قایق بادی چلنجر

قایق های بادی محصولاتی هستند که عموما در میان خیلی از افراد که قصد دارند تا در دریاچه ها ، آب های آرام و دیگر مناطق آبیبه تفریح بپردازند محبوب می باشد. این دسته از محصولات به گونه ای طراحی و تولید شده است که شما می توانید ویژگی های مختلفی را بر روی این قایق ها مشاهده کنید. در همین راستا نیز تعدد بالای این دسته از محصولات در کنار طراحی های مختلفی که دارند باعث شده تا خیلی از افراد در میان محصولات و مدل های مختلف این قایق های بادی تردید داشته باشند که کدام محصول را انتخاب کنند. یکی از مدل های محبوبی که تنوع بالایی هم دارا بوده و در ظرفیت های مختلفی هم به بازار عرضه شده است قایق بادی چلنجر می باشد. این نمونه از قایق ها در ساختار های گوناگونی به بازار عرضه شده است که همین عامل باعث شده تا از نظر ابعاد ، ظرفیت و هم چنین رنگ بندی و امکانات نیز این نمونه از قایق با دیگر مدل های خود نیز تفاوت داشته باشد. در همین راستا در این مطلب سعی خواهیم کرد که به بررسی دقیق ویژگی های این محصول پرداخته و این خصوصیات را به طور کامل برای شما شرح دهیم تا اگر قصد خرید قایق بادی چلنجر را دارید بتوانید بهترین گزینه را در میان مدل های مختلف این محصولات انتخاب کنید....

قایق بادی چلنجر یک نفره

اولین مدل از سری قایق های بادی چلنجر که بسیار محبوب بوده و در میان افراد با توجه به ظرفیت تک نفره ای که دارد توانسته رضایت مشتریان را هم جلب کند ، قایق بادی چلنجر یک نفره می باشد که با عنوان چلنجر 1 به بازار عرضه شده است. اگر بخواهیم به بررسی دقیق این مدل از قایق ها بپردازیم در وهله اول باید به شیوه طراحی بدنه این محصولات بپردازیم. در واقع شما می توانید مشاهده نمایید که از نظر نوع ساختار و طراحی این مدل از قایق ها یک ساختار مستطیلی شکل دارد که این طراحی شبیه به اکثر نمونه های قایق های بادی می باشد. در واقع این ساختار باعث شده تا شما یک بدنه عامه پسند را مشاهده کنید که در اکثر محصولات همین ظاهر نیز پیاده سازی شده است.

بخش جلویی و در واقع ناحیه جلویی این قایق نیز ساختاری تقریبا کم عرض تر و در واقع نوک تیز تر را دارا می باشد اما به دلیل بهره مندی از ساختار گرد در این ناحیه و همین طور نواحی کناری این قایق شما می توانید یک بدنه زیبا را مشاهده کنید. هم چنین از نظر بدنه شما می توانید یک ساختار یکدست را مشاهده کنید که یک ناحیه زیرین با رنگ یکدست آبی و همین طور یک بدنه زرد رنگ را بر روی این محصول می توانید مشاهده کنید که البته این ناحیه دارای طرح های آبی رنگ هم می باشد که این طرح برگرفته از یک سری خطوط موازی با اندازه های مختلف خواهد بود که باعث خاص تر شدن و عدم سادگی طراحی این محصول شده است. هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که بر روی بدنه اصلی این مدل از قایق ها نام چلنجر 1 نیز به صورت لاتین و به بهترین شکل ممکن درج شده است که نشان خواهد داد که محصول انتخابی شما کدام مدل خواهد بود.

ویژگی مهم دیگری که این مدل از قایق ها دارا هستند بحث بهره مندی از طناب نجات در بخش های کناری و در واقع دور تا دور این محصول می باشد که باعث شده تا بتوانید از این ویژگی خوب این محصولات هم استفاده کنید. هم چنین در دو سمت کناری این محصولات نیز شما می توانید دستگیره های نگهدارنده پارو را هم به بهترین شکل ممکن مشاهده کرده و از این بابت هم خیالتان بابت هدایت قایق و محل نگهداری پارو نیز راحت باشد. بخش داخلی این مدل از قایق ها نیز یک ساختار موازی و شیار دار می باشد که کاملا بادی بوده و دارای صندلی و یا وسیله دیگری نمی باشد که نشان از سادگی محیط داخلی این مدل از قایق های بادی دارد.

از نظر ابعادی هم این محصول در طول 193 سانتی متر ، عرض 102 سانتی متر و همین طور ارتفاع 38 سانتی متر می باشد که مناسب برای استفاده یک نفر بوده و قادر است تا 85 کیلو گرم وزن را هم بر روی خود تحمل کند. هم چنین بهره مندی از بسته بندی با وزن 8.5 کیلو گرم نیز باعث شده تا حمل و نقل این مدل از قایق ها نیز کاری ساده و آسان باشد. در کنار این محصول پمپ باد دستی و برچسب تعمیرات نیز به همراه دفترچه راهنما هم وجود دارد.

