بهترین مارک قایق بادی

قایق ها از نمونه وسایل نقلیه آبی به شمار می روند که استفاده از آن ها می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد . بیشترین نوع استفاده از قایق ها به منظور ماهیگیری و یا تردد در آب و حمل بار استفاده می شود ، اما از آن جا که بسیاری از افراد که در کنار سواحل دریا ، رودخانه و دریاچه ها سکونت ندارند استفاده از یک قایق و شناور ماندن بر روی آب را لذت بخش می دانند از این جهت نیز رفته رفته قایق هایی با عنوان قایق های تفریحی طراحی و تولید شد که به منظور تفریح از آن ها استفاده می شد . اما به مرور برخی از تولید کنندگان محصولات بادی به فکر طراحی و تولید قایق های بادی کردند تا بدین ترتیب هر شخصی بتواند با صرف هزینه بسیار کمتر صاحب یک قایق زیبا و کوچک شخصی شود . قایق های بادی به دلیل ساختاری که دارند بسیار کم حجم و کوچک هستند و می توان آن ها را در ابعاد بسیار کوچکی بسته بندی کرد به همین دلیل به راحتی نیز قابل جابجایی هستند .

قایق های بادی به دلیل اینکه محفظه های بادی دارند به خوبی می توانند بر روی آب شناور بمانند ، طراحان نیز با استفاده از بهترین اجناس و با استفاده از بهترین طراحی ها و آرگونومی های ساخت بی نظیر قایق های حرفه ای و با کیفیتی را تولید کردند . در سال های اخیر تولیدات قایق های بادی تفریحی بسیار رونق پیدا کرد و استقبال بسیار زیادی از این محصولات بادی شد ، اما تنوع بسیار زیاد در قایق های بادی و زیاد شدن تولیدی های محصولات بادی باعث شد تا برخی تولید کنندگان برای سود شخصی خود اقدام به تولید محصولات و قابل های بادی بی کیفیت و نامرغوب کنند ، اما در این میان شرکت های بزرگ تولید کننده قایق بادی وجود دارد که بهتر است محصولات خود را از آن ها خریداری کنید . هدف از ارائه این مطلب نیز معرفی برترین و بهترین مارک قایق بادی اورجینال و خارجی می باشد تا با تکیه بر این اطلاعات بتوانید خرید مطمعن و خوبی را داشته باشید . در ادامه بهترین مارک قایق بادی را مورد بررسی قرار می دهیم پس با ما همراه باشید ...

قایق بادی جیمینی

قایق های بادی جیمینی را می توان قدرتمند ترین و با کیفیت ترین قایق بادی دانست که توسط کمپانی بزرگ و مطرح اینتکس طراحی و تولید شده است . قایق های بادی جیمینی اینتکس به گونه ای طراحی شده اند که می توانید در قسمت پشتی آن از موتور قایق استفاده کنید تا دیگر بدون استفاده از پارو و با استفاده از موتور پر قدرت نصب شده قایق بادی خود را با هدایت کنید . این ویژگی باعث شده است تا بسیاری از افراد حتی برای گشت زنی در دریا با سرعت بالا از این قایق بادی استفاده کنند . قسمت کف این قایق بادی از جنس آلومینیوم بوده و می تواند در برابر ضربه ها و برخورد ها با آب و یا صخره مقاوم باشد .

قایق بادی مارینر

قایق های بادی مارینر نیز از دیگر قایق های بادی مارک اینتکس هستند که طرفداران بسیاری را دارد . این نوع از قایق ها در دسته قایق های پارویی قرار دارند که سطح کیفی بسیار بالایی دارند . از نظر کیفیت و کاربرد می توان قایق بادی مارینر اینتکس را در جایگاه دوم قرار داد . این قایق بادی در ابعاد نسبتا بزرگتری ساخته شده است و با توجه به ساختار و آرگونومی که دارد می تواند افراد بیشتری را بر روی خود جای دهد ، همچنین بدنه بادی و بسیار بزرگ آن موجب شده است تا با فشار زیاد ، قایق به داخل آب فرو نرفته و بتواند به بهترین شکل بر روی آب شناور بماند . اغلب قایق های بادی مارینر برای استفاده 2 نفره ، 4 نفره و 6 نفره می باشند . از این قایق بادی می توانید برای ماهیگری و یا تفریح استفاده کنید .

