عنوان مقاله : تشک بادی مناسب سفر

بسیاری از افراد که قصد برپایی کمپینگ و یا رفتن به سفر را دارند یکی از اولین اولویت هایی که برای خود تعیین می کنند خواب هر چند کوتاه اما راحت می باشد . خواب در سفر می تواند باعث شود تا با رفع کامل خستگی به خوبی بتوانید از ادامه سفر لذت ببرید و لحظات فراموش نشدنی را برای خود خلق کنید . در این راه تشک بادی به خوبی می تواند کمک کننده باشد و با توجه به مزیت های بسیاری که به نسبت تشک های سنتی دارد باری را از روی دوش شما بردارد . خرید تشک بادی به نسبت قیمتی که تشک های سنتی دارند می توان بسیار مقرون به صرفه تر باشد و در ادامه ثابت خواهد شد که شرایط استفاده از تشک های سنتی در هیچ کمپینگی وجود نخواهد داشت .

تشک بادی کمپینگ اولین مزیتی را که برای شما به همراه خواهد آورد وزن بسیار سبکی می باشد که باید آن را با خود جا به جا کنید . وزن این محصولات اصلا با تشک های سنتی قابل مقایسه نیستند و بسیاری از تشک های بادی کمپینگ وزنی در حدود نیم کیلو گرم و شاید کمتر خواهند داشت که البته این وزن در مدل های مختلف به دلیل همراه داشتن پمپ باد تا یک کیلو گرم نیز خواهد رسید . اگر تجربه سفر و کمپینگ هایی را داشته باشید که نیاز به پیاده روی داشته باشد قطعا درک می کنید که حمل حتی صد گرم اضافه تر می تواند ساعت های در زودتر خسته شدن شما تاثیرگذار باشد . پس توصیه می کنیم تا در هنگام خرید تشک بادی کمپینگ حتما به وزن محصولی که می خواهید خریداری کنید توجه داشته باشید تا فشار کمتری را در حین سفر متحمل شوید .

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در هنگام سفر باید به آن توجه داشته باشید ، حجم لوازمی می باشد که به همراه خود خواهید داشت . هر چه لوازم همراه شما کمتر باشد در هنگام پیاده روی ها تا رسیدن به مقصد حس بهتری دارید و احساس کلافگی به شما دست نخواهد داد . تشک های بادی با بهره مندی از متریال درجه یک و انعطاف پذیری که در ساخت خود به کار می گیرند در هنگام خالی شدن از باد و جمع آوری ، حجم بسیاری کمی را اشغال می کنند . با نگاهی کوتاه به حجم تشک های سنتی می توان به صورت قاطعانه گفت که به همراه داشتن آنها در مسافرت هایی که نیاز به پیاده روی داشته باشد غیرممکن است و بهترین انتخاب برای شما استفاده از تشک های بادی استاندارد برای سفر و کمپینگ می باشد .

همانطور که در تشک های سنتی با ظرفیت های مختلف یک و دو نفره می توانید از این محصولات استفاده کنید ، تشک های بادی نیز دارای مدل های یک نفره و دو نفره می باشند که بسته به نیازی که به آن ها خواهید داشت می توانید از این محصولات بهره مند شوید . از نظر طولی و عرضی این محصولات به صورت استاندارد ساخته می شوند و می توانند مورد استفاده یک یا دو نفره بزرگسال قرار بگیرند و با بررسی های صورت گرفته با کمبود فضا رو به رو نخواهید شد . یکی دیگر از مزیت های تشک های بادی ارتفاع کم آن ها می باشد که باعث می شود تا بتوانید از آن ها درون چادرهای مسافرت و یا کمپینگ با ارتفاع سقف کوتاه استفاده کنید و خوابی راحت را در شرایط سفر تجربه کنید .

