مدل های وان حمام بادی کودک شما می توانید مشاهده کنید که اگر محصول برای سنین خردسال باشد این دسته از وان ها عمدتا دارای بالش در بخش میانی خود هستند. این نکته سبب شده تا خانواده ها بتوانند به راحتی از یک وان بادی حمام استفاده نموده و از ان حتی برای تعویض پوشک کودک خود نیز بهره ببرند.

از نظر نوع ساختار نیز شما می توانید در این وان های بادی کودک ساختار های عمدتا مستطیلی شکل را مشاهده نمایید که فضای داخلی آن به گونه ای است که کودک می تواند به راحتی نشسته و به استحمام بپردازد. در این میان نوع دیگری از این محصولات هم وجود دارد که شما می توانید مشاهده کنید که دارای بدنه ای نسبتا بزرگ با ساختاری با ارتفاع بلند هستند که این امر سبب می شود تا خانواده ها از این محصولات علاوه بر استفاده به عنوان یک وان بادی بتوانند به عنوان یک استخر هم استفاده کرده و فضای بازی و تفریح را هم برای کودکان به ارمغان آورند.

نوع دیگری از این وان های بادی موجود است که عمدتا از ان به عنوان وان بادی حمام بزرگسال نام برده می شود. این وان ها نیز همانند دیگر وان هایی که عنوان کردیم عملا دارای ساختار های مستطیلی شکل می باشند که این ساختار باعث شده تا فرد بتواند به راحتی در داخل این محصول قرار گرفته و از در اختیار داشتن یک وان بادی با دوام و با کیفیت لذت ببرد. در این میان حال شما می توانید مشاهده کنید که از نظر نوع ساختار این محصولات عمدتا به صورت سه لایه و یا دو لایه طراحی و تولید شده و این طراحی چند لایه باعث شده تا ارتفاع مناسبی را هم در این محصولات شاهد باشید.

حال فضای داخلی این محصولات نیز عمدتا ساده می باشد اما در یک سری از این محصولات خصوصا وان های بادی شرکت اینتایم شما می توانید مشاهده کنید که دارای تکیه گاه بادی و همین طور بالش بادی به صورت جداگانه نیز خواهند بود که این نکته نیز باعث شده تا فرد پس از خرید این وان های بادی بتواند یک فضای نرم ، راحت و در عین حال مناسب برای حمام و استراحت را در اختیار داشته باشد. از نظر رنگ بندی و طراحی نیز محصولات بزرگسالان بیشتر در دو رنگ آبی و صورتی تولید می شود که ممکن است شما مدل های دیگری در رنگ های مختلف را هم شاهد باشید که این مسئله نیز باعث خواهد شد که شما از نظر رنگ بندی نیز بتوانید رنگ مورد نظر خود را سفارش دهید. هم چنین ممکن است که بدنه هایی با طراحی های ساده در مدل های بزرگسال و طراحی های شیک و طرح دار را در محصولات سنینکودک مشاهده کنید که این نکته هم از دیگر خصوصیات این محصولات به شمار می رود.

وان حمام بادی از نظر جنس و کیفیت

قطعا مسئله جنس و کیفیت این محصولات نیز نکته ای بسیار مهم و حساتی به شمار خواهد رفت که شما می توانید به راحتی در هنگام خرید در خصوص این مسائل هم اطلاعات کسب نمایید. در واقع باید مشاهده کنید که از نظر کیفیت نیز این محصولات به قدری با دوام و با کیفیت هستند که فرد بتواند با خیال راحت به ان ها اطمینان نموده و خرید یک وان بادی را انجام دهد. حال اگر بخواهیم به صورت دقیق تر به جنس و کیفیت این محصولات بپردازیم باید در ابتدا بیان کنیم که این وان های بادی حمام دارای بدنه هایی از جنس وینیل و یا به عبارت دیگر PVC هستند. این نکته باعث شده تا فرد بتواند با در نظر گرفتن این مسئله و علم به این موضوع به بهترین شکل ممکن خرید این محصولات را انجام دهید.

حال در این بین یکی دیگر از نکاتی که باعث خواهد شدکه با خیالی آسوده تر اقدام به خرید این محصولات نمایید بحث چند لایه بودن بدنه اصلی این وان های بادی و همین طور ضخامت لایه های این محصولات است. در واقع باید توجه داشته باشید که این وان های بادی عمدتا دارای بدنه هایی ضخیم می باشند اما هر چه این بدنه از کیفیت و ضخامت بیشتری برخوردار باشد خیال شما از این نظر راحت خواهد بود. هم چنین ساختار طبی بخش های داخلی این محصولات که عمدتا دارای طراحی های شیار دار می باشند هم از دیگر موارد مهمی است که باید به آن توجه کرد.

وان حمام بادی از نظر مزایا و ویژگی ها

وان های بادی حمام عموما دارای یک سری ساختار های ساده می باشند همان طور که در بخش ابتدایی این مقاله به ان اشاره کردیم. حال در این میان یک سری مزایا و ویژگی هایی که این محصولات دارا هستند باعث خواهد شد تا مشتری بیش از پیش ترغیب به خرید این محصولات شده و بتواند با خیالی راحت تر دست به خرید این محصولات بزند. در همین رابطه باید توجه داشته باشید که یکی از ویژگی های خوبی که این وان های بادی در اختیار شما قرار می دهند بحث بهره مندی از کوسن و یا بالش بادی می باشد.

