عنوان مقاله : استخر ایزی ست با پمپ تصفیه

استخر پیش ساخته ایزی ست ، یکی از ارزان قیمت ترین و البته پرفروش ترین نمونه های استخر پیش ساخته برای استفاده در محیط های خانگی ، باغ و ویلا که جهت استفاده های تفریحی و صنعتی کاربردهای بسیاری دارد . استخر ایزی ست دارای ابعاد بسیار گسترده ای می باشد که باعث می شود تا دست شما برای انتخاب استخری دوست داشتنی در محیطی که در اختیار دارید باز باشد و به راحتی بتوانید استخری متناسب با نیازهای تان خریداری کنید . استخر های ایزی ست به دلیل دارا بودن ابعاد مختلف و همچنین حجم آب زیادی که درون مدل های بزرگ آن ها جای می گیرد دارای دریچه هایی در بدنه به عنوان ورودی و خروجی می باشند که قابلیت اتصال به پمپ تصفیه را دارند . پمپ های تصفیه آب نقش بسزایی در شفاف و پاکیزه نگه داشتن آب داخلی استخر خواهند داشت و این موضوع باعث می شود تا اگر انتخاب شما در خرید استخر ایزی ست ، مدلی با ابعاد متوسط و بزرگ باشد نیاز به تهیه پمپ تصفیه نیز داشته باشید .

انواع استخر ایزی ست

همانطور که در بخش های ابتدایی مقاله عنوان کردیم ، استخرهای ایزی ست دارای تنوع بسیار بالایی چه از نظر ابعاد و چه از نظر ساختاری هستند که به این شیوه به خوبی توانسته اند نیازهای افراد را برطرف کنند . یک استخر ایزی ست بسته به ساختار بدنه ای که دارد می توان در ساختارهای گرد و بیضی تولید شود که در ایران نمونه های استخر ایزی ست گرد بسیار پرفروش و پرطرفدار می باشد . اما برخلاف نمونه ساختاری استخر ایزی ست که در دو یا نهایتا سه مدل عرضه می شود از نظر ابعادی باید بگوییم که در چندین مدل از ابعادی به قطر یک متر و نیم تا پنج متری را می توانید تهیه کنید که بسیار بزرگ می باشد و مناسب برای آب تنی چندین نفره است و در واقع استخری شخصی در محیط خانگی شما به وجود خواهد آورد . استخرهای ایزی ست همانطور که صد در صد تا به حال در تصاویر آن ها مشاهده کرده اید ، دارای لبه های بادی در قسمت بالایی خود می باشند که توسط انواع پمپ بادهای دستی و یا برقی راه اندازی می شوند و پس از باد شدن با پر کردن آب در فضای داخلی ، دیواره های غیربادی نیز به سمت بالا کشیده شده و آماده استفاده می شوند .

استخر ایزی ست اینتکس با پمپ تصفیه

یکی از رایج ترین سوالاتی که در هنگام خرید استخر پیش ساخته ایزی ست پرسیده می شود در خصوص بهترین برند سازنده این محصولات است . بسیاری از افراد در هنگام خرید نهایت سعی خود را به کار می گیرند تا برندی با اصالت را خریداری نمایند تا در این راه کیفیت ساخت فوق العاده محصول آن ها بتواند بهترین کارایی را به ارمغان بیاورد . باید بگوییم که با بررسی های صورت گرفته استخر ایزی ست اینتکس از برترین برندهایی می باشد که می توانید مدل های بی شمار آن را مورد بررسی قرار داده و اقدام به انتخابی مدلی کنید که پاسخگوی نیازهایتان است . برند اینتکس نه تنها در حوزه استخر پیش ساخته بلکه در حوزه محصولات بادی نیز حضور بسیار فعالی دارد وبا توجه به سابقه بلند بالایی که در این زمینه دارد به خوبی با بررسی نیازهای مصرف کنندگان توانسته است محصولاتی را تولید کند که پاسخگوی نیاز خریداران باشد و علاوه بر این امر دارای کیفیت ساخت فوق العاده و قیمت ارزان نیز باشد .

