تخت خواب بادی چند کاره به عنوان یکی از اصلی ترین دسته بندی ها در میان محصولات اینتکس که همواره از سطح کیفیت و اهمیت بالایی برخوردار بوده و توسط شرکت های مختلفی تولید شده است. برخی از شرکت های تولید کننده محصولات بادی به صورت تخصصی تنها اقدام به تولید تخت خواب های  بادی چندکاره کرده اند که این اهمیت بالای این محصولات را نشان میدهد. این تخت خواب های بادی  با کیفیت و با طراحی های متفاوتی  تولید میشوند که می تواند نظر شما را به خود جلب کند.از ویژگی های مهم این تخت خواب های بادی چندکاره باید اشضاره کرد این محصولات دارای ابعاد بسته بندی کوچک، پمپ برقی سرخود، ارتفاع بلند و رویه نرم و راحت و... می باشد و میتوانند به سادگی مورد استفاده قرار گیرند.

تخت خواب بادی چندکاره از محصولاتی است که به ظاهر آن دقت زیادی میشود و ساده ترین و شکیل ترین تخت خواب های بادی چندکاره در شرکت تهران اینتکس موجود میباشد. بخش اصلی رویه تخت خواب های بادی چند کاره از لایه های مواج ساخته شده اند که علاوه بر زیبایی باعث راحتی شخص نیز می شود و همچنین ساختار مواج در بسیاری از تخت خواب های بادی چندکاره تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است و مشتریان رضایت کاملی از آن دارند.در انواع دیپر تخت خواب های بادی چندکاره بخش بالایی رویه نیز یک برآمدگی داشته که می تواند جایگزین بالشت شود و نیاز شما را از حمل یک وسیله جداگانه برطرف کندو  قسمت کناری تا حد ممکن ساده  طراحی شده است. در بیتشر تخت خواب های بادی چندکاره در بخش بالایی یک پمپ برقی دو کاره تعبیه شده است که در مدت زمان بسیار کوتاهی تخت خواببادی چندکاره را باد کرده و باد آن را نیز خالی می کند.

این تخت خواب های بادی چندکاره دارای ابهاد مختلفی بوده و برای تمام سنین تولید شده و به همین دلیلی دارای طرح های مختلفی میباشند.برای راه اندازی تخت خواب بادی چندکارهبه ابزار خاصی نیاز ندارید.تنها کافی ست یک فضای کاملا مسطح را انتخاب کنید که هیچ گونه شئ تیزی نداشته باشد.دوشاخه کناری پمپ باد را از محفظه کناری پمپ خارج کرده و به پریز برق متصل کنید. در ادامه با روشن کردن پمپ باد تخت  خواب بادی چندکاره به صورت خودکار شروع به باد شدن می کند. پس از اینکه احساس کردید صدای پمپ باد تغییر کرده پمپ باد آن را خاموش کرده تا تخت آماده استفاده شما شود.