بزرگترین استخر پیش ساخته اینتکس

استخر پیش ساخته قطعا نامی آشنا در فصل تابستان می باشد که در میان محصولات تابستانی بسیار پر طرفدار و پر فروش است . استخرهای پیش ساخته سالیان زیاد نیست که به تولید انبوده رسیده اند اما قطعا می توان گفت که در طول این سالیان کوتاه به خوبی توانسته اند جای استخر های بتنی سنتی را بگیرند و خود را به عنوان جایگزین های شایسته این محصولات معرفی کنند . استخر پیش ساخته که به نام استخر آماده نیز شناخته می شود دارای ابعاد بسیار متنوعی از دو متر تا ده متر می باشد که در این مقاله قصد داریم اقدام به معرفی بزرگ ترین استخر پیش ساخته بپردازیم و اطلاعات مفیدی را قبل از خرید در اختیار شما قرار دهیم پس اگر قصد خرید استخر پیش ساخته بزرگ را دارید چند دقیقه ای وقت بگذارید و در ادامه این مقاله همراه ما باشید .

استخر پیش ساخته نامی کلی در میان استخرها می باشد که به دسته های مختلفی تقسیم می شود تا بتوانید آن ها را به خوبی از هم تفکیک کرده و محصول مورد نظر خود که پاسخگوی نیازهایتان هست را بخرید . این دسته بندی ها عبارتند از استخر پیش ساخته برزنتی ، استخر پیش ساخته فریمی و استخر پیش ساخته فایبرگلاس که هر کدام از آن ها دارای خصوصیت منحصربفرد خود می باشند و امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهند . در هنگام خرید استخر آماده نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که ابتدا ابعادی را که برای نصب و راه اندازی استخر در اختیار دارید به صورت دقیق اندازه بزنید و سپس نسبت به آن اقدام به خرید استخر نمایید . توجه داشته باشید که ابعاد استخر باید کمی از ابعاد فضایی که در اختیار دارید کوچک تر باشد زیرا پایه های نگهدارنده استخر به صورت شیب دار نصب می شود تا وزن استخر به همراه افرادی که درون آن به آب تنی می پردازند را راحت تر کنترل نماید .

بزرگ ترین استخر پیش ساخته برزنتی

در ابتدای پاسخ به این سوال باید بگوییم که دو برند مطرح در جهان اقدام به تولید استخر پیش ساخته برزنتی کرده اند و محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه می کنند . این دو برند نامی آشنا هستند ، اینتکس و بست وی . اینتکس برندی آمریکایی می باشد و در خصوص کیفیت در حوزه تولید محصولات بادی و استخر پیش ساخته حرف اول را می زند و سپس برند بست وی که ریشه در کشور چین دارد با تولید محصولات درجه یک توانسته است نامی برای خود دست و پا کند و در حوزه فروش استخر پیش ساخته دست کمی از برند اینتکس ندارد و بهتر است بگوییم در رقابت تنگاتنگ قرار دارد .

بزرگ ترین استخر پیش ساخته اینتکس

در ابتدا اقدام به معرفی بزرگ ترین استخر پیش ساخته اینتکس می کنیم ، جایی که ابعاد این استخر به طول 975 در عرض 488 و ارتفاع 132 سانتی متر می باشد . این ابعاد تا به اینجای کار بزرگ ترین استخر پیش ساخته برند اینتکس می باشد و می تواند به صورت همزمان مورد استفاده تعداد نفرات بالا قرار بگیرد . این استخر پیش ساخته که به استخر پیش ساخته ده متری اینتکس نیز شناخته می شود بهترین انتخاب برای استفاده در باغ ، ویلا و خانه های شخصی بزرگ می باشد که قابلیت نصب به صورت روکار و توکار را نیز دارد . علاوه بر استفاده های تفریحی از این محصول در صنعت نیز استفاده می شود که یکی از مرسوم ترین این استفاده به عنوان پرورش ماهی است . لازم به ذکر است که تجهیزات کامل به همراه این استخر پیش ساخته و درون بسته بندی آن وجود دارد تا نیازهای شما را در هنگام استفاده برطرف کند و تمامی این تجهیزات اصل اینتکس هستند و توسط این کمپانی تولید شده اند .

بزرگ ترین استخر پیش ساخته بست وی

برند بست وی که در بالا توضیحاتی در خصوص این کمپانی دادیم از برترین برند های تولید کننده استخر آماده برای استفاده تفریحی و صنعتی می باشد . ابعاد بزرگ ترین استخر پیش ساخته بست وی به طول 956 در عرض 488 به ارتفاع 132 سانتی متر می باشد که فضای بزرگی را برای آب تنی بزرگسالان در اختیار می گذارد . در این جای مقاله لازم است تا اشاره به این نکته داشته باشیم که استخر پیش ساخته محیط مناسب برای شیرجه زدن و شنا در عمق بالا را برای شما فراهم نمی کند و مناسب آب تنی است . استفاده های صنعتی از این ابعاد استخر پیش ساخته در جهت پرورش ماهی و ذخیره آب کشاورزی علاوه بر استفاده های تفریحی صورت می گیرد تا این محصول را به استخری همه کاره تبدیل کند . کمپانی بست وی به همراه این استخر پیش ساخته در نسخه فول درون بسته بندی یک عدد نردبان آلومینیومی ضد زنگ ، درپوش و زیرانداز برزنتی و همچنین پمپ تصفیه آب فیلتری یا شنی بسته به مدل انتخابی قرار می دهد تا شما را از خرید تجهیزات جانبی به صورت مجزا بی نیاز کند . 

بزرگ ترین استخر پیش ساخته فایبرگلاس

علاوه بر استخرهای پیش ساخته برزنتی همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره داشتیم ، استخر پیش ساخته فایبرگلاس نمونه دیگری از استخرهای آماده هستند که شرایط استفاده آن ها کمی اختصاصی تر و شاید سخت تر باشد . این محصولات دارای بدنه های غیرقابل جمع شدن هستند که به صورت کارخانه ای در ابعاد سفارشی شده تولید می شوند و در محل مورد نظر نصب می شوند . استخر پیش ساخته برزنتی علاوه بر قابلیت نصب توکار به صورت روکار نیز راه اندازی و نصب می شود اما استخر پیش ساخته فایبرگلاس فقط قابلیت نصب توکار را دارد . قیمت خرید استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس دو الی سه برابر قیمت تمام شده استخر آماده برزنتی می باشد اما دارای کیفیت ساخت بدنه فوق العاده بالاتر و همچنین اشکالی زیباتر هندسی هستند .

قیمت خرید بزرگ ترین استخر پیش ساخته

همانطور که می دانید استخر پیش ساخته برزنتی اینتکس و بست وی محصولاتی کاملا وارداتی هستند و با توجه به شرایط موجود در کشور قیمت این محصولات روز به روز دچار تغییر می شود . همچنین استخرهای فایبرگلاس نیز با توجه به تولید در داخل کشور برای استعلام قیمت نیاز به بررسی ابعاد و پارامترهای مختلف دارد تا قیمت نهایی بدست بیاید . پس بهتر است برای استعلام قیمت استخر پیش ساخته برزنتی و فایبرگلاس در مدل های مختلف به وب سایت فروشگاه اینتکس تهران مراجعه کرده و یا برای مشاوره با مشاورین ما در دفتر نمایندگی از طریق شماره های موجود در بخش ابتدایی و انتهایی سایت تماس بگیرید .