خرید استخر پیش ساخته یکی از نیاز های بسیاری از افرادی شده است که دارای ویلا و یا باغ های تفریحی هستند و جهت استفاده های گوناگون این استخرها را تهیه می کنند . از مهمترین استفاده هایی که از استخرهای پیش ساخته می توان کرد در جهت مسائل تفریحی ، ذخیره آب کشاورزی و حتی پرورش ماهی می باشد . استخر پیش ساخته یکی از جایگزین های شایسته استخرهای سنتی می باشد که دارای مزیت های بسیاری می باشد و به همین خاطر توانسته است بازار این استخرهای سنتی را به خوبی به خود اختصاص دهد . استخر پیش ساخته در طرح های و تنوع های بسیاری از نظر ابعادی ، ساختاری و ظاهری به تولید رسیده است و همین امر باعث شده است تا دست خالی از بازار این محصولات خار نشوید و در واقع همه سبک ها و سلیق ها را با توجه به بودجه ای که برای راه اندازی استخر دارند در بر می گیرد .

یکی از مزیت های استخر پیش ساخته قیمت های بسیار مقرون به صرفه ای که دارند می باشد ؛ قیمت یک استخر پیش ساخته به نسبت هزینه ای که برای راه اندازی همان ابعاد به صورت بتنی باید کنار بگذارید ، دو الی سه برابر ارزان تر می باشد . صرفه جویی در هزینه های راه اندازی باغ و ویلا یکی از عواملی می باشد که در موفقیت شما بسیار نقش بسزایی دارد ، از هزینه های صرفه جویی شده در راه اندازی استخر ویلایی خود می توانید در جهت زیبا سازی و یا مجهز کردن بخش های دیگر ویلا استفاده کنید که کاری بسیار منطقی به شمار می آید . علاوه بر مقوله قیمت ، یکی دیگر از مزیت هایی که استخرهای پیش ساخته به نسبت استخر های بتنی دارند ، سهولت در راه اندازی می باشد . این مورد اصلا قابل مقایسه با استخرهای بتنی نیست و راه اندازی بزرگ ترین استخر پیش ساخته که طولی برابر با ده متر و عرضی بالغ بر شش متر دارد در مدت زمان دو الی سه ساعت به همراه پمپ تصفیه و سایر لوازم جانبی صورت می گیرد اما برای احداث استخر بتنی در چنین ابعادی باید حداقل یک بیست روز الی یک ماه وقت صرف شود که اختلاف چندین برابری به خوبی به چشم می خورد . حال بهتر است به سراغ بحث اصلی مقاله یعنی انتخاب بهترین فروشگاه استخر پیش ساخته برویم و معیارهایی را برای شما مشخص کنیم که در نظر گرفتن آن ها می تواند در خرید مطمئن و شیرین بسیار تاثیرگذار باشد .

تنوع بالای استخر پیش ساخته : اولین فاکتوری که در انتخاب فروشگاه استخر پیش ساخته باید مد نظر داشته باشید ، انتخاب فروشگاهی می باشد که دارای تنوع جنسی بالا است . استخر های پیش ساخته محصولاتی کاملا وارداتی هستند که یک برند فقط در ایران به نام ایرتکس اقدام به تولید آن ها می کند و تنوع کالایی بالا برای هر فروشگاهی مهیا نیست . پس فروشگاهی که تنوع کالایی بالا اعم از استخر های پیش ساخته جدید اینتکس و بست وی را در اختیار شما قرار دهد می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد . در این خصوص باید بگوییم که باید به سراغ نمایندگی های مجاز فروش استخر پیش ساخته بروید زیرا این نمایندگی ها دارای واسطه های فروش با کمپانی های اینتکس و بست وی می باشند و به همین خاطر اولین مکان هایی در ایران می باشند که جنس های جدید به آن ها منتقل می شود .

ضمانت اصالت محصولات : ضمانت اصالت استخر پیش ساخته مهم ترین فاکتوری می باشد که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید . جنس تقلبی نه تنها در استخرهای پیش ساخته بلکه در تمامی محصولات می تواند عواقبی داشته باشد که گاها قیمت های پایین تری را که برای آن ها پرداخت کرده اید نادیده می گیرد و خسارت های جبران ناپذیری را به شما وارد می کند . یک استخر پیش ساخته در سایز های بسیاری تولید می شود و اگر بخواهیم حجم آب متوسط این استخر ها را در نظر بگیریم به عدد ده هزار لیتر می رسیم ، حجم آبی که به هنگام استفاده از جنس های نامرغوب می تواند خسارات جبران ناپذیری را در صورت صدمه دیدن به ما وارد کند . پس بهتر است قیمت را فدای کیفیت به هیچ عنوان نکنید و بهترین متریال را با قیمت های البته منصفانه از نمایندگی مستقیم خریداری کنید .

خدمات پس از فروش : خدمات پس از فروش از جمله عوامل مهمی می باشد که در هنگام خرید استخر پیش ساخته باید به آن توجه داشته باشید ، زیرا این خدمات می تواند تضمین کننده کیفیت ساخت بالای استخر پیش ساخته برای شما باشد . خدمات پس از فروش فقط توسط نمایندگی های مجاز و معتبر صورت می گیرد و امکان پذیر است به همین خاطر ارائه این خدمات می تواند برای فروشگاه مزیت محسوب شود و در ایران نیز فروشگاه های بسیار معدودی اقدام به ارائه خدمات پس از فروش می کنند . از جمله فروشگاه های نمایندگی مستقیم برند اینتکس و بست وی می توان به فروشگاه اینتکس تهران اشاره داشت که با سابقه فعالیت بلند بالایی که دارد بهترین تکنسین های محصولات بادی و استخرهای پیش ساخته را به خدمت گرفته است و به واسطه تجربیاتی که دارد خدمات پس از فروش حرفه ای برای استخر های پیش ساخته ای که به فروش می رساند ارائه می دهد که می تواند خیال خریداران را پس از خرید نیز به طور کلی راحت نماید .

معتبر بودن فروشگاه : شاید یکی از راه حل های تشخیص معتبر بودن فروشگاه در این زمینه را بتوان سابقه فعالیت موفق بلند بالای آن دانست . جایی که در این سابقه نشان هایی از رضایت حداکثری مشتریان وجود داشته باشد و آن فروشگاه توانسته باشد خود را به عنوان بهترین برند در زمینه فعالیت خود معرفی نماید . فروشگاه اینتکس تهران با سابقه فعالیت موفق 15 ساله در زمینه عرضه استخرهای پیش ساخته از برترین برندهای خارجی و داخلی توانسته است رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته باشد و تنوع بالای محصولات ، ضمانت اصل بودن استخرهای پیش ساخته و همچنین خدمات پس از فروش حرفه ای را در این سال ها به مشتریان خود ارائه داده است و از این رو بهترین فروشگاه استخر پیش ساخته در ایران می باشد . این تنها یک شعار نیست و بهتر می دانید که شعار برای یک سال یا نهایت پنج سال می باشد اما سابقه فعالیت پانزده ساله از هر فروشگاهی بر نمی آید . شما عزیزان نیز می توانید از بهترین خدمات خرید تا خدمات پس از فروش استخر پیش ساخته در ایران استفاده کنید و برای نیاز به هر گونه مشاوره خرید می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید ، همچنین برای مشاهده جدیدترین مدل های استخر پیش ساخته به همراه قسمت و توضیحات تکمیلی کافیست به دسته بندی استخر پیش ساخته در همین وب سایت مراجعه نمایید .