وجود این کوسن باعث خواهد شد که فرد در محصولات بزرگسال بتواند به راحتی درون این وان بادی دراز کشیده و حتی به استراحت نیز بپردازد. علاوه بر آن ها وجود این امر باعث خواهد شد که فرد در مدت زمانی که در درون این محصول قرار دارد بتواند از تمام امکانات این محصولات استفاده کند. دیگر خصوصیت خوبی که این محصولات ممکن است در اختیار شما قرار دهند بحث بهره مندی از زیپ می باشد. شما این مزیت را بیشتر در محصولات بزرگسال می توانید مشاهده کنید که باعث خواهد شد که فرد بتواند پس از قرار گیری درون یک وان بادی به بهترین شکل ممکن با بستن این بخش یک محصول سرپوشیده را در اختیار داشته باشد که قطعا ویژگی مهمی خواهد بود.

هم چنین باید مشاهده کنید که یک سری دیگر از این محصولات دارای دریچه های تخلیه آب نیز می باشند. وجود این دریچه باعث خواهد شد که در زمان هایی که قصد استفاده از این محصولات را ندارید بتوانید در سریع ترین زمان ممکن آب داخلی این وان ها را تخلیه کرده و اقدام به کنار گذاشتن محصول نمایید. این خصوصیات در کنار بهره مندی از پمپ باد رد کنار یک سری از این محصولات مهم ترین ویژگی ها و امکاناتی است که یک محصول می تواند در اختیار شما قرار دهد که سعی کردیم به صورت کامل به ان ها اشاره کنیم.

راه اندازی و استفاده از وان حمام بادی

قطعا شیوه راهاندازی این محصولات نیز مسئله ای مهم و در عین حال عمدتا ساده می باشد که شاید در هنگام خرید و انتخاب این محصولات برای فردی که قصد خرید دارد سوال باشد. حال در این باره نیز باید عنوان داشته باشیم که شما اگر خرید یک وان بادی کودک و یا بزرگسال را نیز انجام داده باشید می توانید در هر صورت به ساده ترین شکل ممکن با استفاده از یک عدد پمپ باد به راحتی اقدام به باد کردن محصول کنید. در این راستا شما می توانید مشاهده کنید که بر روی بدنه اصلی این وان های بادی عموما یک یا ممکن است چند دریچه باد دیده شود که باد کردن این محصولات از این طریق صورت خواهد گرفت.

حال شما تنها کافی است که پمپ باد را پس از خریداری کردن داخل این محفظه های باد قرار داده و تا حدی که محصول به صورت کامل باد شود اقدام به باد کردن محصول نمایید. این کار نیز قطعا ساده و آسان می باشد اما باید به این مسئله توجه داشته باشید که بیش از اندازه محصول را باد نکنید. هم چنین باید سعی کنید که کمتر از حد مجاز هم این محصولات را باد نکنید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید از خصوصیات این محصولات بهره مند شوید.

مراقبت و نگهداری از وان حمام بادی

پس از راه اندازی کامل این محصولات شما باید توجه داشته باشید که به چه صورت می توان از این محصولات مراقبت و نگهداری کرد. همان طور که عنوان کردیم بدنه اصلی این محصولات دارای کیفیت های عمدتا قابل قبولی می باشد اما باز باید به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید و بتوانید با در نظر گرفتن این مسائل از محصول مورد نظر خود مراقبت و نگهداری کنید. حال اگر بخواهیم به صورت کلی در این خصوص با شما صحبت کنیم باید عنوان کنیم که باید پس از راه اندازی کامل این محصولات از ضربه زدن به بخش های مختلف این محصولات جلوگیری کنید. هم چنین باید سعی کنید که هر گونه وسیله ای که امکان آسیب زدن به بدنه و سوراخ شدن بخش های مختلف این وان ها را دارد را از کنار این محصولات دور کنید.

این کار باعث خواهد شد که به هیچ عنوان محصول مورد نظر شما آسیب نبیند. هم چنین باید از پریدن بر روی بدنه این محصولات و همین طور وارد کردن فشار زیاد به این محصولات خودداری کنید. همین روش های ساده باعث خواهد شد که محصول شما همواره صحیح و سالم باقی مانده و بتوانید سالیان سال از یک وان حمام بادی استفاده کرده و لذت ببرید.

خرید وان حمام بادی از نمایندگی معتبر

با توجه به صحبت های عنوان شده در این مطلب قطعا شما نیز به خصوصیات خوب این محصولات پی برده اید. حال باید عنوان کنیم که اگر با در نظر گرفتن این مسائل قصد خرید و انتخاب یک وان حمام بادی را دارید می توانید به ساده ترین شکل ممکن سفارش خود را از طریق فروشگاه معتبر اینتکس در ایران که تنها نمایندگی فروش محصولات بادی در ایران می باشد با اطمینان خاطر انجام داده و از این محصولات لذت ببرید. هم چنین پس از خرید و سفارش این محصولات می توانید از خدمات پس از فروش این دسته از وان های بادی نیز استفاده کرده و در صورتی که دیگر محصولات و تجهیزات مرتبط را هم نیاز داشته باشید می توانید مجدد اقدام به خرید این محصولات نمایید. پس از خرید نیز این محصول در سریع ترین زمان ممکن در سراسر ایران و با کمترین قیمت نسبت به دیگر فروشگاه های به دست شما خواهد رسید که قطعا باعث جلب رضایت شما نیز خواهد شد.