معرفی قایق بادی سی هاوک

قایق بادی سی هاوک یکی از بهترین قایق های بادی است که می توانید از آن به عنوان قایق بادی تفریحی استفاده کنید . قایق های بادی زیادی در بازار وجود دارند که برخی از آن ها نیز ممکن است توسط شرکت های بزرگی ساخته شده باشند ، ولی ما در این بخش قصد معرفی قایق بادی سی هاوک را داریم که از بهترین قایق های بادی ساخته شده برند اینتکس می باشد و برای همین یک قایق بادی اصل و اورجینال بوده که می توانید از آن برای تفریحات آبی خود استفاده کنید . این قایق برای ماهیگیری نیز بسیار گزینه مناسبی بوده و شما می توانید از آن برای گشت زنی ، ماهیگیری ، تفریح یا ورزش استفاده کنید . برای اینکه بیشتر با این قایق بادی دوست داشتنی آشنا شوید ، توصیه می کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا خصوصیات آن را به خوبی بشناسید . 

در ابتدا لازم است که شما را با قایق های بادی آشنا کنیم که نسل جدیدی از قایق های بادی بوده و شما می توانید از آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و به خوبی بر روی آب شناور بمانید . پیش تر قایق های بادی با بدنه چوبی یا فایبرگلاسی ساخته می شدند ، ولی قایق های بادی طراحی متفاوت و بسیار عالی بود که تحولی در ساخت قایق ها ایجاد کرد و در همان ابتدای ساخت و طراحی نیز مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و امروزه نیز یکی از پر طرفدار ترین ها می باشد . برای اینکه قایق بادی می تواند حمل و نقل بسیار آسان تری را داشته باشد ، برای همین قابلیت استفاده در مسافرت را دارد ، برای اینکه به راحتی می توانید قایق بادی سی هاوک و یا سایر قایق های بادی را برداشته و جابجا کنید ، همچنین به دلیل اینکه قایق های بادی در حالت بسته بندی ، بسیار کوچک هستند شما می توانید آن ها را به ساده ترین روش ممکن جابجا کنید . 

قایق های بادی سی هاوک بسته به ظرفیت هایی که دارند ممکن است از نظر حجم بسته بندی و وزن تفاوت هایی را با یکدیگر داشته باشند . قایق بادی سی هاوک از بدنه ای با جنس پی وی سی برزنتی ساخته شده است ، پی وی سی برزنتی را می توانیم یکی از بهترین لایه ها برای ساخت قایق بادی بدانیم که بست وی نیز از آن استفاده کرده است . استفاده از این جنس برای ساخت قایق بادی سی هاوک باعث شده است که این قایق کاملا ضد آب شود . یک ویژگی بسیار خوب که در قایق های بادی باید وجود داشته باشد ، این است که بدنه بتواند به خوبی در برابر رطوبت و آب مقاوم باشد . این جنس به دلیل کیفیت بالایی که دارد و همچنین خاصیت ضد آبی خود حتی می تواند در برابر آب شور دریا نیز مقاوم باشد ، به همین دلیل شما می توانید حتی از این قایق در سواحل دریا نیز استفاده کنید . برزنت استفاده شده در بدنه قایق آن را در برابر آسیب دیدگی ها نیز مقاوم کرده است . اگر بدنه قایق بادی با اجسام تیز و برنده برخوردی نداشته باشد ، آسیبی را نیز نخواهد دید . 