قایق بادی چلنجر دو نفره

مدل دیگر این قایق های بادی مدل دو نفره این محصولات و یا به عبارت دیگر قایق بادی چلنجر دو می باشد که این مدل تکمیل تر از مدل یک نفره بوده و فضای بزرگ تری را هم در اختیار شما قرار می دهد. از نظر شیوه طراحی و ساختار اگر نگاهی دقیق به این محصول بیندازید متوجه خواهید شد که این مدل از قایق بادی چلنجر نیز دقیقا شبیه به مدل یک نفره این قایق می باشد که با همان الگو و ساختار به بهترین شکل ممکن طراحی و پیاده سازی شده است. در واقع همان ساختار مستطیلی با لبه های گرد این محصولات باعث شده تا شما یک قایق بادی زیبا را در اختیار داشته باشید که از نظر طراحی قطعا یک ساختار رایج را در اختیار شما قرار می دهد.

مسئله مهم دیگری که باید در خصوص این مدل از قایق های بادی عنوان کنیم بحث رنگ بندی و همین طور طرح و نقش موجود بر روی این مدل از قایق می باشد. شما می توانید مشاهده کنید که بدنه اصلی این قایق بادی به صورت یکدست آبی رنگ تولید شده است که یک رنگ کاملا زیبا و شیک بوده و همین امر باعث شده تا خیال شما از بابت زیبایی در طراحی و ساختار راحت باشد. هم چنین شما می توانید مشاهده نمایید که این رنگ در کنار رنگ زرد که در بخش های کناری این محصول دیده می شود باعث جذابیت دو چندان این قایق شده است. در واقع رنگ زرد در لبه های کناری و همین طور ناحیه جلویی این محصول به چشم می خورد که باعث شده تا این مدل از قایق از سادگی خارج شده و یک طرح و نقش زیبا و خاص را به ارمغان آورد.

علاوه بر این ها بر روب دنه اصلی این مدل از قایق شما می توانید نام مدل این محصول یعنی چلنجر 2 را هم به صورت لاتین و با رنگ سفید مشاهده کنید که سبب می شود تا در هنگام خرید این محصول را با خیالی راحت در اختیار داشته باشید. هم چنین در بخش انتهایی این محصول نیز نام تجاری اینتکس هم به چشم می خورد که نشان از کمپانی تولید کننده این قایق دارد. از دیگر خصوصیات طراحی این محصول می توان به لبه های داخلی این قایق اشاره کرد که این لبه ها از رنگ مشکی شکل گرفته و زیبایی ها و خاص بودن این محصول را به رخ دیگر مدل ها کشیده است. در ناحیه جلویی این محصول شما می توانید دستگیره حمل و نقل این محصول و همین طور در بخش های کناری این قایق نیز محفظه ها و اهرم های نگهدارنده پارو را هم می توانید به بهترین شکل ممکن مشاهده نمایید. بهره مندی از طناب نجات دور تا دور این قایق هم نوع همسوی دیگر و در واقع شباهت مهم این محصول در مقایسه با قایق بادی یک نفره به شمار می رود.

از نظر ابعاد نیز باید به این مسئله اشاره کنیم که این محصول دارای طول 234 سانتی متر ، عرض 114 سانتی متر و همین طور ارتفاع 41 سانتی متر می باشد. این ابعاد و اندازه ها نشان می دهد که از این محصول دو نفر به صورت هم زمان می توانند به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. هم چنین ضخامت لایه های این محصول 0.5 میلی متر بوده و مناسب برای استفاده هم زمان دو نفر خواهد بود. بهره مندی از وزن 7.7 کیلو گرمی این محصول هم سبب شده تا حمل و نقل این محصول آسان تر شود. تمامی این ویژگی ها خصوصیات مهم طراحی و تولید این محصول می باشد. البته این محصول به شما دو عدد پارو و پمپ باد را هم می دهد که این مزیت هم در مقایسه با یک سری دیگر از محصولات قابل عنوان خواهد بود.

قایق بادی چلنجر سه نفره

قایق بادی چلنجر 3 را می توان یک محصول کامل در سری چلنج عنوان کرد که سعی شده تا طراحی این محصول تمام موارد مورد نیازی که در دو مدل قبلی وجود نداشته قرار داده شود. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که این مدل ترکیبی از طراحی مدل دو نفره در کنار امکانات مدل یک نفره می باشد که به بهترین شکل ممکن این ترکیب سبب شده تا یک محصول ایده آل را شما مشاهده کنید. اگر بخواهیم به صورت کامل و دقیق به بررسی این محصول بپردازیم باید عنوان کنیم که از نظر نوع ساختار و طراحی این محصول هیچ گونه تفاوتی با محصول دو نفره و در واقع چلنجر دو نخواهد داشت و همین مسئله باعث شده تا افرادی که قصد دارند تا قایق دو نفره را خریداری کنند بتوانند با صرف هزینه ای بیشتر در صورت نیاز این محصول را به سبد خرید خود اضافه کنند.

