ترامپولین خانگی

ترامپولین خانگی از جمله محصولات بازی و سرگرمی در داخل خانه می باشد که هم جنبه ورزشی دارد و هم می تواند شادی و نشاط را برای اعضای خانواده مهیا سازد. با توجه به آپارتمان نشین شدن افراد و وجود فضا های کوچک و سقف دار در خانه افراد دچار کم تحرکی شده اند و در طول روز حرکت کمی را انجام می دهند. این روند زندگی باعث ایجاد بیماری های مختلف در عضلات و استخوان ها می شود که افراد با توجه به شرایط دچار آن ها می شوند. برای جلوگیری از این گونه بیماری ها می بایست در طول روز به پیاده روی رفت و یا این که در خانه محیطی مطلوب به جهت داشتن تحرک ایجاد نمود. 

ایجاد تحرک باعث افزایش جنب و جوش می شود و می تواند از چاقی افراد جلوگیری کند. همچنین تناسب اندام آن ها را دچار می شود و برای جلوگیری از بروز چربی خون و فشار خون انجام می شود. تحرک در محیط بسته خانه کمی دشوار می باشد و افراد با توجه به محدود بودن فضا نمی توانند برخی فعالیت ها را انجام دهند. در نتیجه می بایست به تهیه برخی وسایل بپردازند تا شرایط برای داشتن تحرک و جنب و جوش در منزل وجود داشته باشد. ترمپولین خانگی یکی از اسباب و وسایلی است که امروزه با آپارتمانی شدن خانه ها به کار افراد می آید و برای آن ها شرایط داشتن تحرک را ایجاد می سازد. 

این گونه محصولات سبب ایجاد ورزش های مختلف می شوند و جنب و جوش و انرژی را زیاد می سازند. همچنین می توانند به راحتی برای مدت زمان طولانی افراد را در موقعیت ورزشی قرار دهند تا هم تحرک لازم در طول روز را داشته باشند و هم به دلیل این تحرک بدن خود را سالم و با نشاط سازند. امروزه خرید این محصول به ساده ترین روش ها صورت می گیرد و همچنین با قیمت های مناسب در اختیار افراد بوده اند. ترامپولین خانگی دارای انواع و خصوصیات زیر می باشد:

شکل ظاهری ترامپولین خانگی

این گونه محصولات از انواع بسیار زیادی تشکیل شده اند که هر کدام خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد اما به طور کلی ترمپولین خانگی از یک بخش برای داشتن کشش و پرش تشکیل شده است و پایه هایی نیز دارد که با ارتفاع مختلف قادر به ایجاد استحکام در محصول شده است. علاوه بر این موارد محصول مورد نظر با داشتن پایه ها می تواند فشار وارد بر بدنه را تحمل کند و یکی از بی نظیر ترین ساختار ها را شامل می شود.

بخشی که بر روی آن پرش و تشک جامپینگ بادی صورت می گیرد معمولا گرد می باشد اما اشکال دیگری درساخت این بخش نیز به کار رفته است. بخش گرد شامل یک بخشش کششی است که با فنر های بزرگ و فلزی به دیواره محصول متصل شده است. این فنر ها دارای شکل ظاهری خاصی می باشند و از آن جایی که بزرگ و مقاوم می باشند می توانند فشار وزن افراد سنگین وزن را نیز تحمل کنند. فنر ها دچار شکستگی و آسیب نخواهند شد و به مرور زمان از کیفیت آن ها کاسته نخواهد شد. همچنین این بخش دارای قابلیت ضد زنگ می باشد و در طول عمر خود دچار پوسیدگی نمی شود.

طراحی این بخش با توجه به مزیت و کارایی محصول ایجاد شده است چرا که اگر بخش مورد نظر دچار پوسیدگی و زنگ زدگی شود دیگر محصولی با طول عمر بالا نیست و نمی تواند رضایت افراد را داشته باشد. قسمت فنر های بزرگ در بخش لبه که رویه را به کناره ها متصل می کند دارای یک پوشش می باشد که بر روی آن کشیده شده است و می تواند دوام و طول عمر بخش را بالا ببرد. ترامپولین خانگی منحصر به فرد ترین محصولی می باشد که امروزه مورد استفاده زیاد افراد قرار گرفته است و به منظور داشتن فعالیت های پر انرژی به کار می رود. 

بخش های دیگری نیز در این محصول شکل گرفته است که متفاوت می باشد. برخی از ترامپولین ها دارای پوششی به دور خود می باشد که در واقع دیواره محصول محسوب می شود. این دیواره به افراد کمک می کند در داخل پوشش به فعالیت خود ادامه دهند و شرایط خوبی داشته باشند همچنین بتوانند از افتادن به بیرون از محوطه رویه محصول نیز جلوگیری نیز نمایند. در نتیجه طراحی حرفه ای و خاص مشمول این ترامپولین خانگی شده است.

