ترامپولین را می توان از کاربردی ترین لوازم تفریحی و ورزشی در محیط های مختلف دانست که هیجان بسیار بالایی را برای شما ایجاد می کند . اگر قصد ورزش در خانه را دارید و یا به انجام حرکات ورزشی و تفریحی در بیرون از خانه و در محیط های باز فکر می کنید باید بگوییم که بهترین وسیله برای شما ترامپولین می باشد . ترامپولین ها در دنیای امروزی رنگ و بوی مدرن تری به خود گرفته اند و علاوه بر جنبه های تفریحی در محیط های ورزشی نیز به کررات مورد استفاده قرار می گیرند که این امر باعث شده است تا شرکت های بسیاری به تولید این محصولات روی بیاورند و با محصولاتی پر فروش رو به رو باشیم . اما بسیاری از افراد تاکید بسیاری بر خرید ترامپولین خارجی دارند تا علاوه بر صرف هزینه های نه چندان ارزان قیمت ، کیفیت ساخت بالا به همراه استاندارد های جهانی را شاهد باشند . در ادامه این مقاله قصد داریم تا ترامپولین های خارجی را برای شما موشکافی کنیم تا خرید آگاهانه از این محصولات داشته باشید و به خوبی نیازهای خود را با این محصولات برآورده نمایید .

ترامپولین خارجی

یکی از قابلیت های استفاده از ترامپولین های خارجی در محیط های خانگی می باشد ، البته در این خصوص باید بگوییم که مجاز به استفاده از همه دسته بندی های ترامپولین نیستید و در این خصوص باید نمونه های عموما جمع شوند را انتخاب نمایید . اگر دارای محیط خانگی بدون حیات نیز هستید باید گفت که در این رابطه با مشکل رو به رو نیستید زیرا ترامپولین ها دارای نمونه های تا شونده نیز هستند که به ابعاد بسیار جمع و جور در می آیند و به راحتی می توانید آن ها را در خانه خود و گوشه از از کمد دیواری قرار دهید . برای راه اندازی مجدد آن ها نیز مدت زمان کمتر از پنج دقیقه زمان نیاز دارید و به سادگی می توانید به تفریح و ایجاد هیجان در خانه با ترامپولین بپردازید . بهتر است تا اگر قصد ترامپولین های خانگی را دارید از ترامپولین هایی با قطر یک متر استفاده کنید که فضای زیاد را از شما اشغال نکند .

ترامپولین خارجی وزشی

ترامپولین های خارجی ورزشی را می توان از پر فروش ترین نمونه های ترامپولین دانست ، این محصولات یکی از بهترین وسایل تحریک کننده تمامی عضلات می باشد که در روند چربی سوزی و همچنین سلامت بدن می تواند بسیار کارساز باشد و برای بسیاری از خانوم های خانه دار توصیه می شود . استفاده از ترامپولین ها و انجام حرکات ورزشی با ترامپولین های باشگاهی در مدت زمان یک ربع تا نیم ساعت می تواند به اندازه دو الی سه ساعت فعالیت نرمال ورزشی کارسازی داشته باشد و بهترین انتخاب برای بسیاری از افراد است که توسط مربی های ورزشی نیز توصیه می شود . یکی از بهترین نمونه های ترامپولین ورزشی را می توان ترامپولین های دسته دار کنترلی دانست ، ساختار این ترامپولین ها به گونه ای است که در بخش جلویی خود دارای دسته هایی با ارتفاع استاندارد تا سینه افراد می باشد که می توانید برای حفظ تعادل از آن گرفته و حرکات ورزشی را با شادابی بیشتر و بدون ترس انجام دهید . بهترین قطر برای ترامپولین های ورزشی همانند ترامپولین های خانگی و کمی بیشتر یعنی قطر یک متر تا یک متر و نیم می باشد که در نمونه های تاشو نیز وجود دارد .