در همین راستا اگر بخواهیم به صورت دقیق تری این قایق بادی را مورد بررسی قرار دهیم شما می توانید مشاهده کنید که این محصول همان رنگ آبی را که محصول دو نفره دارا بود در اختیار شما قرار می دهد و تنها تفاوت این دو مدل نام مدل این محصول است که با عنوان چلنجر 3 بر روی این محصول درج شده است. این محصول این بار در دو سمت خود به جای دو عدد ، چهار عدد محفظه نگهدارنده پارو را دارا می باشد و در بخش انتهایی این محصول نیز شما می توانید محفظه نگهدارنده موتور قایق بادی را هم مشاهده کنید که باعث شده تا به ساده ترین شکل ممکن بتوانید یک عدد موتور قایق را بر روی این محصول نصب کرده و هیجان یک تفریح مهیج آبی را تجربه نمایید.

هم چنین این محصول دارای دو عدد نشیمنگاه بادی می باشد که یکی از ان ها در بخش جلویی و دیگری در ناحیه انتهایی این محصول نیز به چشم می خورد که باعث شده تا بتوانید به ساده ترین شکل ممکن بر روی این موارد هم نشسته و از این محصول لذت ببرید. هم چنین باید به این مسئله هم اشاره کنیم که از نظر امکانات هم این قایق بادی دارای دو عدد پارو و یک عدد پمپ باد و برچسب تعمیرات هم می باشد که نشان از کامل بودن خصوصیات و ویژگی های این قایق بادی خواهد بود.

از نظر ظرفیت و ابعاد نیز باید به این مسئله اشاره کنیم که این قایق دارای تحمل وزن 320 کیلو گرم می باشد. این مقدار تحمل وزن باعث شده تا شما بتوانید به راحت ترین شکل ممکن حتی افراد سنگین وزن را هم در داخل این قایق جای دهید. هم چنین این محصول در طول 295 سانتی متر ، عرض 137 سانتی متر و همین طور ارتفاع 43 سانتی متر طراحی و تولید شده است. هم چنین وزن کلی این قایق بادی نیز 13.3 کیلو گرم می باشدکه نسبت به مزایا و کارایی های این محصول شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن از این محصول لذت ببرید.

قایق بادی چلنجر کایاک

آخرین مدل از سری قایق های بادی چلنجر ، قایق بادی کایاک می باشد که با عنوان و نام K1 به بازار عرضه شده است. اگر نگاهی دقیق به طراحی و ساختار این محصول بیندازید متوجه خواهید شد که این قایق دارای ساختاری فوق العاده خاص می باشد که قطعا افراد ورزشکار و یا کسانی که قصد دارند تا با این قایق به یک ماجراجویی یک نفره بپردازند نیز می توانند با خیال راحت از این محصول استفاده کنند. هم چنین از نظر نوع رنگ بندی این قایق بادی دارای رنگ سبز می باشد که در طراحی آن از رنگ مشکی هم استفاده شده است. علاوه بر این ها بر روی بدنه اصلی این محصول نیز شما می توانید به راحتی مدل این محصول در کنار نام تجاری اینتکس را هم مشاهده نمایید که طراحی شیک و جذابی را ارائه نموده است.

این قایق دارای یک عدد صندلی بادیدر بخش داخلی خود می باشد که این صندلی به صورت شیار دار و موازی بوده و سبب شده تا فرد در استاندارد ترین حالت ممکن بتواند در داخل این محصول جای گرفته و از آن استفاده کند. هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که ناحیه جلویی این قایق دارای یک عدد توریمی باشد که در مواقع اضطراری به درد شما خواهد خورد. بهره مندی از یک عدد پارو و همین طور پمپ باد در کنار این محصول هم نشان می دهد که تمامی امکانات مورد نیاز برای استفاده فوق العاده از یک محصول برای شما فراهم خواهد بود.

هم چنین از نظر ظرفیت و ابعاد نیز باید به این مسئله اشاره کنیم که این قایق بادی دارای طول 274 سانتی متر ، عرض 76 سانتی متر و همین طور ارتفاع 33 سانتی متر می باشد که این ابعاد باعث شده تا یک ساختار ایده آل برای استفاده یک نفره را در اختیار داشته باشید. هم چنین تحمل وزن این محصول 100 کیلو گرم بوده و خود قایق نیز 12 کیلو گرم وزن دارد که تمامی این موارد نشان از ساختار بی نظیر این قایق کایاک خواهد داشت.

جمع بندی

قایق بادی چلنجر در چهار مدل یک نفره ، دو نفره ، سه نفره و همین طور کایاک یک نفره تولید و عرضه شده است که این چهار مدل دارای ویژگی ها و ساختار های متفاوتی هستند. امکانات بی نظیر سری چلنجر در کنار قیمت مناسب این محصولات باعث شده تا افرادی که به دنبال خرید یک قایق بادی هستند بتوانند با توجه به نیاز خود به بهترین شکل ممکن این دسته از محصولات را برگزینند. در همین رابطه نیز فروشگاه اینتکس سعی کرده تا این محصولات را به بهترین شکل ممکن به دست شما برساند که می توانید هم اکنون از سایت فروشگاه تهران اینتکس این قایق ها را در سبد خرید خود جای دهید.