ساده ترین ترامپولین خانگی

یکی از ساده ترین و در عین حال پر کاربرد ترین ترامپولین خانگی از انواعی می باشد که دارای ساختار ساده بوده است اما مانند سایر محصولات دارای کاربرد های زیاد و دوام بالا بوده است. این محصول حرفه ای شامل بخش های کمی بوده است که در نتیجه می تواند بهترین و مناسب ترین محصول در منزل باشد. در منزل افراد همواره به محصولات با ابعاد کم تمایل دارند چرا که تمایل دارند در صورت نیاز محصول را نصب کنند و در غیر این صورت وسایل مورد نظر آن ها در بخشی از خانه محافظت شود.

به همین خاطر ترامپولین خانگی در نوع ساده با ابعاد کوچک ساخته شده است و در واقع از یک بخش گرد تشکیل شده است که پایه های کوتاهی دارد. این محصول تاشو می باشد و می تواند در موقعیت های مختلف مورد استفاده افراد قرار بگیرد. همچنین می تواند یکی از منحصر به فرد ترین وسایل ورزشی باشد که در مسافرت ها نیز قادر به حضور در بین افراد می باشد. ابعاد محصول کوچک است اما با وجود تاشو بودن بدنه می توان آن را به راحتی با خود به همراه داشت و در موقعیت های مختلف شروع به نصب آن کرد. 

بدنه تاشو ترامپولین خانگی در کیسه ای برای جا به جایی قرار می گیرد و از بروز آسیب نیز در امان خواهد ماند. به همین خاطر است که افراد زیادی تمایل به خرید این محصول نشان داده اند و آن را برای استفاده مکرر و مداوم به کار می برند. داشتن قابلیت حمل آسان در ترامپولین خانگی و استفاده از آن در هر شرایطی می تواند سبب محبوبیت بیش تر آن نسبت به سایر محصولات مشابه شود و به راحتی برای افراد در منزل موقعیت ورزش کردن را ایجاد سازد.

محصولی ورزشی و پر تحرک

با توجه به موارد گفته شده در این مورد که افراد در طول روز نیاز به تحرک و جنب و جوش دارند می توان از این محصول کاربردی به جهت داشتن ورزش های روزانه استفاده کرد و آن را در داخل منزل نیز مورد استفاده قرار داد. بدنه محصول دارای قدرت تحمل وزن و فشار می باشد به همین خاطر بزرگسالان نیز قادر به داشتن ورزش های مختلف بر روی محصول می باشند. همچنین می توانند این محصول را به بیرون از خانه نیز ببرند. در هر حالت بدنه برای انجام ورزش های مهیج و پر جنب و جوش سازگاری دارد و از دوام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. در نتیجه می تواند بهترین وسیله ای باشد که تمامی سنین از آن استفاده می کنند.

ورزش هایی از قبیل پرش و جامپینگ همواره مورد محبوبیت افراد بوده اند و  نیز سبب افزایش انرژی آن ها شده است. این ورزش ها سبب تحرک زیاد می شود و می تواند به جهت چربیسوزی به کار برود. چربیسوزی در نهایت به تناسب اندام افراد می رسد و می تواند بهترین شرایط را برای آن های ایجاد کند. داشتن ورزش های پر جنب و جوش به وسیله ترامپولین خانگی صورت می گیرد و برای افرادی که در منزل دارای تحرک نمی باشند و یا تحرک کمی دارند می تواند امکان ورزش کردن را ایجاد سازد.

برخی از افراد به دلیل وجود شرایط شاد و پر انرژی به وسیله این ترامپولین خانگی استفاده از آن را سبب تقویت روحیه می دانند و تمایل دارند که به کار گیری این محصول در طول روز سبب داشتن روحیه ای شاد در آن ها می شود. در نتیجه در طول روز با گذاشتن موزیک های شاد و پر انرژی از ترامپولین خانگی استفاده می کنند و به وسیله آن بهترین تایم ورزشی را برای خود ایجاد می سازند. 


قیمت مناسب ترامپولین خانگی 

محصولات مشابهی در زمینه ورزش های خانگی وجود دارند که برای داشتن آن ها می بایست هزینه زیادی پرداخت شود. از این رو نمی توان به راحتی آن ها را تهیه نمود. اما این محصول به دلیل داشتن ساختاری ساده اما کاربردی می تواند دارای قیمت پایین باشد که در نتیجه برای استفاده افراد به راحتی تهیه می شود. خرید این محصول راحت بوده است و با توجه به داشتن قیمت کم می تواند جزو خرید های به صرفه افراد محسوب شود. با این وجود تمامی گروه ها قادر به خریداری بوده اند و می توانند یک محصول ورزشی و راحتی را در منزل خود به راحتی تهیه کنند.

خرید ترامپولین خانگی 

روش خرید ترامپولین خانگی ساده می باشد و از طریق مراجعه به سایت های فروشگاهی نیز صورت می گیرد. یکی از معروف ترین سایت های فروش ترامپولین خانگی سایت اینتکس بوده است که این محصول را با بدنه اورجینال در اختیار افراد قرار داده است. با این وجود علاقه مندان می توانند به راحتی و با پرداخت هزینه کم ترامپولین را تهیه کنند وبرای به کار گیری در شرایط مختلف به ویژه در منزل به کار ببرند.