عنوان مقاله : چادر ارتفاع

اگر قصد سفر به مناطق کوهستانی را دارید و باید در ارتفاعات کمپ بزنید باید گفت که حتما نیاز به چادر ارتفاع پیدا می کنید و در واقع وجود چنین چادری به همراه شما می تواند از نان شب واجب تر باشد ! چادر مسافرتی هر کدام دارای کاربردهای خاص خود می باشند و خریداران باید توجه داشته باشند که چادر را برای چه محیط آب و هوایی خریداری می کنند تا بهترین کارایی را از این محصولات مشاهده کنند . یک چادر ارتفاع خوب باید به دقت انتخاب شود و قبل از خرید چادر مسافرتی باید به بسیاری از نکات توجه کرده و در واقع نیازهای خود را بررسی کنید تا کاربردی ترین و بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنید . در این مقاله سعی شده است تا بسیاری از اطلاعات در خصوص این محصولات به شما منتقل شود تا خرید چادر ارتفاع خود را با دانش خوبی رقم بزنید .

بهترین جنس بدنه چادر ارتفاع

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید ، جنس بدنه محصولی که انتخاب می کنید است . یک چادر ارتفاع از نظر کیفیت و ساختار بدنه ای که دارد باید به بهترین شیوه طراحی شده باشد تا سرپناهی امن در هنگام وزش باد های شدید که بسیار شبیه به طوفان های کوهستانی است باشد . در واقع با بررسی ساختار چادر ارتفاع بسیاری از برندهای مرح جهانی می توانیم به این نکته پی ببریم که بهترین متریال برای ساخت بدنه چادر ارتفاع ، پارچه پلی استر است . این نوع پارچه در صورتی که با مرغوبیت بسیار بالا و گاها به صورت دو لایه در تمامی قسمت های بدنه استفاده شود می تواند چادر را به محصولی ضد آب و تا حدود زیادی ضد سرما تبدیل کند . برندهای بسیاری همچون برند هاسکی ، پکینیو و فرینو اقدام به استفاده از این متریال در چادرهای مسافرتی و چادر ارتفاع فصل سرمای خود می کنند و ما نیز طبق بررسی های صورت گرفته چادرهای مسافرتی با بدنه پلی استر را جز بهترین گزینه ها برای انتخاب شما می دانیم .

بهترین ساختار برای چادر ارتفاع

پس از انتخاب بهترین جنس بدنه برای خرید چادر ارتفاع حال باید به سراغ بهترین ساختار بدنه ای برویم ، جایی که ساختار های بدنه در هنگام وزش بادهای شدید می تواند بسیار تاثیرگذار باشد و استواری چادر شما را برقرار کند . در واقع انتخاب این پارامتر می تواند برای شما بسیار حیاتی باشد و باید دقت بالایی در انتخاب داشته باشید تا بتواند سکونت گاهی امن را در کمپ های ایجاد شده برای خود فراهم کنید . بهترین ساختار چادرهای ارتفاع را می تواند چادرهایی با ساختار عصایی نامید . چادرهایی که ساختار عصایی دارند ، مدت زمان راه اندازی و جمع آوری بیشتری را به خود اختصاص می دهند اما به دلیل ستون های درهم رفته ای که دارند به خوبی می تواند استقامت و استواری خود را در واقع به رخ بکشند و از هم پاچیدگی در آن ها معنایی پیدا نمی کند . تمامی چادر های مسافرتی ارتفاع عصایی دارای ستون هایی هستند که در نهایت به زمین متصل می شوند و این امر توسط میخ های عمدتا فولادی صورت می گیرد و به همین خاطر از ورود جریان سرما به داخل چادر نیز جلوگیری می شود و شما چادر مقاوم در برابر طوفان و همچنین سرما را در اختیار دارید .