انواع پمپ تصفیه استخر ایزی ست

پمپ های تصفیه نه تنها در حوزه استخرهای ایزی ست بلکه در حوزه تمامی مدل های استخر پیش ساخته دارای دو مدل مطرح و کاربردی می باشند که بسته به ابعاد و حجم آبی که درون استخر جای می گیرد و همچنین نیازهایی که دارید بهتر است تا یکی از این پمپ ها را انتخاب نمایید . پمپ تصفیه فیلتری که در ابعاد کوچک تا بزرگ وجود دارد و در بخش داخلی خود دارای فیلترهای تصفیه می باشد که قابل تعویض است و به این صورت در مدت زمان چند ساعته بسته به ابعاد و قدرت پردازش آبی که دارد می تواند به صورت استاندارد اقدام به تصفیه و پاکیزه نگه داشتن آب نماید . این نوع پمپ تصفیه با توجه به ابعاد استخرهای ایزی ست در تمامی مدل ها کاربرد دارد و به خوبی می تواند حجم آب درونی بزرگ ترین استخر ایزی ست را نیز شفاف و پاکیزه نگه دارد . پمپ تصفیه شنی نیز مدل دوم پمپ های تصفیه آب استخر پیش ساخته می باشد و همانطور که از اسمش مشخص است در بخش داخلی خود عمل تصفیه را توسط شن های موجود در بدنه انجام می دهد و به صورت طبیعی آبی بسیار شفاف و تصفیه شده را برای استخر فراهم می کند . این نوع پمپ تصفیه دارای قدرتمند تر از پمپ تصفیه فیلتری می باشد و برای استخرهای پیش ساخته بزرگ با حجم آب بالا مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت استخر ایزی ست با پمپ تصفیه

استخرهای ایزی ست همانطور که در بخش های قبلی این مقاله عنوان کردیم دارای ابعاد بسیار متنوعی می باشند . این ابعاد در قیمت گذاری نهایی استخر پیش ساخته ایزی ست می تواند تاثیرگذار باشد . همچنین علاوه بر ابعاد و سایز استخر پیش ساخته ، فاکتورهای دیگری همچون جنس بدنه ، لوازم جانبی همراه و همچنین نرخ ارز در کشور نیز بر روی این محصولات که به صورت تمامی وارداتی در کشور عرضه می شوند تاثیرگذار خواهد بود . اگر به صورت تقریبی بخواهیم قیمت استخر ایزی ست را عنوان کنیم باید بگوییم که قیمت کوچک ترین استخر ایزی ست تا بزرگ ترین آن ها در حدود 1.500.000 تا 15.000.000 تومان می باشد .

خرید استخر ایزی ست با پمپ تصفیه

خرید استخر پیش ساخته با پمپ تصفیه در مدل های مختلف باید از مراکز معتبر عرضه کننده استخر پیش ساخته صورت بگیرد تا با خدمات پس از فروش و مشاوره های تخصصی که ارائه می شود به خوبی بتوانید سالیان سال از این محصولات بهره مند شوید . در میان نام های بسیاری که در حوزه اینترنت برای خرید استخر پیش ساخته به چشم می خورد ، اولین و معتبرترین مرکز خرید استخر پیش ساخته که به عنوان نمایندگی مرکزی فروش محصولات اینتکس و بست وی در ایران فعالیت می کند ، فروشگاه اینتکس تهران می باشد . این فروشگاه با بهره مندی از کادری با تجربه و عرضه مستقیم محصولات و رساندن آن ها بدون واسطه به دست خریداران علاوه بر خدمات حرفه ای ، ارزان ترین پیشنهاد ها را برای خرید در اختیار شما قرار می دهد که می تواند فرصتی بی نظیر باشد . شما عزیزان می توانید برای مشاهده جدیدترین استخرهای پیش ساخته ایزی ست به دسته بندی مربوطه از طریق منوی سایت مراجعه کرده و از بین مدل ها ، استخر ایزی ست مورد نیاز خود را برگزینید .