قایق بادی سی هاوک

همان طور که می دانید با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و با تولید محصولاتی که هر روز به بهترین و جذاب ترین شکل ممکن به دست مشتریان می رسد ، افراد نیز سعی می کنند تا با توجه به نیازی که دارند بتوانند یک محصول را به بهترین شکل ممکن و از بین جدید ترین محصولات بازار خریداری کنند. حال در این میان یک سری از محصولات در بازار وجود دارد که دارای ساختاری فوق العاده عالی بوده و در میان تمام اقشار طرفدار دارد. حال اگر این مورد را در حوزه قایق های بادی مورد بررسی قرار دهیم باید عنوان کنیم که قایق بادی سی هاوک دقیقا از همین دسته محصولات به شمار می رود که با توجه به ساختار فوق العاده ای که دارد و با در نظر گرفتن ویژگی های فنی و امکانات بی نظیرش توانسته در مدت زمان چند ساله اسم خود را بر سر زبان ها انداخته و یک محصول ایده آل را در اختیار افراد قرار دهد. در همین راستا شاید برای شما این سوال مطرح باشد که این قایق بادی دارای چند مدل است و هر یک از این مدل ها دارای چه خصوصیاتی هستند؟ در همین راستا نیز در این مطلب به بهترین و کامل ترین شکل ممکن تمامی مدل های قایق بادی سی هاوک را بررسی خواهیم کرد تا با آگاهی کامل از امکانات ، ویژگی ها و هم چنین کیفیت این دسته از محصولات بتوانید محصولی متناسب با نیاز های خود را خریداری نمایید.

قایق بادی سی هاوک 1

اولین مدل از سری قایق های بادی سی هاوک ، قایق بادی سی هاوک یک نفره می باشد که تحت عنوان سی هاوک 1 در بازار شناخته می شود. این مدل از قایق بادی را می توان به جرات از اولین تولیدات شرکت اینتکس تحت این نام و عنوان معرفی کرد که سعی شده تا به بهترین شکل ممکن و با توجه به ساختاری که دارد به دست مشتریان برسد. اگر بخواهیم نگاهی دقیق و کامل به خصوصیات این محصول داشته باشیم باید عنوان کنیم که از نظر طراحی و شیوه ساخت شما می توانید مشاهده نمایید که این محصول یک کالای استاندارد می باشد که از نظر ظاهری سعی شده تا تمامی استاندارد های ممکن که اکثر قایق های بادی موجود در بازار دارا هستند را رعایت کند. در واقع شما می توانید مشاهده نمایید که این محصول یک ساختار ایده آل و مستطیلی شکل دارد که بخش جلویی این قایق دقیقا دارای حجمی بزرگ تر بوده و سعی شده تا به صورت لبه گرد طراحی و تولید شود که از خصوصیات خوب این محصول به شمار می رود.

هم چنین شما می توانید مشاهده نمایید که قایق بادی سی هاوک از رنگ بندی و طرحی فوق العاده خاص به وجود آمده است و این عامل یکی از مهم ترین دلایل انتخاب این قایق بادی توسط خیلی از افراد می باشد. در واقع رنگ اصلی بدنه این قایق بادی یشمی می باشد و در کناره ها و بخش هایی از این محصول نیز شما می توانید رنگ زرد را هم مشاهده کنید که باعث شده تا ساختاری فوق العاده را از این نظر در اختیار داشته باشید. هم چنین از رنگ خاکستری هم در بخش هایی از این محصول می توان مشاهده کرد که این بخش ها شامل دیواره های داخلی و همین طور لبه های این قایق شده و کنار هم قرار گرفتن این رنگ ها باعث شده تا یک جلوه فوق العاده را شاهد باشید.

مسئله مهم دیگر در خصوص طراحی این قایق بحث بادی بودن کف این محصول و همین طور بهره مندی از ساختاری موازی می باشد که سبب شده تا شما به بهترین شکل ممکن بتوانید در داخل این قایق بادی قرار گرفته و از این محصول لذت ببرید. هم چنین شما می توانید دور تا دور این قایق را هم با توجه به بهره مندی از طناب نجات به صورت کامل مشاهده کنید که در اختیار داشتن این طناب یکی از خصوصیات خوب و فوق العاده این قایق بادی به شمار خواهد رفت. هم چنین در یک سمت از این محصول اهرم ماهیگیری و در سمت دیگر نیز محفظه های نگهدارنده پارو هم می توانید به راحتی در اختیار داشته باشید. دیگر مزیت خوب این مدل هم بحث بهره مندی از یک عدد جیب کوچک داخلی می باشد که قابلیت نصب بر روی بخش های کناری قایق را دارا بوده و می توانید به راحتی وسایل کوچک و اضافی خود را درداخل این کیف و جیب کوچک قرار داده و با بستن درب آن از خارج شد و یا گم شدن وسایل خود نیز در امان باشید. 