قایق بادی سی هاوک در برابر نور افتاب نیز مقاوم است ، برای همین شما می توانید از این قایق بادی در فضاهای باز استفاده کنید . معمولا جاهایی که برای استفاده از قایق بادی سی هاوک مناسب می باشد ، مناطقی همچون آب دریاچه ها ، سواحل دریا ، رودخانه های آرام و کم جریان ، استخر ها ، دریاچه های مصنوعی ، برکه ها و آبگیر ها خواهند بود . همچنین توصیه می شود که از این قایق در آب پشت سد ها ، رودخانه های پر خروش و با سرعت بالا یا قسمت های عمیق دریا استفاده نکنید ، برای اینکه ممکن است با مشکل مواجه شوید . برای ایمنی بیشتر خود در هنگام استفاده از هر نوع قایقی می توانید از جلیقه های شنا استفاده کنید که ایمنی شما را افزایش خواهند داد . البته ایمنی قایق بادی سی هاوک نیز بسیار بالاست ، برای اینکه نوع طراحی بسیار خوب آن شناوری عالی را به قایق بادی سی هاوک اینتکس بخشیده است . 

اینتکس کاملا به صورت استاندارد و عالی قایق بادی سی هاوک را تولید کرده است ، برای همین در صورت مواج شدن آب نیز این قایق می تواند به خوبی تعادل خود را حفظ کند و اینگونه افرادی که قایق سواری می کنند نیز می توانند با آرامش و راحتی بیشتری از قایق سواری خود لذت ببرند . داشتن لبه های بلند می تواند مانع از ورود آب به داخل قایق بادی شود . این قایق ها به صورت پارویی توسط شرکت اینتکس ساخته شده اند ، برای همین شما در هنگام خرید قایق بادی سی هاوک می توانید پارو ها را به همراه قایق دریافت کرده و از آن ها برای به حرکت در آوردن قایق بادی استفاده کنید . این پارو ها کاملا استاندارد هستند و شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید . البته تعداد قایق ها بسته به نوع و ظرفیت قایق بادی سی هاوک می تواند متفاوت باشد . چرا که قایق های بادی سی هاوک در مدل های یک نفره تا چهار نفره ساخته شده اند که به ترتیب با اسامی قایق بادی سی هاوک 1 ، قایق بادی سی هاوک 2 و ... ارائه شده اند .

برای همین است که شما می توانید در صورت علاقه به قایق بادی سی هاوک آن را در ظرفیتی که دوست دارید انتخاب کرده و استفاده کنید . هر یک از قایق های بادی با توجه به ظرفیتی که دارند می توانند وزن آن ها را به بهترین شکل تحمل کنند . برای همین شما اگر قایق بادی سی هاوک 4 اینتکس را خریداری کنید ، می توانید به راحتی به صورت چهار نفره از آن استفاده کنید . برای اینکه این قایق می تواند به راحتی بیشتر از 400 کیلوگرم وزن را تحمل کند ، برای همین شما حتی می توانید وسیله های همراه خود رابه داخل قایق ببرید . معمولا قایق های بادی مدل سی هاوک را با رنگ خاص آن می شناسند . این قایق ها بیشتر با بدنه سبز لجنی شناخته می شوند و ممکن است در برخی از مدل های قدیمی و جدید قایق بادی سی هاوک رنگ آن ها کمی روشن و یا تیره تر باشد .

برای قایق های بادی سی هاوک اهرمی برای پارو ها قرار داده شده است که شما می توانید با وجود این اهرم ها بسیار راحت تر قایق را به سمت جلو و اطراف هدایت کنید و حتی به صورت همزمان از دو پارو در دو جهت قرار استفاده کرده و با قدرت بیشتری پارو زده و قایق را به سمت جلو حرکت دهید . این قایق معمولا دارای تکیه گاه بادی برای راحتی بیشتر شما می باشد و همچنین کف آن نیز به دلیل بادی بودن به شکل مواج ساخته شده است تا شما بتوانید احساس بهتری را در هنگام نشستن در قایق داشته باشید ، برای اینکه طراحی مواج کف قایق بادی سی هاوک باعث شده است تا انعطاف پذیری قایق بادی بسیار زیاد تر شود . برای مشاهده این قایق ها و خرید آن ها می توانید به فروشگاه اینتکس مراجعه کرده و آن ها را مشاهده و در صورت علاقه با قیمت بسیار ارزان خریداری کنید .