چادر مسافرتی چیست ؟ چادر مسافرتی اتوماتیک کیت یا کلمن و یا شاتل یا اف ای تی یکی از محصولاتی است که از لحاظ کیفیت و ساختار در نوع خود بی نظیر میباشد.این چادر طرح کلمن امریکا بوده که در ایران تولید میشود. ضمنا قیمت  این چادر یک ششم قیمت چادر امریکایی میباشد. این چادر  به مدت یک سال شامل گارانتی شرکت است .و شما میتوانید از خدمات پس از فروش این شرکت تولید کننده استفاده نمایید.چادر کیت در دو اندازه مختلف تولید شده است .

چادر 8 نفره کیت اتوماتیک که در ابعاد 210 در 240 در ارتفاع 200 که ارتفاع مفید داخلی ان 170 سانتی متر میباشد و چادر مسافرتی 10 نفره کیت که در ابعاد 240 در 270 در ارتفاع 210 سانتیمتر که ارتفاع مفید داخلی چادر 180 سانتی متر میباشد.جنس بدنه برزنت ضد اب و پایه ان از اهن گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده است .اتصالات بین پایه ها از جنس فایبر گلاس فشرده بوده و تمامی اتصالات بوسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل میباشند.چنانچه به هر علتی پایه های چادر بشکند شما براحتی میتوانید پایه را از قسمت اتصال پیچ و مهره را باز کرده و پایه را عوض کنید.

حجم بسته بندی  چادر اتومات کلمن 8 نفره به این ترتیب میباشد . عرض 20 سانتی متر و در طول 80 سانتی متر و در ارتفاع 15 سانتی متر .حجم بسته بندی چادر مسافرتی اتوماتیک 10 نفره کیت در عرض 20 سانی متر و در طول 1 متر و ارتفاع 15 سانتی متر میباشد .دارای یک ساک نگهداری و کارت گارانتی یک ساله است .شما میتوانید از پوش دوم این چادر نیز استفاده نمایید که به صورت جداگانه میتوانید خریداری  نمایید. این چادر های اتوماتیک در چند رنگ مختلف میباشد .

چادر مسافرتی کیت یکی از محصولاتی است که از لحاظ کیفیت و ساختار در نوع خود بی نظیر میباشد.این چادر طرح کلمن امریکا بوده که در ایران تولید میشود.ضمنا قیمت  این چادر یک ششم قیمت چادر امریکایی میباشد.این چادر  به مدت یک سال شامل گارانتی شرکت است .و شما میتوانید از خدمات پس از فروش این شرکت تولید کننده استفاده نمایید. چادر کیت در دو اندازه مختلف تولید شده است .چادر 8 نفره کیت اتوماتیک که در ابعاد 210 در 240 در ارتفاع 200 که ارتفاع مفید داخلی ان 170 سانتی متر میباشد و چادر مسافرتی 10 نفره کیت که در ابعاد 240 در 270 در ارتفاع 210 سانتیمتر که ارتفاع مفید داخلی چادر 180 سانتی متر میباشد.

جنس بدنه برزنت ضد اب و پایه ان از اهن گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده است .اتصالات بین پایه ها از جنس فایبر گلاس فشرده بوده و تمامی اتصالات بوسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل میباشند. چنانچه به هر علتی پایه های چادر بشکند شما براحتی میتوانید پایه را از قسمت اتصال پیچ و مهره را باز کرده و پایه را عوض کنید. حجم بسته بندی  چادر کیت 8 نفره به این ترتیب میباشد .عرض 20 سانتی متر و در طول 80 سانتی متر و در ارتفاع 15 سانتی متر . حجم بسته بندی چادر 10 نفره کیت در عرض 20 سانی متر و در طول 1 متر و ارتفاع 15 سانتی متر میباشد . دارای یک ساک نگهداری و کارت گارانتی یک ساله است .شما میتوانید از پوش دوم این چادر نیز استفاده نمایید که به صورت جداگانه میتوانید خریداری  نمایید.این چادر ها در چند رنگ مختلف میباشد .