تخت خواب بادی با ارتفاع بلند

استفاده از یک تخت خواب بسیار خوب می تواند برای کیفیت خواب شما موثر باشد تا شما بتوانید برای مدت طولانی استراحت کنید ، بدون اینکه در طول شب بیدار شده و زیاد حرکت کنید ، لذا یکی از دلایل بی خوابی ها ، استفاده از تخت ها و تشک های نامناسب می باشد که موجب ناراحتی شده و باعث می شود که در طول شب حتی گاهی در زمان خواب کلافه شوید . بنابراین انتخاب یک تخت خواب مناسب می تواند در کیفیت خواب شما تاثیر گذار باشد . این تحقیقات توسط محققان و پزشکان صورت گرفته است و با بررسی هایی که انجام شده است ، متوجه شده اند که استفاده از یک بستر مناسب برای خوابیدن می تواند بسیار تاثیر مستقیمی بر کیفیت خواب داشته باشد . بنابراین اگر به سلامت جسم و روان خود اهمیت زیادی قائل هستید ، بهتر است که تخت خواب های خوبی را انتخاب و خریداری کنید که در این میان تخت خواب بادی با ارتفاع بلند یکی از این موارد است که می توانید با استفاده از آن خواب آرام و بسیار خوبی را داشته باشید . 

تخت خواب های بادی به خودی خود بسیار نرم و راحت هستند و به همین دلیل به فروش بسیار خوبی دست یافته اند . یکی از دلایلی که می تواند باعث بهتر استراحت کردن شما شود ، این است که تخت شما نرم و راحت باشد تا به خوبی بتواند فرم خوبی را به خود بگیرد . در این میان تخت خواب های بادی به دلیل اینکه بدنه آن ها بادی است و لایه هایی که برای ساخت بدنه آن ها استفاده می شود ، انعطاف پذیری بسیار خوبی دارد و همین موضوع باعث می شود تا تخت خواب های بادی بسیار نرم و راحت باشند . حال در این میان تخت خواب های بادی که ارتفاع بالایی دارند ، بسیار نرم و طبی هستند و همچنین کیفیت ساخت آن ها بسیار بالاست که می تواند تمامی انتظارات شما را برای خوابیدن فراهم کند . در میان تخت خواب های بادی ، شما می توانید تنوع زیادی از تخت خواب های بادی را از نظر ابعاد و ارتفاع داشته باشید ، به همین دلیل به سادگی می توانید تخت های بادی خود را در صورت نیاز در مدل های بلند و با ارتفاع بالا انتخاب و خریداری کنید . 

تشک های بادی را می توان تقریبا هم خانواده با تخت خواب های بادی دانست ، ولی تشک های بادی ارتفاع کمتری را دارند و به همین دلیل نیز شما می توانید برای داشتن یک بستر بادی و بسیار نرم به سراغ تخت خواب بادی بروید که ارتفاع آن ها بیشتر بوده و از این نظر می تواند گزینه بسیار خوبی برای استفاده کردن باشد . ارتفاعی که برای تخت خواب های بادی در نظر گرفته می شود کاملا استاندارد است و شما باید با در نظر داشتن این مورد ، نسبت به خرید تخت خواب بادی با ارتفاع بلند خود اقدام کنید . تهخت خواب های بادی از نظر بلندی و ارتفاع تقریبا از ارتفاع 30 سانتی متری تا 60 سانتی متری برخودار می باشند که اگر به بررسی بیشتر تخت خواب های بادی ساخته شده توسط برند های بزرگ و پر فروش بپردازید متوجه خواهید شد که تخت خواب های بادی استاندارد دارای ارتفاع 56 سانتی متری می باشند . این ارتفاع بلندی برای تخت خواب خواهد بود و می تواند برای استفاده و استراحت کردن نیز مناسب باشد . 