بهترین برندهای چادر ارتفاع

یکی دیگر از سوالاتی که بسیاری از خریداران چادرهای ارتفاع با آن رو به رو می شوند ، انتخاب برندی معتبر در جهت خرید چادر مسافرتی ، چادر کمپینگ و چادر ارتفاع می باشد . با توجه به بازخورد های صورت گرفته در خصوص برندهای تولید کننده چادرهای ارتفاع می توانیم برخی از این برندها را برای شما معرفی کوتاهی کنیم تا تصمیم نهایی بر عهده شما باشد . برند هاسکی یکی از برترین برندهای لوازم کمپینگ و به خصوص تجهیزاتی همچون چادر مسافرتی در نمونه های مختلف می باشد . این برند دارای نمایندگی های بسیاری در قاره آمریکا و اروپا می باشد و دفتر مرکزی آن همانند ابتدای فعالیت در کشور چک واقع شده است . از برترین و با کیفیت ترین نمونه های چادر ارتفاعی که فروش فوق العاده ای را به خود اختصاص می دهند ، می توان درصد بالایی را از تولیدات این برند دانست .

برند پکینیو که به معنی عامیانه چادرهای کله گاوی می باشد نیز از نمونه های پر فروش دیگر چادر ارتفاع می باشد که رضایت حداکثری خریداران را به خود اختصاص داده است و این موضوع باعث شده تا به عنوان یکی از برترین برندهای تولید چادر کمپینگ از آن یاد شود و همواره جز با کیفیت ترین ها نامیده شود . اما اگر می خواهید که کیفیت در حد استاندارد را با قیمت های مقرون به صرفه ای در اختیار داشته باشید باید گفت که یکی از بهترین انتخاب های شما می تواند برند فرینو باشد که دارای نمونه چادرهای ارتفاع و کمپینگ بسیاری می باشد و دست شما در انتخاب مدل دلخواه تان باز است .

قیمت چادر ارتفاع

قیمت خرید چادر مسافرتی ارتفاع به طبع بیشتر از چادرهای معمولی می باشد و این امر ، امری طبیعی به شمار می آید زیرا این محصولات از متریال های درجه یک و مرغوب در ساخت خود استفاده می کنند . یک چادر ارتفاع خوب می تواند قیمت های بسیار متنوعی داشته باشد و قیمت هر محصول را می توان برحسب مزیت هایی که دارد و همچنین مواد اولیه ای که در ساخت بدنه آن ها به کار گرفته شده است ، تعیین نمود . همچنین یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش و یا کاهش قیمت در چادر های ارتفاع ، ابعاد و اندازه و ظرفیت تعداد نفراتی که می توانند از آن ها استفاده کنند می باشد . در همین جا باید اشاره داشته باشیم که بهترین ظرفیت برای چادرهای ارتفاع ، ظرفیت یک و دو نفره می باشد و توصیه می شود اگر تعداد نفرات شما بیشتر از یک یا دو نفر است از دو عدد چادر استفاده کنید . قیمت حدودی که برای چادر های ارتفاع می توان در زمان نوشتن این مقاله در نظر گرفت از 4.000.000 میلیون تومان شروع می شود و بسته به امکانات و برند تولیدی و همچنین ظرفیت تا قیمت های بسیار بالاتر ادامه می یابد .

خرید چادر اتفاع

یکی از الویت های خرید شما به هنگام یک جنس مرغوب و درجه یک باید انتخاب فروشگاهی مطمئن باشد تا اورجینال بودن محصول خریداری شده را تضمین بکند و با توجه به قیمت های بالایی که در این شرایط اقتصادی صرف می کنید بدانید که جنس مرغوب به دست تان می رسد . فروشگاه اینتکس تهران با توجه به اینکه وارد کننده محصولات کمپینگ در ایران نیز می باشد ، یکی از بهترین انتخاب ها برای شما در جهت خرید انواع مختلف چادر مسافرتی و چادرهای کمپینگ در رده های مختلف به شمار می آید . این فروشگاه علاوه بر وب سایت جامع و کاملی که دارد ، دارای شعب حضوری نیز در استان تهران و مازندران است و این امر باعث می شود تا بتوانید جنس مورد نظر را از نزدیک مشاهده کرده و در صورت نیاز خرید خود را نهایی کنید . برای مشاهده جدیدترین نمونه های چادر مسافرتی و کمپینگ می توانید به دسته بندی چادر مسافرتی از طریق منوی همین سایت مراجعه نمایید .