قایق بادی سی هاوک 2

مدل دیگری از قایق های بادی سی هاوک در بازار وجود دارد که این محصول دارای سه طرح و نقش مختلف بوده و در بازه های زمانی مختلف شرکت اینتکس سعی کرده تا این محصول را در طراحی های گوناگون و همین طور ساختار های مختلف به بازار ارائه کند که مزیت مهم این گروه از قایق های بادی نیز به شمار می رود. در همین راستا شما می توانید مشاهده کنید که اولین تولید این گروه از محصولات طراحی و ساختاری دقیقا شبیه به نوع یک نفره این قایق های بادی دارد و سعی شده تا با الگو برداری از امکانات این محصولات و هم چنین طراحی صورت گرفته بر روی مدل سی هاوک 1 ، این محصول نیز طراحی و تولید شود. این گروه از قایق های بادی در از نظر طیف رنگی نیز در دو مدل اصلی یشمی و سفید روانه بازار شده است که مدل یشمی آن با کنار هم قرار گرفته شدن رنگ های یشمی ، زرد ، سفید و مشکی تولید شده و رنگ سفید آن نیز با ترکیب و کنار هم قرار گرفته شدن رنگ های سفید ، آّی و زرد شکل گرفته است.

هم چنین دو مدل از تولیدات این گروه از قایق های بادی دارای ساختاری شبیه به مدل یک نفره می باشد اما مدل دیگری از این گروه از محصولات نیز وجود دارد که دارای ساختار و طراحی دوازده ضلعی بوده و همانند قایق های مارینر طراحی و تولید شده است که از خلاقیت های شرکت اینتکس در این محصول نیز استفاده شده است. از نظر امکانات مدل های ساده و در واقع رایج این محصول تمامی ویژگی ها و خصوصیاتی که مدل یک نفره دارا می باشد را دارا هستند. در واقع شما می توانید اهرم ماهیگیری ، اهرم نگهدارنده پارو و همین طور جیب کوچک داخلی را هم به راحتی در داخل این محصول مشاهده نمایید. هم چنین این مدل ها دارای دستگیره حمل و نقل در بخش جلویی خود نیز می باشند که از دیگر خصوصیات این قایق ها به شمار می رود و می توانید در سریع ترین زمان ممکن اقدام به جا به جایی و حمل و نقل این قایق ها کنید.

هم چنین مدل های دوازده ضلعی این محصولات نیز در بخش داخلی خود دارای صندلی های بادی و در واقع نشیمنگاه های بادی می باشند که بعث می شود تا شما پس از قرار گیری در داخل این محصولات نیز بتوانید به راحتی یک فضای نرم و راحت را در اختیار داشته باشید. هم چنین باید به این مسئله هم اشاره کنیم که این قایق های بادی دارای پارو ، پمپ باد و جیب داخلی در تمامی مدل ها می باشند که باعث شده تا شما هیچ گونه نیازی به خرید وسایل اضافی برای استفاده درست از این قایق ها نداشته باشید. هم چنین شما می توانید با توجه به بهره مندی از برچسب تعمیرات در داخل این محصولات نیز در مواقع آسیب دیدن از آن استفاده کرده و اقدام به ترمیم محصول خود کنید.

مسئله مهم دیگری که باید در خصوص این محصول به آن اشاره کنیم بحث کیفیت و جنس این مدل از قایق ها می باشد. شما این ویژگی را در اختیار خواهید داشت که با خرید قایق دوازده ضلعی از کف فایبرگلاس این محصول نیز استفاده کنید و کیفیت بی نظیری را در اختیار داشته باشید. هم چنین دیگر مدل های قایق سی هاوک دو نفره نیز به صورت کاملا بادی و با بهره گیری از جنس PVC برزنتی طراحی و تولید شده اند که از این نظر هم باز خیال شما راحت خواهد بود. این مدل ها همچنین دارای طول 236 سانتی متر ، عرض 114 سانتی متر و همین طور ارتفاع 41 سانتی متر می باشد که با در نظر گرفتن تحمل وزن 200 کیلو گرمی قطعا ایده آل خواهد بود. البته این ابعاد در محصول دوازده ضلعی کاملا متفاوت خواهد بود و باعث شده تا شما فضای بیشتر و تحمل وزن بالاتری را در اختیار داشته باشید که از مزایای مهم این قایق به شمار خواهد رفت. 

قایق بادی سی هاوک 3

در رابطه بامدل سی هاوک 3 نیز باید به این مسئله اشاره کنیم که شرکت اینتکس در تولید این دسته از محصولات خود نیز سعی کرده تا تمام ویژگی های مهم در طراحی محصولات قبلی خود را در این قایق ها هم پیاده سازی کند که همان اصول و قواعد در طراحی این محصولات به چشم می خورد. در واقع اگر شما نگاهی دقیق به این محصول بیندازید متوجه خواهید شد که این قایق بادی باز هم در دو رنگ مختلف همانند سی هاوک 2 طراحی شده است و باعث شده تا شما با خیالی راحت بتوانید دو مدل زیبا را در مشاهده کنید و بسته به سلیقه خود یکی از مدل ها را در اختیار داشته باشید. در همین راستا باید عنوان کنیم که هر دو مدل از رنگ اصلی سبز استفاده می کنند اما تفاوت آن ها و تیره و روشن بودن این دو باعث شده تا شما در هنگام خرید بتوانید بین این دو رنگ انتخاب دقیقی داشته باشید.