شرکت های تولید کننده تخت خواب بادی با ارتفاع بلند ، برای اینکه تخت بادی بتواند استحکام خود را به خوبی حفظ نماید ، از طراحی چند لایه برای ساخت استفاده کرده است . این یعنی تخت خواب بادی به صورت توخالی نبوده است ، بلکه برای تولید آن ها از چندین لایه در قسمت های میانی تخت خواب بادی استفاده شده است که باعث شده تا این محصولات به خوبی بتوانند وزن افراد را تحمل کنند و در صورت وارد شدن ضربه ناگهانی و یا پریدن کودکان بر روی تخت خواب بادی صدمه ای به آن وارد نشود . همانطور که می دانید در صورت ساخت تخت خواب بادی در ارتفاع بلند ، دیواره های کناری تخت خواب نیز بیشتر از سایر مدل ها خواهد شد و اگر لایه های میانی در ساخت تخت خواب بادی با ارتفاع بلند نباشد ، در صورت فشرده شدن تخت خواب بادی ، شاهد بیرون زدگی تخت خواب از کناره ها خواهید بود که همان ظاهر تخم مرغی به خود می گیرد . 


ولی شرکت های تولید کننده بزرگ برای افزایش کیفیت ساخت تخت خواب های بادی از لایه هایی به صورت مشبک و در برخی از مواقع به صورت موازی و یا استوانه ای استفاده کرده است که علاوه بر لایه های افقی ، از لایه های عمودی نیز در بخش های داخلی تخت خواب بادی استفاده کرده است که باعث می شود تا هوای موجود در داخل تخت خواب بادی به صورت مساوی به تمامی اطراف تخت خواب بادی پخش شود ، به همین دلیل است که شما می توانید به راحتی در کناره های تخت خواب بادی بنشینید ، بدون اینکه شاهد فرو رفتن بسیار زیاد این بخش ها شوید . توجه داشته باشید که تخت خواب های بادی فاقد پایه بوده و در ساخت آن ها از هیچگونه پایه ای استفاده نشده است ، این در حالی است که برای ساخت تخت خواب های دیگر از پایه های فلزی و چوبی استفاده شده است . ولی تخت خواب های بادی با ارتفاع بلند تنها دارای بدنه بادی می باشند . 

همین ویژگی بادی بودن یکی از دلایل محبوبیت و فروش تخت خواب بادی با ارتفاع بلند شده است و بسیاری از افراد که دوست دارند تخت هایی نرم و راحت داشته باشند به سراغ این مدل ها می روند . تخت خواب های بادی از جمله تخت خواب بادی با ارتفاع بلند از لایه های pvc ساخته می شود . این لایه ها که با نام دیگری همچون وینیل نیز شناخته می شود ، یکی از بهترین مواد ها برای ساخت تخت خواب بادی می باشد ، زیرا لایه های پی وی سی خاصیت لاستیکی دارد که به خوبی می تواند انعطاف پذیر باشد و در برابر ضربه ها و فشار ها مقاومت خوبی را از خود نشان دهد ، این در حالی است که اگر تخت بادی کیفیت لازم را نداشته باشد ، ممکن است در صورت وارد شدن فشار دچار آسیب دیدگی شود . با توجه به این موضوع است که تخت خواب های بادی یک نفره با ارتفاع بلند می توانند تا 150 کیلوگرم وزن را تحمل کنند و حتی مدل های دو نفره نیز می تواند تا 270 الی 300 کیلوگرم وزن را تحمل کند . 

تخت خواب بادی با ارتفاع بلند ، تخت هایی خواهند بود که ظاهر زیبایی را دارند ، زیرا داشتن ارتفاع زیاد در تخت خواب ها به خصوص تخت خواب بادی باعث می شود تا زیبایی بسیار خوبی را داشته باشد و استفاده از آن باعث شیک تر شدن فضای داخلی اتاق خواب شود . به خصوص اگر شما از تخت خواب بادی دو نفره با ارتفاع بلند استفاده کنید ، می توانید رویه آن ها را با استفاده از رو تختی بسیار زیبا تر و شیک تر کنید . برخی از تخت خواب های بادی دو نفره با رویه جیر و با رنگ زیبا ساخته شده اند که اصلا شبیه به تخت خواب های بادی نیستند . این محصولات به دلیل بزرگ بودن و داشتن محفظه های باد شونده بزرگ ، دارای پمپ باد برقی برای راه اندازی هستند که روند باد شدن این محصولات را بسیار سریع تر و راحت تر خواهد کرد . در فروشگاه اینتکس می توانید مدل های مختلفی از تخت خواب های بادی را مشاهده کنید .