عنوان مقاله : چگونه مبل شنی را شارژ کنیم

چگونه مبل شنی را شارژ کنیم ؟ این سوال یکی از سوالات پرتکراری است که در هنگام خرید و یا در بسیاری از تماس های تلفنی از مشاورین ما پرسیده می شود ، به همین خاطر بر این باور شدیم تا مقاله ای را در این خصوص برای شما آماده کنیم و تمامی نکاتی که در این مورد وجود دارد را به شما بگوییم و به گونه ای رفع ابهام صورت بگیرد . ابتدا باید بگوییم که امکان شارژ یا عدم شارز مجدد مبل شنی بستگی به مدلی دارد که خریداری می کنید . برای این امکان در هنگام خرید مبل شنی باید به این نکته توجه داشته باشید که قابلیت دسترسی به مواد داخلی وجود داشته باشد . در همین ابتدا مقاله باید بگوییم که چگونگی شارژ بین بگ و چگونگی شارژ هپی چیر نیز همانند مبل های شنی می باشد و اگر صاحب این کالا ها نیز هستید باید به شیوه همین مقاله پیش بروید .

در خصوص امکان شارژ مبل شنی باید بگوییم که ابتدای خرید این محصولات بادی از امکان این امر اطمینان حاصل کنید ؛ مبل های شنی که قابلیت شارژ دارند عمدتا در بخش زیرین خود دارای زیپ های بزرگی می باشند که در واقع توسط این زیپ ها قابلیت دسترسی به مواد داخلی محصول امکان پذیر می شود . این شیاره ها توسط زیپ های محکم مقاوم شده اند تا در صورت اعمال فشار های زیاد که توسط افراد سنگین وزن وارد می شود ، مواد داخلی در امان باشد و از شیارهای زیرین بیرون نزند . پس اولین مرحله این است که زیپ و یا قسمت های مختلف مبل شنی ، بین بگ و یا هپی چیر خود را چک کنید تا از تعبیه شدن شیار زیپ دار اطمینان حاصل نمایید ، در صورتی که شیار را پیدا کردید حال می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید .

مبل های شنی به دلایلی بسیاری پس از مدت زمان چند ساله استفاده می توانند کمی کاهش حجم را داشته باشند و این موضوع به این دلیل اتفاق می افتد که فشار و یا ضربه های مداوم و همچنین عدم استفاده درست موجب تحلیل رفتن مواد داخلی می شود . پس از تحلیل رفتن مواد داخلی اصلا جای نگرانی نیست زیرا می توانید در مدت زمان چند دقیقه تمامی مواد داخلی را تعویض کرده و مبل شنی خود را به همانند روز اول در بیاورید . یکی از مزیت هایی که مبل های شنی دارند همین امر است و باعث می شود تا هر چند وقت بتوانید با هزینه ای کم و تهیه مواد یونولیتی داخلی ، مبل شنی را به همانند روز اول در بیارید و از استفاده آن لذت ببرید .

اما باید قبل از تعویض مواد داخلی کمی با ساختار تشکیل دهنده مبل های شنی آشنا شوید ، جایی که با سه لایه ساختاری رو به رو هستید . لایه رویه که معمولا از پارچه های چرمی و یا جیر ساخته می شوند ، آستر پارچه ای داخلی که مواد یونولیتی را درون خود جای می دهند و در هسته مرکزی مبل های شنی که فوم های مخصوص قرار داده شده اند . پس از باز کردن زیپ مبل شنی با آستر پارچه ای رو به رو می شوید که مواد یونولیتی را درون خود جای داده است . حال کافیست تا پارچه رو شکافته و مواد جدید را جایگزین کنید . لازم به ذکر است که مواد یونولیتی خرد شده درون مبل های شنی به قیمت ارزان توسط فروشگاه اینتکس تهران عرضه می شود . البته بسیاری از افراد از مواد خرد شده دیگر همانند تکه پارچه استفاده می کنند اما باید بدانید که این کار ، کار درستی نیست زیرا مبل های شنی به دلیل انعطاف پذیری و راحتی بالایی که دارند مورد استفاده مصرف کنندگان قرار گرفته اند و حجم بالای پارچه درون این محصولات می تواند موجب سفت شدن مبل و در نهایت رساندن آسیب به اندام های مختلف بدن در صورت استفاده طولانی مدت شود .

پس بهتر است تا از مواد یونولیتی مخصوصی که توسط تولیدی مبل شنی اینتکس تهران عرضه می شود استفاده کنید تا بهترین بازخورد را مشاهده کنید . این مواد یونولیتی به صورت دانه های ریز هستند که با تراکم استاندارد درون مبل شنی قرار می گیرند و انعطاف پذیری بالایی را به وجود می آورند تا در هنگام استفاده بهترین شرایط را برای استراحت به وجود آورند . در خصوص اندازه موادی که درون مبل شنی قرار می دهید باید بگوییم که اندازه به صورت دلخواه است و این مواد در بسته بندی های استاندارد برای قرار گرفتن درون یک مبل شنی یک نفره عرضه می شود . اگر دارای بین بگ ها و هپی چیر های بزرگ هستید می توانید بسته به اندازه محصولی که در اختیار دارید دو یا سه بسته از مواد یونولیتی را خریداری نمایید .

پس از قرار دادن مواد یونولیتی تهیه شده درون آستر پارچه ای داخلی بهتر است تا دهانه آستر را به خوبی و با دو دور دوخت مقاوم ، مستحکم کنید تا در صورت وارد شدن فشار به بدنه مبل شنی باز نشود . توجه داشته باشید که مواد یونولیتی را به صورت تراز شده در تمامی قسمت ها پراکنده کنید تا محیطی یکدست را در اختیار داشته باشید و مبل شنی شما به صورت فرو رفته و یا غیرهمسان در نیاید . در خصوص مواد یونولیتی باید بگوییم که هیچ فرقی در مواد داخلی مبل های شنی کودک و بزرگسال ، هپی چیرها و بین بگ ها وجود ندارد . اگر امکان تعویض مواد داخلی را ندارید ، می توانید از خدمات نمایندگی اینتکس تهران استفاده کنید و این کار را به صورت تخصصی ما برای شما انجام دهیم ، برای این کار کافیست تا با شماره تلفن های پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید و از راهنمایی لازم برخوردار شوید .