قایق بادی سی هاک

قایق بادی سی هاک یا سی هاواک نیز از نمونه قایق های بادی دیگری است که توسط کمپانی اینتکس طراحی و تولید شده است . اینتکس سعی بر این داشته تا با تولید قایق های بادی متنوع ، محصولاتی با کاربرد های مختلف را طراحی کند تا خریداران بتوانند به نسسبت سلیقه و یا نیاز خود اقدام به خرید قایق بادی کنند . این قایق های بادی اغلب از ابعاد کوچکتری برخوردا هستند و بیشتر برای تفریح به کار می روند ، قایق های بادی سی هاوک عمدتا قادرند تا یک الی دو نفر را بر روی خود جای دهد و همچنین قابلیت نصب موتور را ندارند بلکه با استفاده از پارو می توان آن را هدایت کرد . بدنه این قایق های بادی بسیار ضخیم و مقاوم است و ساختار های داخلی آن باعث شده است تا محصول در برابر ضربه و فشار های بالا به خوبی دوام داشته باشد .

قایق بادی اکسکروشن

اینتکس همچنین قایق های بادی دیگری با عنوان قایق بادی اکسکروشن طراحی و تولید کرده است که به دلیل طراحی و ابعاد بزرگی که دارد به عنوان قایق بادی ماهیگری از آن یاد می شود . می توان گفت که ساختار کلی قایق های بادی اکسکروشن بسیار شبیه به قایق بادی مارینر می باشد اما قایق بادی اکسکروشن دارای ویژگی ها و خصوصیات بهتری برای ماهیگیری و تفریح است . به عنوان مثال بر روی بیشتر مدل های قایق بادی اکسکروشن اهرم هایی به منظور قرار دادن قلاب ماهیگیری قرار گرفته است که می توانید از آن ها استفاده کنید . همچنین مدل های 4 نفره و 6 نفره قایق های بادی اکسکروشن عمدتا روبروی هم قرار گرفته اند تا افراد در هنگام نشستن روبروی هم نشسته و بتوانند دورهمی بهتر و جذاب تری را رقم بزنند .

قایق بادی چلنجر

قایق های بادی چلنجر نیز مدل دیگری از قایق های بادی اینتکس می باشد که شباهت بسیار زیادی با قایق های بادی سی هاوک دارد ، این نوع از قایق ها نیز در ابعاد متنوعی ساخته شده است و از مناسب ترین قایق های بادی برای تفریح است ، از این قایق بادی بیشتر برای آب های آرام استفاده می شود و ممکن است در آب های پر تلاطم به خوبی عمل نکند ، با این حال قایق های بادی چلنجر را یکی از برترین قایق های بادی می نامند . این نوع از قایق های بادی دارای چندین محفظه باد شونده می باشند تا در صورت آسیب دیدگی یکی از قسمت های قایق بادی دیگر محفظه ها خالی نشوند و در نهایت قایق می تواند بر روی آب باقی بماند . با توجه به اینکه قایق های بادی جیمینی ، مارینر و سی هاوک توسط شرکت intex ساخته شده است می توان گفت که بهترین مارک قایق بادی ، قایق های بادی اینتکس می باشد .

قایق بادی اکسپلورر

قایق بادی اکسپلورر نیز از نمونه قایق های بادی زیبا و مقاوم می باشد که عمدتا به صورت کایاک طراحی شده اند و مناسب برای استفاده در آب های پر تلاطم مانند رودخانه می باشد . البته استفاده از این قایق های بادی افراد تقریبا ماهری را نیاز دارد تا بتواند قایق را به خوبی کنترل کنند .

قایق بادی کاسپین

قایق بادی کاسپین بست وی نیز از بهترین مارک قایق بادی می باشد که توسط کمپانی بزرگ و مطرح بست وی ( bestway ) می باشد که از آن بیشتر برای تفریحات ابی استفاده می شود . این نوع از قایق های بادی نیز به مانند قایق های بادی مدل مارینر و اکسکروشن برای ماهیگیری مناسب می باشد و به واسطه ابعاد بسیار بزرگی که دارند می توانند وزن های بالا تری را نیز تحمل کنند . شما می توانید با وارد شدن به دسته بندی قایق بادی اینتکس تفریحی و حرفه ای فروشگاه اینترنتی اینتکس تمامی قایق های بادی فروشگاه را به همراه تصاویر و مشخصات مشاهده و مطالعه کنید و در صورت انتخاب آن ها را با قیمت مناسب از فروشگاه خریداری کنید .