معرفی کاناپه بادی و نحوه استفاده از آن

کاناپه بادی تخت شو نوعی مبل دو کاره است که در عین حال که در ثابت است میتوانید انرا به اشکال و مدل های مختلف تبدیل کرده و استفاده نمایید نحوه استفاده از کاناپه بادی به این شکل است که میتوانید کاناپه  خود را به اندازه نرمال باد کنید و از فشار بیش از حد باد بپرهیزید چون فرم محصول خراب می شود. نکاتی مهم برای استفاده بهتر از کاناپه بادی 1-کاناپه بادی را به هیچ عنوان مورد شستشو قرار ندهید. برای تمیز کردن کاناپه بادی از دستمال مرطوب استفاده کنید و محصول را با کف و آب نشویید. چون رطوبت به لایه ها نفوذ می کند و باعث پوسیدگی و از بین رفتن لایه های محصول می شود. 2- به هیچ عنوان روی کاناپه بادی جامپ نکرده و نیروی عمود به آن وارد نکنید، زیرا بعد از مدتی فرم خود را از دست می دهد.3-کاناپه بادی خود را به اندازه نرمال باد کنید و از فشار بیش از حد باد بپرهیزید تا فرم محصول خراب نشود. کاناپه بادی معمولی بهترین گزینه برای نشستن راحت حتما شماهم یک کاناپه بادی را دیده اید.

 آیا راحتی آن را تجربه کرده اید؟ کاناپه بادی معمولی  یک نوع از کاناپه های بادی هستند. این کاناپه بادی بسیار برای برای نشستن مناسب است. 

این کاناپه بادی را میتوان بدون تکیه گاه نیز استفاده کرد چرا که طراحی آن بصورت یک تکه بوده و فرم قرار گیری خود را حفظ میکنند. 

بعضی از مدل های کاناپه بادی معمولی روی دسته خود، دارای جایی برای نگهداری لوازم مثل بطری، لیوان و یا کنترل تلویزیون هستند و بعضی دیگر ساده میباشند. جنس بعضی از انواع کاناپه بادی معمولی از جیر و یا همان مخملی بوده و نوع دیگر آنها از پلاستیک و یا در اصطلاح طرح چرم میباشند.

اگر به دنبال کاناپه ای با قیمت مناسب و کیفیت عالی هستید ، ما به شما کاناپه های بادی اینتکس را معرفی میکنیم. این مدل از کاناپه بادی را که در دو مدل یک نفره و دو نفره تولید میشود میتوان با سایر پمپ های بادی اینتکس باد کرد ولی اگر نیاز به تخلیه راحت تر باشد پیشنهاد پمپ باد برقی میشود. مزایا و قابلیت های کاناپه بادی * اولین نکته مهم قیمت مناسب کاناپه های بادی است که بسیار به صرفه است. *کاناپه بادی وسیله ای مناسب برای منازل فانتزی ، ویلاها ، محل کار ،کانکس های سیار، خانه های دانشجویی می باشد. * نکته قابل توجه اینکه شما با خرید کاناپه های بادی چند کاره ، فقط کاناپه بادی نخریدید، بلکه شما یک  کاناپه بادی ، مبل بادی، تشک بادی یک و یا دونفره دارید.* وسیله مناسبی برای مسافرت می باشد ، به سرعت باد می شود و آماده استفاده است