ترامپولین خارجی کودک

اما به دور از کاربردهای استفاده از ترامپولین ها که در خانه ها و باشگاه های ورزشی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند باید بگوییم که این محصولات در رده های سنی مختلف نیز کارایی خود را به خوبی به نمایش می گذارند . به عنوان مثال در سال های گذشته با ترامپولین های حوزه کودک رو به رو بوده ایم که بسیار پر فروش نیز هستند . این ترامپولین ها اغلب دارای ابعاد کوچک تر از استاندارد می باشند و با قد و وزن کودکان سازگار شده اند تا بهترین کارایی را از خود نشان دهند و توسط خود کودکان قابل استفاده در محیط های مختلف باشند . رده سنی استفاده از ترامپولین های کودک اغلب برای کودکان شش تا دوازده سال می باشد که بسته به قد و وزن خود می توانند از این محصولات بهره مند شوند . جنس قسمت های کناری این محصولات فلزی می باشد و در بخش های پرشی این محصولات از متریال پلی پرو پیلن استفاده شده است که بسیار نرم و ضد حساسیت می باشد . البته باید گفت که در بسیاری از مدل های ترامپولین کودک ، در بخش های فلزی محافظ هایی نرم قرار داده می شود تا از آسیب های احتمالی به خوبی جلوگیری به عمل آید .

ترامپولین خارجی بزرگسال

اما اگر بزرگسال هستید باید بگوییم که ترامپولین های مخصوص شما نیز به وفور در بازار دیده می شود ، این محصولات در مدل ها و ابعاد بسیار متنوعی تولید شده است که هر کدام از آن ها می تواند پاسخگوی گوشه ای از نیازهای طیف جامعه باشد . ترامپولین های خارجی دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی می باشند و در این خصوص باید اطمینان داد که با هر وزنی می توانید از این محصولات بهره مند شوید . ترامپولین بزرگسال در نمونه های ترامپولین خانگی ، ترامپولین باشگاهی و ورزشی ، ترامپولین های بزرگ فضای باز و ترامپولین های حفاظ دار وجود دارند که می توانند در مصارف تفریحی و ورزشی به صورت تک نفره تا چند نفره مورد استفاده شما قرار بگیرند .

قیمت ترامپولین خارجی

در خصوص قیمت گذاری ترامپولین های خارجی باید اشاره ای داشته باشیم که نوسانات قیمت ارز در کشور به صورت دائمی وجود دارد و این موضوع می تواند نشر این مقاله و اعلام قیمت دقیق را با اشتباه رو به رو کند به همین خاطر پیشنهاد می کنیم برای استعلام دقیق قیمت ترامپولین خارجی به دسته بندی ترامپولین در همین وب سایت مراجعه نمایید و قیمت را به همراه توضیحات هر محصول به صورت جداگانه مشاهده نمایید . همچنین برای اطلاع دقیق تر و استعلام ترامپولین های موجود می توانید با مشاورین ما در دفتر نمایندگی از طریق شماره تلفن های موجود در بخش های مختلف همین وب سایت تماس بگیرید و علاوه بر استعلام دقیق قیمت ها از مشاوره تخصصی رایگان نیز بهره مند شوید .

خرید ترامپولین خارجی

فروشگاه اینتکس تهران با سابقه 17 ساله در زمینه عرضه انواع ترامپولین در رده های سنی مختلف و از برندهای مطرح جهانی ، قدام به عرضه جدیدترین ترامپولین های بازار با ارزان ترین قیمت به همراه ضمانت اصالت محصولات کرده است که فرصتی بی نظیر برای خرید ترامپولین به شمار می آید . برای خرید بدون واسطه این محصولات می توانید به دسته بندی ترامپولین در همین وب سایت مراجعه کرده و مدل های موجود را بررسی و در صورت نیاز خرید خود را نهایی کنید و محصولات را چه به صورت حضوری و چه به صورت پستی هر جای ایران که باشید درب منزل تحویل بگیرید .