از نظر امکانات شما دقیقا همان ویژگی های موجود در قایق دو نفره را در این مدل هم می توانید مشاهده کنید و تنها تفاوت این مدل با مدل قبلی بحث بهره مندی از دو عدد نشیمنگاه در ناحیه جلویی و انتهایی این محصول می باشد که باعث شده تا شما بتوانید پس از انتخاب این محصول بسته به نیاز خود بر روی این موارد نیز نشسته و از این محصول استفاده کنید. علاوه بر این ها باید به این نکته هم اشاره کنیم که این مدل دارای دو سری محفظه نگهدارنده پارو می باشد که باعث شده تا بتوانید به صورت هم زمان و دو نفره پارو زده و از این محصول استفاده نمایید.

هم چنین از نظر ابعاد این محصول دارای طول 295 سانتی متر ، عرض 137 سانتی متر و همین طور ارتفاع 43 سانتی متر می باشد که یک ابعاد استاندارد بوده و مناسب برای استفاده سه نفره خواهد بود. هم چنین باید به این مسئله نیز اشاره کنیم که ضخامت هر یک از لایه های این مدل از قایق ها 0.58 میلی متر بوده و دارای تحمل وزن 360 کیلو گرمی می باشد که نشان از تحمل وزن بالای این قایق ها و همین طور ضخامت ایده آل هر یک از لایه های این محصول خواهد بود. در کنار این موارد باید به این مسئله هم اشاره کنیم که وزن بسته بندی این محصول 15.3 کیلو گرم است که نسبت به دیگر محصولات شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن اقدام به حمل و نقل این مدل از قایق ها کنید.

قایق بادی سی هاوک 4

آخرین مدل از سری قایق های سی هاوک ، مدل سی هاوک 4 می باشد که به جرات می توان آن را یک محصول بی نظیر دانست که تمام خصوصیات فوق العاده یک قایق بادی خانوادگی را در اختیار شما قرار می دهد. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که این محصول از نظر نوع طراحی و ساختار همان خصوصیات محصولات قبلی را دارا خواهد بود و هیچ گونه تفاوتی از نظر شیوه طراحی و ساختار این محصولات به چشم نمی خورد. تنها تفاوت این محصول نسبت به دیگر مدل های این قایق بحث ابعاد ، اندازه ها و همین طور کیفیت این دسته از قایق ها می باشد که باعث شده تا بتوانید با در نظر گرفتن این موارد خرید خود را به صورت کامل خریداری نمایید.

در همین راستا باید عنوان کنیم که از نظر ابعاد این قایق بادی دارای طول 351 سانتی متر ، عرض 145 سانتی متر و همین طور ارتفاع 48 سانتی متر طراحی و تولید شده است که باعث شده تا بتوانید یک فضای مناسب و ایده آل را در اختیار داشته باشید. هم چنین این قایق دارای وزن 21.9 کیلو گرم خواهد بود که می توانید مشاهده کنید با توجه به ابعاد و ویژگی هایی که دارد یک وزن ایده آل و استاندارد است و زیاد سنگین نخواهد بود. ضخامت لایه های این مدل از قایق ها نیز 0.75 میلی متر است که نسبت به دیگر نمونه ها این محصول دارای کیفیت بالا تری می باشد. هم چنین نقطه قوت این محصول تحمل وزن 480 کیلو گرمی این قایق بادی است که نشان می دهد می توانید به ساده ترین شکل ممکن از تمامی خصوصیات این محصول استفاده نموده و از در اختیار داشتن این کالا لذت ببرید.

جمع بندی

قایق بادی سی هاوک یکی از رایج ترین و پر طرفدار ترین قایق های بادی اینتکس می باشد که این شرکت سعی کرده تا این محصول را در مدل های مختلفی و با امکانات عالی به دست مشتریان خود برساند که یکی از ویژگی های فوق العاده این مدل از قایق ها به شمار می رود. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که این سری از قایق های بادی هم کیفیت بدنه و ضخامت فوق العاده ای دارند و هم از نظر امکانات همگی دارای طناب نجات ، اهرم ماهیگیری ، جیب کوچک داخلی ، نشیمنگاه بادی ، پمپ باد و برچسب تعمیرات و همین طور اهرم نگهدارنده پارو و خود پارو می باشند که باعث شده تا شما دیگر نیاز به خرید و تهیه هیچ وسیله اضافی در جهت استفاده تمام عیار از امکانات این محصول نداشته باشید.

هم چنین باید به این مسئله هم اشارخ کنیم که فروشگاه مرکزی محصولات بادی اینتکس سعی کرده تا این قایق های بادی را با قیمت ارزان ارائه کند تا اگر قصد خرید این دسته از قایق های بادی را دارید با توجه به خصوصیات عنوان شده در این مطلب بتوانید به ساده ترین شکل ممکن محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و از طریق این فروشگاه اقدام به ثبت سفارش خود کنید.