محصولات بادی نه تنها در دسته بندی تشک بادی بلکه در تمامی دسته بندی ها به خوبی توانسته است جای خود را در میان مردم باز کند و به پایه های ثابت زندگی در برخی شرایط بدل شود . تشک های بادی در این زمینه پیشرو بوده اند و علاوه بر محبوبیت در میان مردم ، در میان تولید کنندگان نیز به محصولاتی استراتژیک تبدیل شده اند که تولید آن ها در تنوع بالا باعث می شود تا بتوانند بازار بیشتری را برای فروش محصولات خود در اختیار داشته باشند . در این میان نام برندهایی همچون اینتکس ، بست وی و کلمن در زمینه تولید و عرضه تشک های بادی کمپینگ به خوبی می درخشد و می توانید مدل های این برندها را بیشتر مورد بررسی قرار دهید . تشک بادی اینتکس در ایران نیز توسط نمایندگی اینتکس تهران عرضه می شود با تنوع بالا به همراه قیمت های مقرون به صرفه ای که دارد توانسته است بیشترین فروش را به خود اختصاص دهد .

اما یکی از سوالاتی که در خصوص تشک های بادی کمپینگ پرسیده می شود در خصوص نحوه راه اندازی این محصولات است . تشک های بادی دارای دریچه های باد در بخش های مختلف بدنه می باشند که باد کردن این محصولات را امکان پذیر می کند . این دریچه ها عمدتا به صورت دو کاره هستند و علاوه بر راه اندازی سریع ، قابلیت تخلیه باد به صورت سریع را امکان پذیر می کنند . مدت زمان راه اندازی و همچنین جمع آوری تشک های بادی در بزرگ ترین ابعادی که دارند بیشتر از مدت زمان چهار الی پنج دقیقه طول نمی کشد و در این راه کار سختی را پیش رو ندارید . برای این امر می توانید از انواع پمپ باد دستی و یا برقی استفاده کنید . البته باید گفت که برخی از مدل های تشک بادی دارای پمپ باد های پدالی و یا برقی سرخود هستند که در صورت خرید این محصولات دیگر نیاز به استفاده از پمپ باد به صورت جداگانه ندارید و می توانید از پمپ باد خود تشک بادی استفاده نمایید .

قیمت تشک بادی مناسب سفر بسته به مدل های بسیار متنوعی که دارند با هم اختلاف هایی گاها زیاد را دارد . زیرا متریال استفاده شده در ساخت این محصولات بسیار مهم است و در برخی از مدل ها این متریال برای استحکام هر چه بیشتر به صورت دو لایه استفاده می شود که قطعا متریال بیشتری را صرف خواهد کرد و قیمت های گران تری خواهد داشت . بسیاری از عوامل دیگر از جمله ظرفیت تشک بادی ، لوازم جانبی همراه و همچنین وجود یا عدم وجود پمپ باد از جمله مواردی است که در قیمت تاثیرگذار خواهد بود . قیمت تقریبی تشک بادی کمپینگ در حال حاضر که در حال نوشتن این مقاله هستیم بالغ بر 400.000 تومان تا 1.700.000 تومان خواهد بود که این قیمت می توانید با تغییرات نرخ ارز به دلیل وارداتی بودن محصولات تغییر کند .

ما در نمایندگی اینتکس تهران به عنوان اولین فروشگاه عرضه کننده محصولات اینتکس در ایران با فراهم آوردن تنوع بالای تشک بادی مناسب سفر در ظرفیت های مختلف با ارزان ترین قیمت پیشنهاد های جذابی را برای شما خواهیم داشت . اگر قصد خرید تشک بادی کمپینگ را در از برترین برندهای جهانی دارید همین حالا می توانید به دسته بندی مربوطه از طریق منوی سایت مراجعه کرده و علاوه بر مشاهده مدل های گسترده و توضیحات انحصاری ، اقدام به ثبت سفارش این محصولات نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن تشک بادی مورد علاقه خود را درب منزل و یا به صورت حضوری تحویل بگیرید .