تشک بادی خوشخواب از سری کاربردی ترین دسته بندی محصولات بادی می باشد که می تواند خوابی راحت و لذت بخش را به شما هدیه دهد . تشک های بادی دارای مدل های بسیاری می باشند که این امر باعث می شود تا در هنگام خرید تشک بادی با انتخاب های گسترده ای رو به رو شوید و در صورت عدم آگاهی در خصوص بهترین تشک بادی که با شرایط شما سازگار است ، دست به انتخاب اشتباه خواهید زد . اگر به دنبال خرید تشک بادی برای استراحت در محیط های خانگی هستید باید بگوییم که برترین انتخاب برای شما تشک بادی خوشخواب می باشد . خوابی راحت بر روی بستری استاندارد باعث می شود تا صبح خود را با انرژی فوق العاده ای آغاز کنید و علاوه بر آن با خوابیدن در ساعت های طولانی با درد و گرفتگی در اندام های مختلف رو به رو نشوید .

تشک های بادی خوشخواب یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده در محیط های خانگی و برای خواب شب تا صبح می باشد زیرا دارای ساختارهای کامفورت می باشد و در واقع بهترین بستر را برای استراحت و خوابی راحت به وجود می آورد . ساختار کامفورت ، نمونه ای از ساختاری می باشد که در تشک ها و تختخواب های بادی با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد تا با طراحی استاندارد و تدابیری که در بخش داخلی بدنه اندیشیده می شود بتواند مورد استفاده تمامی افراد حتی افراد سالمند نیز قرار بگیرد . ساختار داخلی تشک های بادی کامفورت از پل های الیاف دار استفاده می کند که استاندارد و دارای انعطاف پذیری بالا می باشد و باعث می شود تا حتی در وزن های بالا نیز به هنگامی که بر روی تشک قرار می گیرید بدن شما درون تشک فرو نرود و آناتومی بدن خود را حفظ کنید . به این تشک های بادی ، تشک بادی طبی نیز گفته می شود که محبوب ترین نوع تشک برای استراحت و خواب های طولانی مدت افراد می باشد .

با توجه به کامفورت بودن تشک های بادی خوشخواب و همچنین پل های الیاف دار داخلی که در بدنه این محصولات به کار گرفته می شود ، قابلیت تحمل وزن این مدل از تشک های بادی به خوبی افزایش پیدا کرده و از تشک های بادی معمولی پرقدرت تر در مهار وزن افراد می باشند . البته تحمل وزن این محصولات به ظرفیت استفاده ای که دارند نیز بستگی دارد . در این خصوص باید گفت که تشک های بادی خوشخواب در ظرفیت های یک نفره با قابلیت تحمل وزن حداقل نود کیلو گرم و تشک های بادی خوشخواب با قابلیت تحمل وزن حداقل صد و شصت کیلو گرم ، مناسب برای استفاده تمامی افراد از کودک تا بزرگسال می باشند .

از دیگر مزیت هایی که تشک های بادی خوشخواب دارند ، مواج بودن رویه می باشد که باعث می شود تا اندامی همچون دست و پا و کمر در بهترین شرایط قرار بگیرند و رها نباشند . این نوع طراحی رویه که عمدتا به صورت مواج موازی به کار گرفته می شود می تواند خوابی راحت را برای شما به وجود بیاورد . همچنین یکی از مهمترین مزیت هایی که ان نوع رویه دارای قابلیت ضد تعریق بودن است . با مواج بودن رویه یک فاصله کمی میان بدن و سطح تشک بادی ایجاد می شود که به گردش هوای مطلوب کمک بسیاری می کند و در نهایت از تعریق بدن جلوگیری به عمل می آورد و باعث می شود تا در انواع شرایط آب و هوایی بتوانید از این مدل تشک های بادی استفاده کنید .

تشک های بادی عمدتا ساخته شده از متریالی به نام وینیل می باشند که در تنوع چرمی و جیر یا همان مخمل وجود دارد و بسته به نیازهایی که مصرف کنندگان دارند تعبیه می شود . تشک های بادی خوشخواب به دلیل استفاده های خانگی و استراحتی که دارند باید دارای رویه ای نرم و انعطاف پذیر باشند تا در صورت برخورد به پوست بدن افراد ، حس خوشایندی داشته باشند و اذیت کننده نباشند . به همین خاطر بر روی تشک های بادی خوشخواب از وینیل جیر مخمل استفاده شده است که حس استراحت بر روی تشک های سنتی را به شما می دهد . این نوع از متریال در صورت استفاده دو لایه به راحتی می تواند وزن های بیشتری را بر روی خود مهار نماید و مورد استفاده افراد سنگین وزن نیز قرار بگیرد . نرمی مواد اولیه رویه تشک بادی خوشخواب به گونه ای است که در صورت کشیده شدن بدن شما بر روی آن ، هیچ گونه خراشی را بر روی پوست ایجاد نمی کند و در واقع از سازگارترین انواع متریال با بدن انسان می باشد و استفاده از آن در تشک های بادی خوشخواب مزیت فوق العاده ای محسوب می شود .

اما در صورت استفاده از تشک های بادی خوشخواب که دارای ابعاد نسبتا بزرگی برای راحتی هر چه بیشتر افراد می باشند ، یکی از مهمترین دغدغه های افراد می تواند نحوه راه اندازی باشد . در خصوص راه اندازی این محصولات باید بگوییم که در اغلب مدل های تشک بادی خوشخواب از پمپ باد های سرخود استفاده شده است . این پمپ بادها عمدتا به صورت برقی می باشند و با اتصال آن ها به برق شهری و زدن یک دکمه روشن و خاموش در مدت زمان سه الی چهار دقیقه ای تشک بادی شما آماده استفاده می شود . همچنین پمپ بادهای تعبیه شده بر روی این محصولات به صورت دو کاره است ، بدین منظور که علاوه بر باد کردن تشک بادی در جهت خالی کردن باد آن نیز عمل می کند .


یکی از مهمترین مزیت هایی که تشک های بادی دارند ، حجم کم آن ها در حالت خالی از باد است . به این صورت یکی از بهترین انتخاب ها برای خانه هایی می باشند که فضای کوچکی دارند و در صورت استفاده از تخت خواب های چوبی ، فضای بزرگی از خانه اشغال می شود . در این صورت می توانید با استفاده از تشک های بادی خوشخواب ، در هنگام صبح و پس از بیدار شدن از خواب ، باد آن ها را تخلیه کرده و تشک بادی را که حجم کمی دارد درون بسته بندی قرار دهید و درون کمد دیواری بگذارید تا فضای بزرگ تری را در خانه در اختیار داشته باشید . همچنین وزن این محصولات نیز بسیار سبک می باشد و برای جا به جایی آن ها با توجه به وزن سه تا پنج کیلو گرمی که دارند کار سختی نخواهید داشت .

برای خرید جدیدترین مدل های تشک بادی خوشخواب با برترین کیفیت و ارزان ترین قیمت همین حالا می توانید به دسته بندی تشک بادی از طریق منوی سایت مراجعه نمایید . نمایندگی اینتکس تهران به عنوان معتبرترین فروشگاه عرضه کننده محصولات بادی در ایران ، طیف بزرگی از مدل های تشک بادی خوشخواب را برای شما فراهم آورده است و امکان سفارش آنلاین و همچنین حضوری با مراجعه به دفتر مرکزی فروش وجود دارد .