بورس فروش چادر مسافرتی در تهران می تواند محل مناسبی برای کسانی باشد که نیاز به یک چادر مسافرتی یا کوهنوردی و یا چادر کمپینگ دارند.

بورس فروش و مرکز تولیدات چادر مسافرتی در تهران در قسمت میدان سپاه و عشرت آباد قدیم واقع شده اگر چه شرکت و فروشگاه اینتکس تهران به نمایندگی از سوی اکثر فروشگاههای چادر مسافرتی در غرب تهران واقع شده است و هر نمونه چادری که در فروشگاه های فوق موجود باشد را میتوانید از طریق وب سایت اینتکس تهران جستجو خریداری نمایید اما برای اطلاع شما عزیزان باید گفت که اکثر تولید کنندهای چادر مسافرتی و مرکز فروش آنها در قسمت شرق تهران و جنوب تهران و میدان شوش واقع شده اند.

در این مطلب به معرفی بورس چادر مسافرتی در تهران خواهیم پرداخت و همچنین توضیح مختصری درباره چادر های موجود برای سفر و کمپینگ های شما خواهیم داد که به کمک این اطلاعات می توانید به راحتی انتخاب خود را انجام داده و یک محصول ایده آل برای خود تهیه نمایید . 

چادر مسافرتی را می توان یکی از لوازم ضروری برای سفرها دانست که می تواند به شما در جنگل و کوهستان و یا حتی مسافرت های کوتاه مدت که دسترسی به منزل و یا هتل ندارید ، به شما کمک کند تا محلی مناسب و با دمای دلخواه در اختیار داشته باشید تا بتوانید به استراحت بپردازید . چادر مسافرتی دارای مدل ها و نمونه های مختلفی می باشد که در ادامه به توضیح درباره انواع چادر مسافرتی خواهیم پرداخت و مزایا و معایب هرکدام را بیان خواهیم نمود . چادر مسافرتی دارای سه نوع اتوماتیک ، عصایی و فنری می باشد که هر کدام دارای مزیت های خاصی بوده و مناسب برای کاربردهای متفاوت می باشد . انواع این نمونه از چادر های مسافرتی را می توانید در بورس چادر مسافرتی اینتکس تهران مشاهده نموده و با توجه به نیاز خود مدل مد نظر را انتخاب نموده و همچنین می توانید از راهنمایی های کارشناسان فروش این فروشگاه استفاده نمایید تا انتخابی درست و مناسب داشته باشید . 

چادر مسافرتی فنری را می توان یکی از مشهورترین نمونه های موجود دانست که به سبب همه گیر بوده و همچنین سهولت در راه اندازی توانسته است این نوع چادر ها را به یک محصول ایده آل برای خانواده های کم جمعیت نموده است که می توانید به راحتی از این چادر مسافرتی فنری در مسافرت های کوتاه مدت خود استفاده نمایید . از دیگر ویژگی های این نمونه از چادر ها می توان به مناسب بودن قیمت آن ها اشاره نمود که البته نمی توان از این چادرها به عنوان چادر های کمپینگ و حرفه ای نام برد . این چادر های فنری عموما دارای رنگ بندی های متنوعی بوده و می تواند اکثر سلیقه ها را پوشش دهد . از نکات منفی این چادر ها می توان به جحم بالای آن ها و همچنین وزن بالا نیز اشاره نمود که نسب به سایر چادر های مسافرتی دارای وزن نسبتا بالاتری بوده و حمل و نقل آن به مراتب سخت تر خواهد شد . بسته بندی گرد که ناچارا به دلیل فنرهای تعبیه شده داخل این چادر می باشد نیز چندان چنگی به دل نمی زند و نمی تواند یک محصول کم حجم را برای شما فراهم سازد . با تمام این تفاسیر چادر های مسافرتی فنری را می توان یکی از محصولات پرطرفدار معرفی نمود که قیمت مناسب مهم ترین دلیل می باشد که سبب این فروش بالا و محبوبیت شده است .

چادر مسافرتی عصایی را نیز می توان از دیگر نمونه های چادر های مسافرتی دانست که اغلب دارای بدنه هایی مقاوم تر از چادر های مسافرتی فنری داشته و می تواند گزینه مناسبی برای استفداده در کمپینگ ها و کوهنوردی ها و حتی مسافرت ها نیز باشد . رویه این چادر های مسافرتی عصایی معمولا به صورت دولایه تهیه می شوند تا توانایی تحمل سرما و دمای پایین در شرایط جوی مختلف را داشته باشند . راه اندازی چادر های عصایی زمان بیشتری نسبت به چادر های فنری نیاز خواهد داشت . البته این ساختار پایه های چادر های عصایی سبب این شده است تا چادر توانایی تحمل وزن باد شدید را داشته باشد و این محصول به یک چادر مسافرتی ایده آل برای کمپینگ ها و مسافرت ها تبدیل شود . شرکت های بسیاری در زمینه تولید چادر های مسافرتی عصایی فعالیت می کنند و محصولات متنوعی نیز وجود دارد که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید محصولی با ویژگی های مد نظر خود انتخاب نمایید . 

از دیگر نمونه های چادر مسافرتی می توان به چادر های مسافرتی اتوماتیک اشاره نمود که این ساختار چادر نیز به سبب سهولت در راه اندازی و جمع کردن توانسته است توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند . پایه های چادر مسافرتی اتوماتیک اعلب به صورت فایبرگلاس بوده و البته این پایه های اتوماتیک سبب این شده است تا ابعاد بسته بندی این نمونه از چادر ها مقداری بزرگتر از چادر های عصایی باشد و حمل آن به مراتب سخت تر از چادر های مسافرتی عصایی می باشد . این پایه های از پیش نصب شده بر روی بدنه این چادر های مسافرتی موجب این شده است تا استحکام محصول در برابر وزش شدید باد کاهش یابد و یک محصول ضعیف تر نسبت به چادر های عصایی در اختیار داشته باشید که البته بسیاری این سهولت در راه اندازی را به جنس بدنه و مقاومت محصول ترجیح میدهند . 

اغلب چادر های مسافرتی تولید شده از برند های مختلف را می توانید در بورس چادر مسافرتی فروشگاه اینترنتی اینتکس ایران مشاهده نموده و علاوه بر مقایسه آسوده ، سوالات خود را نیز با کارشناسان فروش این شرکت در میان گذاشته و محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را خریداری نمایید .